Thor: Love And Thunder’s Sam Neill برای تلفن های موبایل بسیار گیج کننده است

ممکن است طرفداران کمی ناامید شوند که بفهمند هرکسی که در دنیای سینمایی مارول نقشی داشته باشد ، تمام عملکردهای درونی این حق رای را نمی داند. هرچند واقعاً نمی توانید خیلی ناراحت باشید ، زیرا مارول بیش از یک دهه داستان ارائه داده است و این فقط همین اقتباس کنونی از ابرقهرمانان مورد علاقه ما است. بنابراین واقعاً نمی توانیم انتظار داشته باشیم که همه بازیگران مارول یک متخصص مانند تام هیدلسون باشند. به نظر می رسد در یک پیشرفت جذاب و ناامیدکننده تر ، Thor: Love و Thunder’s Sam Neill توسط MCU گیج شده است (خوب ، شاید به طور عمده).

در یک مصاحبه رادیویی با Nova Fitzy ، Wippa و Sarah McGilvray (از طریق News.com در استرالیا) سام نیل به طور منظم حق رای دادن به پارک ژوراسیک اعتراف کرد که وقتی صحبت از MCU می شود ، او به معنای واقعی هیچ سرنخی از آنچه اتفاق می افتد ندارد. این بازیگر فاش کرد که در بعضی مواقع ، او حتی نمی داند قرار است در کدام جهان در کدام سیاره قرار داشته باشد. در اینجا همان چیزی است که نیل گفت:

من هرگز هیچ یک از فیلم های ثور را درک نکرده ام ، در واقع کل جهان مارول برای من یک رمز و راز کامل است. منظورم این است که من کنار جنی موریس (سر صحنه سریال ثور: راگناروک) ایستاده بودم و گفتم: “آیا می دانید روی چه سیاره ای قرار داریم؟” صادقانه بگویم من کاملا گیج شده بودم ، دوباره برگشتم که گیج شدم ، کمی کار خود را انجام دادم ، نمی دانم چه کسی دقیقاً چه کسی را بازی می کند زیرا آنها به نوعی نقش های خود را عوض می کنند.

منظورم این است که شما واقعاً نمی توانید سم نیل را در اینجا سرزنش کنید. درصورتی که با MCU آشنا نباشید یا خیلی به فیلم ها توجه نکنید ، اشتباه گرفتن بسیار آسان است. من نمی توانم در مورد صحت آن صحبت کنم ، اما تصور می کنم که حضور در مجموعه فیلم ها گیج کننده تر باشد ، زیرا آنها صحنه هایی را خارج از نظم و بدون زمینه در بعضی مواقع می گیرند. در ثور: راگناروک به عنوان یک اودین مصنوعی. در طی یکی از ترفندهای شیطنت آمیز لوکی ، او نمایشی را به نمایش گذاشت که داستانی از مرگ خود لوکی را به تصویر می کشد تا همه را فریب دهد که فکر می کنند مرده است ، اما در حقیقت او در نقش پدرش بر تخت سلطنت می کرد از آسگارد نیل نقش بازیگر آسگاردیان را بازی می کرد که در این نمایش نقش اودین را بازی می کرد و این نقش عجیب و غریب را در Thor آینده: عشق و تندر و همچنین تعدادی بازیگر جالب دیگر تکرار می کند. کاملاً آسان است که بفهمید این آشفتگی از کجا ناشی می شود ، به خصوص وقتی که نیل واقعاً یک مارول معمولی نیست.

اگرچه ممکن است در مجموعه فیلم های مارول بسیار گیج کننده باشد که بدانید چه چیزی ادامه دارد و اگر سال ها بعد برای بار دوم برگردید (بسیار شبیه به وضعیت سام نیل) ، گیج کننده تر است ، محصول نهایی کاملاً حماسی در اتاق ویرایش جمع می شود. ما می توانیم وقتی Thor: Love و Thunder در 11 فوریه 2022 اکران می شود ، نیل را در عمل به عنوان faux Odin ببینیم و شاید حتی وقتی نیل نسخه نهایی را در صفحه نمایش بزرگ ببیند ، این حتی معنی بیشتری داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *