Thor: Love And Thunder فیلمبرداری خود را به پایان رسانده است ، اینجاست که کریس همسورث چگونه جشن گرفت

امسال یک سال بزرگ برای امتیازات ثور است. نه تنها این دهمین سالگرد زمانی است که ما برای اولین بار به گوشه ای از خدای رعد در جهان سینمایی مارول فرو رفتیم ، بلکه چهارمین فیلم این مجموعه ، ثور: عشق و تندر نیز در حال فیلمبرداری است. یا حداقل تا امروز بود. عشق و تندر رسماً تولیدات خود را به پایان رسانده اند و کریس همسورث طبیعتاً این مناسبت را جشن گرفته است.

ثور: عشق و تندر پس از تأخیر در تاریخ شروع اولیه آگوست 2020 به دلیل COVID ، اواخر ژانویه عکس اصلی را شروع کردند – 19 بیماری همه گیر. کمی بیشتر از چهار ماه بعد ، دوربین های جدیدترین ماجراجویی Thor دیگر کار خود را شروع نکرده اند و این که چگونه Hemsworth پایان این مرحله از روند خلاقیت را در اینستاگرام مشخص کرد:

پستی که کریس همسورث به اشتراک گذاشته است (chrishemsworth)

درست چند روز بعد که دیدیم کریس همسورث در کنار Thika: Love and Thunder کارگردان و نویسنده همکار Taika Waititi ژست می گیرد ، این دو بار دیگر به آن برگشته اند ، این بار برای عکسی که برجسته فیلم است فیلمبرداری را به پایان رسانده است. همسورث یکی از بهترین تی شرت های بدون آستین Thor را به تن کرده و وایتیتی نیز لباس و تجهیزات ضبط حرکت لازم را برای زنده کردن عملکرد کامل Korg خود به تن کرده است. سپس عنوان وجود دارد ، جایی که همسورث می نویسد عشق و تندر انواع دیوانه ها را خواهند داشت و متاسفم ، من برای یک ثانیه خیره شدن به بازوان غول پیکر بازیگر گم شدم.

بنابراین اکنون ثور: عشق و تندر فیلمبرداری را به پایان رسانده است ، اما تا زمان پایان فیلم هنوز مسیری طولانی در پیش است. اکنون زمان پس از تولید فرا رسیده است ، جایی که عشق و تندر با هم ویرایش می شوند و جلوه های بصری کنار هم قرار می گیرند. ما نباید تعجب کنیم اگر مارول استودیو در اواخر امسال زمانی را برای عکاسی مجدد اختصاص داده باشد ، در صورتی که Taika Waititi به برخی از موارد اضافی برای ایجاد Love و Thunder به بهترین شکل ممکن نیاز داشته باشد. با این وجود ، پیچیدن در عکاسی اصلی لحظه ای است که ارزش تجلیل از هر تولید فیلم را دارد.

اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و دکتر چه کسی عاشق است او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *