Warner Bros. Execs مواجه شدن با اجرای تئاتر در CinemaCon ، انتخاب “سخت و بحث برانگیز” را انتخاب کنید

CinemaCon در بخش اول هفته نامه ای عاشقانه به سینما بوده است. پنل های سونی و MGM به اکران مجدد تئاتر متعهد شدند. با این حال ، همیشه این س panelال وجود داشت که تابلوی برادران وارنر چگونه پیش خواهد رفت ، با توجه به اینکه CinemaCon هفته ای است که همه چیز مربوط به سینماها است و برادران وارنر در سال گذشته فیلم های خود را در سینماها توزیع کرده و در عین حال آنها را رایگان کرده است. همان روز در HBO Max. خوب ، پنل آمد. جواب؟ مدیران برادران وارنر ظاهر نشدند.

در عوض ، رولاندو رودریگز ، سرپرست مارکوس روی صحنه آمد و در پنل برادران وارنر معرفی کرد. مدیرعامل مارکوس در مورد تعهد استودیو برای فیلم صحبت کرد که منجر به تیترهایی از طرف تماشاگران شد. متأسفانه ، افرادی که سرپرستی برادران وارنر را بر عهده دارند ، در این مراسم نیامدند تا در مورد تصمیمات اتخاذ شده در سال 2021 به طور مستقیم صحبت کنند. در عوض ما از طریق یک کلیپ ویدئویی CinemaCon از آنها مطلع شدیم. با نوع دلتا ، این دقیقاً یک تصمیم غیرطبیعی نیست ، اما با توجه به انتخاباتی که برادران وارنر در طول سال انجام داده است ، تصمیم جالبی بود. در عوض ، ما یک کلیپ ویدئویی دریافت کردیم که کلیپ هایی از فیلم هایی را که طی شش ماه آینده به اکران بزرگ (و HBO Max) می آمد ، معرفی کرد. چیزهای بسیار زیبایی در راه است ، از جمله ماتریکس 4 (که به تازگی عنوان شده است) و Dune که مدتها در انتظار آن بودیم ، بدون ذکر The Batman ، اما تمرکز زیادی روی تصمیمات گرفته شده در سال گذشته بود

جف گلدشتاین و اندرو کریپس در مورد “همه شرکای مهم در توزیع جهانی” و همچنین آنچه در “2022 پر جنب و جوش تر” پیش می آید صحبت کردند. وی سپس به تصمیماتی که شرکت در طول همه گیری مداوم گرفته است پرداخت و تصمیمات را “سخت” و “بحث برانگیز” خواند. وی خاطرنشان کرد:

رفتن به تئاتر به سادگی در DNA ماست و این هرگز تغییر نخواهد کرد. تجربه مشترک خندیدن ، گریه کردن و ترسیدن در کنار هم به هیچ وجه قابل تکرار نیست. در پاسخ به همه گیری بی سابقه در سال های 2020 و 2021 ، ما انتخاب های سخت و بحث برانگیزی داشتیم. این شروع ناهموار بود ، اما ما با موفقیت با همه شما شرکای خود این کار را انجام دادیم.

در روزهای اخیر ، برادران وارنر تصمیم گرفته است تا در سال 2022 به یک پنجره اختصاصی برای نمایش های تئاتر بازگردد. . اوایل ماه آگوست قراردادی با AMC منعقد شد که قبل از تبدیل فیلم ها به پلتفرم های دیگر مانند VOD یا سرویس های پخش مانند HBO Max به پنجره 45 روزه اکران بازگردد. یکی از مجریان نیز آن را بیان کرده است ، تماشای فیلم در تلویزیون شما خوب و خوب است ، اما اندازه آن اهمیت دارد. برادران وارنر همچنین برای برخی از مسائل دیگر برای قرار دادن فیلم های یک روزه در HBO Max خبرساز شده بود در سال گذشته ، استودیوی پشت Godzilla در مقابل Kong و تیم Dune ، به عنوان چندین شریک آن ، که Legendary مشهورترین آنها بود ، از این تصمیم ناراضی بودند. در یک نقطه ، ایده اقدامات قانونی حتی در سراسر جهان مطرح شد.

لازم به ذکر است ، برادران وارنر 13 فیلم را در طول همه گیری پخش کرد- واقعیتی که در ارائه نیز به آن اشاره شد. این رقمی بیشتر از آن چیزی است که استودیوهای دیگر در سال گذشته به سینماها رساندند ، هرچند که با احتساب اضافی HBO Max همراه است. کریستوفر نولان همچنین از تجربه تئاتر با تنت دفاع کرد و اولین فیلمسازی بود که در زمان همه گیری فیلم سینمایی را به نمایش گذاشت. فیلم های دیگر برادران وارنر ، از جمله گودزیلا در مقابل کنگ ، از همین روش پیروی کردند و توانستند گام های اولیه ای را در جهت بازگرداندن گیشه پس از خاموش شدن چراغ ها بردارند. اما با توجه به اینکه سالن های سینما هنوز پنجره های اختصاصی خود را با استودیو در بقیه سال از دست داده اند ، تمرکز بر روی این نکات دشوار است.

بازی فوق العاده شگفت انگیز و سرآشپز فوق العاده با کمی گرد و خاک پری دیزنی اگر شما یک رام کام ایجاد کرده اید ، احتمالاً آن را تماشا کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *