The School for Good and Evil: 6 چیز سریعی که در مورد فیلم Netflix می دانیم

به نظر می رسد اقتباس های کتاب از رمان های بزرگ همیشه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است و سالهای طولانی است که حماسه های سینمایی مانند هری پاتر و ارباب حلقه ها گیشه سینما را در اختیار دارند. اما ، تازه واردی وارد صحنه فیلم می شود ، اگر از من بپرسید باید تقریباً به محض بیرون آمدن از آن اقتباس می شد.

مدرسه خوب و بد ، یک افزوده شگفت انگیز به این خیال ژانر ، سرانجام اقتباس خودش را از دنیای فیلم می گیرد – اما نه در سینما. با این حال ، این فیلم به عنوان یک فیلم Netflix در وب سایت محبوب پخش ظاهر خواهد شد. با این حال ، چه چیز دیگری در مورد این فیلم آینده می دانیم؟ قرار است در مورد چه چیزی باشد؟ چه کسی قرار است در آن شرکت کند؟ موارد زیادی وجود دارد که ممکن است شما از آنها اطلاع نداشته باشید ، اما ما می دانیم. در اینجا چیزهای سریعی وجود دارد که ما درباره فیلم آینده Netflix می دانیم.

من می دانم ، همه ما می خواستیم The School for Good and Evil را به لیست انتشار فیلم های جدید خود در سال 2021 یا حتی فیلم های Netflix 2021 اضافه کنیم ، اما متأسفانه اینطور نیست. به گفته ورایتی ، مدرسه خیر و شر در سال 2022 آغاز به کار خواهد کرد.

چه زمانی ، دقیقاً در سال 2022 مشخص نیست ، اما هر زمان که تاریخی اعلام می شود ، می دانید که در تقویم های ما باشید.

با اقتباسی مانند The School for Good and Evil ، همه ما می دانستیم که بازیگران باید شگفت انگیز باشند. و خوشبختانه ، موارد اضافی شگفت انگیز در این فیلم Netflix کم نیستند. ابتدا اجازه دهید نگاهی بیندازیم به دو منجر فیلم ، سوفی و ​​آگاتا ، جایی که داستان از آنجا آغاز می شود. این دو نقش را سوفیا آنا کاروسو ، مشهور به بازی در نمایش موزیکال Beetlejuice در برادوی و سوفیا وایلی بازی می کنند ، که در نمایشی که واقعاً باید تماشا کنید ، پشت دوربین تمرین زیادی داشتند ، High School Musical: The Musical : سریال.

با اضافه کردن به این بازیگران ، ددلاین اعلام کرد که دو مگاستار ، چارلیز ترون و کری واشنگتن ، برای دو نقش اصلی فیلم آینده قرارداد امضا کردند. ترون قرار است در نقش لیدی لسو بازی کند و واشنگتن معلم این مدرسه ، پروفسور دووی را به تصویر می کشد.

علاوه بر این دو ، در مقاله دیگری ، Deadline گزارش داد که لورنس فیشبرن ، معروف به خاطر بازی در فیلم های The سه گانه ماتریکس و بسیاری از فیلم های دیگر ، و همچنین ستاره اکشن میشل یئو ، از فیلم هایی مانند ببر خیز ، اژدهای پنهان ، آسیایی های ثروتمند دیوانه و نقش تلویزیونی وی در Star Trek: Discovery ، برای حضور در The School for Good و ایول فیشبرن در نقش Schoolmaster بازی خواهد کرد – نقشی که برای شخصی از استعدادهای او کاملاً مناسب به نظر می رسد و Yeoh معلم دیگری به نام پروفسور شقایق را به تصویر می کشد. با برخی از نخبگان هالیوود یکی ، نمی توانم صبر کنم ببینم آنها با مطالبی که به آنها داده می شود چه می کنند ، زیرا این جادویی است.

برای کسانی که نمی دانند ، The School برای خوب و بد از چندین رمان در یک مجموعه تشکیل شده است. نتفلیکس تأیید کرد که این فیلم جدید بر اساس مجموعه ساخته های سومان چایانانی ساخته خواهد شد و از فرضیه فیلم ، به نظر می رسد دقیقاً مانند رمان اول باشد.

در این فیلم جدید ، سوفی و آگاتا (همانطور که در بالا ذکر شد) قصد دارند بفهمند که قهرمانان و اشرار ، مدرسه خیر و شر را آموزش می بینند. سوفی می داند که با جاه طلبی های شاهزاده خانم ، او را برای مدرسه خوب انتخاب می کنند ، در حالی که آگاتا معتقد است که با گربه شریر و زیبایی ظاهری ناخوشایند خود ، او به مدرسه شیطان می رود. با این حال ، به زودی ایده های آنها عوض می شود ، وقتی سوفی به مدرسه شیطان می رود و آگاتا به مدرسه خوب. آنها فکر می کنند که این ممکن است یک اشتباه باشد – اما اگر واقعاً اینطور نباشد چه؟

من قبلاً برای داستانی از این دست سوار شده ام. دو شخصیت مخالف که سرانجام در سبک هایی آموزش می بینند که فکر می کردند با آنها همخوانی ندارند؟ به موقعیت های بعید انداخته می شود؟ عناصر فانتزی؟ خدای من ، من تقریبا می توانم حق رای دادن را احساس کنم. Netflix با این مورد اضافه شده است.

نگاه اول به لیدی لسو و پروفسور داوی از دانشکده خیر و شر ، ظاهراً با معلم کر خوب و بد آویزان است. هر روز با این دو نیروگاه یک شادی است. # schoolforgoodandevil #timeofmylife pic.twitter.com/9Goz5zupJc

فکر نمی کنم می توانسته گزینه عالی دیگری برای کارگردانی برای مدرسه خوب و بد برای پل فیگ باشد. این کارگردان افسانه ای بزرگترین بازدیدهای کمدی در ده سال گذشته را تولید کرده است. به عنوان مثال ، فیگ Bridesmaids را که در سال 2011 موفق به کار رفته بود ، بازسازی فیلم Ghostbusters در سال 2016 ، کمدی کریسمس Emilia Clarke Last Christmas ، تریلر کمدی ، A Favor Favor و بسیاری موارد دیگر را کارگردانی کرد.

علاوه بر فیلم ها ، پل فیگ همچنین اپیزودهای مختلفی از چندین کمدی فوق العاده مانند The Office ، توسعه دستگیر شده ، Parks and Recreation و 30 Rock را کارگردانی کرده است. رمان های مدرسه خوب و بد یک عنصر کمدی شگفت انگیز برای آنها وجود دارد و من فقط می توانم تصور کنم که یک کارگردان کمدی مثل پل فیگ در این فیلم جدید چه چیزهایی را روی میز می آورد.

وقتی صحبت از یک اثر اقتباسی می شود فیلمنامه ، شما همیشه باید مطمئن شوید که فرد مناسبی برای انجام آن پیدا کرده اید ، زیرا با رمان ها ، بسیاری از جزئیات وجود دارد که باید به نوعی به فیلم تبدیل شود. مدرسه خوب و بد فیلمنامه نویس خود را در دیوید مگی پیدا کرد.

مگی یک انتخاب عالی است ، زیرا نه تنها مدتی است که در این حرفه فعالیت می کند ، بلکه او تجربه زیادی در نوشتن فانتزی دارد. ، کار بر روی فیلم هایی مانند Life of Pi ، برنده اسکار ، دنباله دیزنی Mary Poppins Returns Returns ، و نوشتن فیلمنامه Finding Neverland ، داستان نویسنده ای که شخصیت افسانه ای ، Peter Pan را خلق کرده است. به راستی ، او تجربه بسیار خوبی در آستین دارد و من مشتاقانه می بینم که با داستان خارق العاده ای که مدرسه خوب و بد است چه می کند.

جای نگرانی نیست که آیا به هر دلیلی تولید متوقف نشده است ، زیرا ما خوشحالیم که گزارش می دهیم The School for Good and Evil در حال فیلمبرداری در اروپا است. به گفته بلفاست تلگراف ، تولید از آوریل سال 2021 در شمال بلفاست در ایرلند در حال انجام است.

با این حساب ، امیدوارم که بتوانیم بسته بندی فیلمبرداری را در پایان سال ببینیم و احتمالاً انتشار آن ممکن است تا اواسط سال 2022 باشد. در هر صورت ، تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که تا آن زمان حدس بزنیم و امیدواریم که اولین تاریخ با گذشت زمان به پایان برسد.

با یک بازیگر شگفت انگیز ، یک داستان عالی و فیلمبرداری که در حال انجام است ، The School for Good and Evil به دنبال اضافه شدن شگفت انگیز به مجموعه اصلی فیلم Netflix. نمی توانم صبر کنم تا اخبار بیشتری در مورد انتشار آن به زودی منتشر شود ، و یک تریلر در اسرع وقت کاهش یابد. همه ما می توانستیم از جادوی کمی فیلم در زندگی خود استفاده کنیم.

شیطان بزرگ و عاشق بازی تاج و تخت / آوازی از یخ و آتش. برای همیشه از فصل هشت متنفر خواهم بود. ابرقهرمان و گیک ترسناک. و لطفاً در مورد The Last of Us 2 در مورد من بحث نکنید ، جالب بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *