The Rock Doppelgänger مخصوص خودش را دارد و به طور جدی عجیب است

خوانندگان عزیز ، ما در دنیایی زندگی می کنیم که توسط doppelgängers غرق شده است. یا “تغییرات” اگر اصطلاحات کنونی MCU نان و کره شما باشد. فقط در مدت زمان کوتاهی ، ما اسکارلت جوهانسون Black Widowâ و مارگو رابی The Suicide Squad را در پست های سرگرم کننده در رسانه های اجتماعی مشاهده کردیم. فقط آنها نیستند ، اینها افرادی هستند که شباهت زیادی به افراد خود دارند به طوری که تشخیص تفاوت آنها کمی سخت است. و در حال حاضر ، دواین – راک جانسون موضوع این پدیده است ، زیرا داپلرگر خود او ظاهر شده است. و این واقعاً عجیب است.

با تشکر از پست فیس بوک از دفتر کلانتری شهرستان مورگان در دکاتور ، آلاباما ، این مرد مرموز معروف به گروهبان. میسون اکنون توسط اینترنت کشف شده است. این مرد که توسط یک شهروند مطیع قانون در طبیعت مشاهده شد ، واقعاً شبیه تصویر تف شده از ستاره کروز جنگل است. اما همانطور که در عکس مشاهده خواهید کرد ، شخصیت دیگری از دواین جانسون وجود دارد که برای مقایسه بهتر است:

اگر گروهبان. ماسون دفتر کلانتری شهرستان مورگان شبیه لوک هابز از DSS از Fast Saga نیست ، سپس کل این موضوع ناخوشایند به خودی خود فرو ریخته است و همه می توانیم به خانه برویم. فقط ، ما نمی توانیم ، زیرا دقیقاً این آقا شبیه مرد سخت گیر دواین جانسون است. نگاهی دوباره به آن عکس بیندازید و سپس به این عکس از Fast Five نگاه کنید تا جلوه واقعی را به دست آورید.

در حالی که موهای صورت روی صخره ممکن است در این مورد کمی حواس شما را پرت کند. تصویر سریع پنج ، این عینک آفتابی است که واقعاً به هم می پیوندد Sgt. وجود آینه میسون و دواین جانسون این عینک های آفتابی عملاً علامت تجاری جانسون هستند ، همانطور که اخیراً در آن ویدیوی Tik Tok مشاهده شد ، جایی که او گروه تور را که به دنبال ستاره بود تعجب کرد. اگر گروهبان میسون تا به حال می خواسته با یکی از آن گروه های جستجوی بسیار ستاره شوخی کند ، او قبلاً کار خود را برای او تمام کرده است. با استفاده از چندجهانی MCU از این موضوع داستانی به عنوان تهدید بزرگ بعدی برای همه چیزهایی که برای ما عزیز است. با این اوصاف ، اگر کسی وجود داشته باشد که بتوانید به طور مداوم در سراسر جهان شناخته شده ای که در آن زندگی می کنید جک زده باشید ، باید دواین جانسون باشد. بنابراین شاید همه چیز آنقدرها هم آشفته به نظر نرسند.

دواین جانسون واقعی را در حال حاضر می توان در کروز جنگلی دیزنی ، که در سینماها یا در دسترسی اصلی دیزنی+ مشاهده می شود ، مشاهده کرد. اگر قبلاً با آن ماجراجویی آشنا شده اید ، جانسون بعداً در کمدی اکشن Netflix Red Notice دیده می شود ، که قرار است برای اولین بار در 12 نوامبر پخش شود. و اگر فکر می کنید این مرد به اندازه کافی مشغول نیست ، لیست پروژه های آینده The Rock را که در آینده آشپزی می کند ، بررسی کنید. شاید جانشین پس از همه میسون می تواند به عنوان دویین دواین جانسون استخدام شود.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *