Venom 2 Merch در حال ورود است ، بنابراین برای اسپویلرها آماده شوید

با توجه به محبوبیت فیلم های کمیک بوک ، استودیوهای مختلف جهان سینمایی خود را تأسیس کرده اند. برای سونی ، فیلم های آنها بر روی شخصیت های مختلف از مرد عنکبوتی متمرکز شده است. اولین مورد از این پروژه ها فیلم Venom بود که با موفقیت در گیشه روبرو شد. کالا برای دنباله فیلم Venom: Let There Be Carnage شروع به فرود کرده است ، بنابراین احتمالاً باید خود را برای برخی از اسپویلرها آماده کنیم.

سالهاست که کالاهایی مانند اکشن فیگورها و مجموعه های LEGO این توانایی را دارند که رویدادهای مهم را خراب کنند حق رای دادن مانند MCU یا جنگ ستارگان. و از آنجا که بسیاری از فیلم های محبوب آینده به تأخیر افتاده اند ، این وضعیت را پیچیده تر می کند. برخی از اسباب بازی های Venom: Let There Be Carnage به تازگی وارد بازار شده است ، به این معنی که ممکن است لازم باشد خود را برای اسپویلرهای آینده آماده کنیم. آن را در زیر بررسی کنید.

چه چیزی pic.twitter.com/Rqe1SLuE2X

خیلی جالب است ، درست است؟ در بالا می توانید یک مجموعه LEGO را مشاهده کنید که در آن قادر خواهید بود چهره همزیست Venom و / یا Carnage را ایجاد کنید. فقط باید منتظر برخی فیلم های رسمی باشیم تا ببینیم شخصیت ها در دنباله آینده چه شکلی هستند.

تصویر بالا از توییتر به ما می رسد و مجموعه های LEGO را در قفسه ها نشان می دهد. و با حضور Venom: Let There Be Carnage سرانجام در سپتامبر امسال وارد بازار می شود ، به زودی باید کالاهای رسمی بیشتری از این فیلم در دسترس باشد. امیدوارم که محتوای فیلم در روند کار بیش از حد مشخص نشده باشد.

در حالی که LEGO مجموعه هایی با الهام از مارول را تولید می کند که در واقع به هیچ فیلمی متصل نیستند ، قلم مورد استفاده در بسته بندی موردی که برای حق رای دادن رسمی Venom استفاده شده است ، از جمله Let There Be Carnage. به همین ترتیب ، این ممکن است یک نمایش اسباب بازی از حضور Carange در فیلم مورد انتظار باشد.

حضور Carnage در دنباله Venom در صحنه تیتراژ Ruben Fleischer € 2018 تمسخر شد فیلم اصلی. در سکانس گفته شده ، ادی بروک تام هاردی به مصاحبه با قاتل سریالی Cletus Kasady ، بازیگر نقش وودی هارلسون می رود. او سرانجام با سیمبازی Carnage همخوانی خواهد کرد و طرفداران طنز نمی توانند منتظر درگیری دو شخصیت محبوب در صفحه نمایش باشند.

با توجه به اینکه Carnage نمادین است ، فرصت های تجاری Venom Ven € دنباله آن بسیار نامحدود به نظر می رسد. علاوه بر مجموعه های LEGO مانند آنچه در بالا دیده ایم ، بدون شک تعداد زیادی لباس و اکشن نیز وجود خواهد داشت. ژانر ابرقهرمان به این دلیل شناخته شده است که می تواند از طریق محصولات کراوات یک تن درآمد کسب کند و بدون شک سونی می خواهد با Let There Be Carnage پول نقد کند.

دنباله بعدی Venom توسط اندی اداره می شود سرکیس ، که مسئولیت این کار را از روبن فلیشر ، فیلمساز اصلی گرفته است. با توجه به تجربه گسترده Serkis در زمینه ضبط حرکت و جلوه های تصویری ، به نظر می رسد او یک قاتل برای انجام این کار باشد. داستان در معرض خطر قرار گرفته است ، اما مشخصاً شخصیت وودی هارلسون به شدت در داستان نقش دارد.

Venom: Let There Be Carnage در حال حاضر قرار است از 24 سپتامبر به سینماها بیاید. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *