Wild Mission: Impossible Deepfake جایگزین تام کروز با Evil Dead’s Bruce Campbell (و او تایید می کند)

یک بار بود که جایگزینی صورت شخص با شخص دیگری به صورت دیجیتالی چیز خیالی بود. هرچند امروزه ، شما در یافتن چنین شاهکاری مشکلی نخواهید داشت ، زیرا deepfakes یکی از محبوب ترین انواع سرگرمی در اینترنت است. به طور خاص تام کروز با یک ویدیوی اخیر جایگزین چهره بازیگر Mission: Impossible با بروس کمپبل شد ، به یک هدف عمیق جعلی تبدیل شد. خوشبختانه ، ستاره Evil Dead این انتقال صورت را تأیید می کند.

با استفاده از فیلم Mission: Impossible – Fallout در سال 2018 ، در اینجا می بینیم که بروس کمبل چگونه برای نجات جهان عجله می کند همانطور که ایتان هانت به نظر می رسد اگر بروس کمپبل در این نقش بازی کرد. به فیلم توییتر نگاهی بیندازید!

ماموریت دیگر غیرممکن است. pic.twitter.com/TZYZWS65tF

لازم به ذکر است که این تام کروز که عمیق جعلی بروس کمبل است ، از حساب deeptomcruiseTikTok که در ماه های اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است سرچشمه نمی گیرد. صادقانه بگویم ، مشخص نیست که این جدیدترین جعل عمیق از کجا ناشی شده است ، یا اینکه آیا کمپبل (یا کسی که او را می شناسد) با استفاده از برنامه Reface به راحتی جعل عمیق را انجام داده است. در هر صورت ، برای آن دسته از شما که تعجب کرده اید ، چه به صورت هدفمند یا به عنوان بخشی از یک رویای تب ، اگر کمپبل یک فیلم ماموریت غیرممکن را هدایت می کرد ، چگونه می شد ، اکنون طعم آن را می چشید.

اکنون بدیهی است که نقش ایتان هانت به تام کروز تعلق دارد ، این بازیگر از سال 1996 این شخصیت را بازی کرده و حداقل دو بار دیگر روی عرشه بازی کرده است. این بدان معنا نیست که ممکن است روزی نباشد که Cruise از Mission: Impossible خارج شود و کمپانی Paramount Pictures تصمیم به بازسازی شخصیت بگیرد ، اگرچه در این سناریو ، تصور می کنم که استودیو بازیگر جوان تری را برای تصدی گری انتخاب کند. نکته مهم این است که ، فکر نکنید که بروس کمبل ناگهان روی عرشه است تا کفش Ethan Hunt را پر کند ، حتی اگر کمپبل تنها چهار سال از کروز بزرگتر باشد.

اگر گفته شود ، گفته می شود هنوز زمان ، من نمی خواهم دیدن بروس کمپبل در Mission: Impossible 8 را ببینم. بازیگر مشهور برای بازی در نقش Ash Williams در فیلم Evil Dead ، راه خود را در گوشه و کنار غیر وحشتناک حوزه هالیوود می داند ، چه در حال حاضر در سه گانه مرد عنکبوتی سام رائمی یا در اوز بزرگ و قدرتمند شرکت می کند. کمبل همچنین با بازی در نقش سام آکس در مجموعه تلویزیونی Burn Notice بیگانه با داستان های مرتبط با جاسوسی نیست. با همه این بونافیدها ، من نمی توانم تنها کسی باشم که دوست دارم ببینم او در Mission: Impact franchise غیرممکن است ، درست است؟

آیا باید بروس کمبل را به دنیای جهان کشاند؟ صندوق بین المللی پول ، بدیهی است که به شما اطلاع خواهیم داد ، اما حداقل “ماموریت: طرفداران غیرممکن” می توانند با دانستن اینکه قسمت بعدی دارای بازیگران انبوه است ، خیالشان راحت باشد. در کنار چهره های آشنا مانند سیمون پگ و ربکا فرگوسن که در کنار تام کروز بازگشتند ، چهره های جدید ماموریت: غیرممکن 7 شامل هیلی آتول ، پوم کلمنتیف ، شی ویگام و کاری الوز و غیره است. در مورد کمپبل ، به نظر می رسد فیلم بعدی او Doctor Strange in the Multiverse of Madness باشد ، با دوست قدیمی اش سام رائمی که دنباله آن را کارگردانی می کند.

Mission: Impossible 7 از 27 مه در سینماها اکران می شود ، 2022 و مأموریت غیرممکن 8 در 7 ژوئیه 2023 دنبال خواهد شد. اگر از خود نمی پرسید که چه فیلم هایی قرار است اواخر امسال به بازار بیایند ، به برنامه اکران 2021 ما مراجعه کنید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و پزشکی که عاشق عشق هستند. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *