Zack Snyder: 3 Genrs The Army Of The Dead کارگردان باید در مرحله بعدی کاوش کند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق لینک خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

از این به بعد ، زک اسنایدر واقعا بهترین و مشهورترین دو ژانر شناخته شده است: فیلم ابرقهرمان و هیجان انگیز زامبی. مورد دوم اینگونه است که کار حرفه ای او به عنوان یک فیلمساز بلند با بازسازی سال 2004 طنز کلاسیک مصرف گرایی A. رومرو ، طلوع مردگان آغاز شد و اولی پس از شروع فیلم های DCEU با فیلم Man of Steel ، زندگی خود را تقریباً بی وقفه به سر برد. در سال 2013. اکنون که او با انتشار فیلم Netflix با عنوان Army of the Dead به ریشه های خود بازگشت ، فکر می کنم اکنون زمانی است که اسنایدر باید واقعاً سعی کند افق دید خود را گسترش دهد.

انصافاً من می فهمم که زندگی حرفه ای او کاملاً به هوشیاران لباس پوشیده و اجساد گوشتخوار احیا نشده گره خورده است. او Dawn of the Dead را با دوره جنگ حماسه 300 دنبال کرد و Watchmen را با اقتباس از رمان فانتزی بزرگسالان متحرکش Legend of the Guardians: The Owls of Gaâ € ™ Hoole در سال 2010 دنبال کرد و یک فانتزی بزرگسال جوان در Sucker Punch زنده شد به شرح زیر سال در حقیقت ، این تک زمانه های بی نظیر در میان اقدامات کمیک بوک و قتل عام پس از آخرالزمان دلیل اصلی این است که من مشتاقانه منتظر دیدن شاخه زک اسنایدر به سبک های دیگر هستم. از آنجا که او قبلاً اعتراف کرده است که جهان برای اقتباس از فیلم کلاسیک بحث برانگیز Ayn Rand “The Fountainhead” آماده نیست ، من چند ایده دیگر درباره ژانرهای قابل دسترسی بیشتری دارم که ممکن است در آینده امتحان کند ، شروع با یکی از موارد استفاده شده و اضافی خلاقیت را تقویت کنید.

من باید کمی اعتراف کنم: Army of the Dead در واقع اولین فیلم Zack Snyder است که واقعاً می توانم بگویم دوستش داشتم و در حالی که هنوز هم س byالاتی که داشتم شیفته آن هستم. با پایان فیلم Army of the Dead ، عمق فیلم کمتر به این مسئله مربوط می شود که چرا از آن لذت برده ام و بیشتر به کارهایی که ساده و سرگرم کننده نشان می دهد مربوط می شود. این همان دلیلی است که طرفداران بهترین فیلم های ترسناک از مضراب هایی مانند هالووین یا جمعه سیزدهم لذت می برند – آنها به دنبال چیزی هستند ، اساساً کوتاه ، اما ترسناک و هیجان زده. ممکن است به نظر دور از آنچه اسنایدر در آن تخصص دارد ، باشد ، اما دقیقاً به همین دلیل است که دوست دارم ببینم مهر خود را بر روی ژانر فرعی گذاشته است.

طلوع مردگان و ارتش مردگان ثابت می کنند که زک اسنایدر خود را می شناسد فیلم های ترسناک و با هدف ایجاد چرخشی تازه بر روی آنها ، به ویژه از نظر سبک بصری. من فکر می کنم یک فیلمساز به همان اندازه که از نظر زیبایی شناختی برخوردار است ، برای ساختن یک فیلم کثیف بیش از یک سری قتل های وحشتناک ، لازم است ، اما نوعی سوار هیجان انگیز بصری مبتکرانه ، معجزه آسایی است که ژانر کافی نیست ، اگر شما از من بپرس. ناگفته نماند ، مانترا قاتل استالکر-سنتی به او این آزادی را می دهد که بیشتر تمرکز خود را بر روی شخصیت و زیبایی و توسعه کمتر طرح در حالی که پایه و اساس می ماند یا حداقل به عنوان یک فیلم B مانند این که اجازه می دهد .

می دانید ، صحبت از فیلم های ترسناک ، یکی از مشهورترین استادان ژانر جان کارپنتر ، خالق هالووین و چیزهای گفته شده از سال 1978 است. با این حال ، شما همچنین می توانید بسازید این استدلال که سبک تعیین کننده زندگی حرفه ای او واقعاً وسترن است ، که به ویژه در سال 1981 در فرار از نیویورک مشهود است (همچنین فیلمی که ارتش مردگان به طور واضح از آن الهام گرفته است). بیایید به آن فکر کنید ، در واقع من فکر می کنم بحثی وجود دارد که اکثر فیلم های زک اسنایدر نیز از ژانر زمانی غالب در اوایل تمدن آمریکا وام گرفته اند.

به عنوان مثال ، هر دو 300 و Batman v Superman: Dawn of Justice واقعاً “این شهر” شما نیست که به اندازه کافی برای داستان هر دو ما بزرگ است ، اما بدون هیچ یک از آن جنگهای مسلحانه و برخی تغییرات شدید در طراحی لباس. به علاوه ، لیگ عدالت ساختاری مشابه با هفت باشکوه دارد (هر دو داستان دنباله رو گروهی از قهرمانان منحصر به فرد هستند که برای مبارزه با یک تهدید بزرگتر گرد هم می آیند) و بیرون بردن عنصر زامبی ، ارتش از مردگان را به جستجوی قدیمی برای غنایم مدفون تبدیل می کند که در معرض خطر است با حرص و فریب مانند خوب ، بد و زشت. این تقریباً باعث تعجب شما می شود که چگونه زک اسنایدر هنوز تلاش خود را در یک وسترن تمام عیار و سنتی امتحان نکرده است و با توجه به آنچه هدایای بصری وی می تواند به این ژانر بیاورد ، من واقعاً می خواهم آن را ببینم.

یکی عنصر فیلم سازی که فکر می کنم زک اسنایدر نیز به طور مداوم در آن تبحر دارد ، انتخاب موسیقی اوست و نه فقط با توجه به افرادی که برای گرفتن ضربه ، بلکه آهنگ های محبوب او برای پخش در بسیاری از فیلم هایش انتخاب می شود. شما فقط می توانید به بهترین سکانس های عنوان Zack Snyder (مانند زمانی که Richard Cheese و Allison CroweViva Las Vegas) در ابتدای Army of the Dead بازی می کند یا اینکه Bob Dylan چقدر خوب است نگاهی بیندازید. “Times They Are a Changing” مضامین تماشاگران را بیان می کند) به عنوان نمونه هایی از اینکه این آهنگ ها (و نسخه های خاصی که او انتخاب می کند) هرگز در لحظه افتادن سوزن موفق نمی شوند. این تقریباً شما را متقاعد می کند که او باید از گوش خود برای انتخاب لیست های موسیقی متن به مرحله بعدی بهره ببرد.

برای برخی ، این ممکن است نکته مقاله باشد که آنها را کنار می زند و از اعتبار آنها می کاهد. در من دیده می شود شاید باید به آنها یادآوری کنم که ساکر پانچ به همان اندازه که یک فیلم اکشن است باله است و زک اسنایدر در زمینه کارگردانی موزیک ویدیوها سابقه دارد ، مانند تک آهنگ ZZ Topâ برای موسیقی متن فیلم In Army Now به نام â € œ Swirl ، آهنگ 1992 موریسی از فردا ، cover € و البته کاور My Chemical Romance از Bob Dylan œ € esDesolation Row از موسیقی متن فیلم Watchmen. با توجه به همه اینها ، من صادقانه می خواهم شرط ببندم که ، با داستان مناسب و کمک برخی از نوازندگان واقعا با استعداد ، اسنایدر می تواند موزیکالی بسازد که یک نفرتفرسای ژانر را به یک طرفدار تبدیل کند.

< برخی از افراد هستند که واقعاً منتظرند کاری که زک اسنایدر با دنیایی که در ارتش مردگان معرفی کرده انجام می دهد ، در حالی که برخی در حال مرگ هستند تا ببینند او به فیلم های کمیک به #RestoreTheSnyderverse بازگشت و دیگران ترجیح می دهند او هرگز بسازد فیلم دیگری تا زمانی که زندگی می کند. فارغ از اینکه فیلم های او به درد شما بخورند یا نه ، نمی توانید انکار کنید که سبک او منحصر به فرد است و واقعاً می تواند از مزایای ژانرهای خشک فیلم خلاقانه استفاده شود. اگر موافق باشید ، فکر می کنید کدام ژانر با استعدادهای او بهترین کار را خواهد کرد؟

جیسون از زمانی که توانست مارک قابل شستشو را انتخاب کند ، با این کار اولین داستان مصور کودکان را با آن نوشت ، در حال نوشتن است به یک مجموعه کتابهای کمیک کوتاه مدت و فیلمبرداری آماتوری (بسیار) قبل از اینکه سرانجام تصمیم بگیرند به جای ساختن آنها در نوشتن فیلم ها کار کنند. تقریباً در هر مقاله مربوط به بتمن به دنبال نام او بگردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *