The Rock کاندید می شود که چرا “Abs کامل” ندارد

دواین – فیلم پرفروش دیزنی راک جانسون ، Jungle Cruise ، وارد شد و طرفداران آن را دوست دارند. این بازیگر و تاجر فقط مدام به موفقیت می پردازد و به دلیل فعالیت هایش و تلاش هایش در باشگاه بدنسازی الهام بخش است. راک یک حیوان تناسب اندام است ، به طور معمول بدن خود را نشان می دهد و چقدر در زنجیره آهنی کار می کند. اگرچه ظاهراً ، برخی از طرفداران تعجب کرده اند که چرا این بازیگر به عنوان بخشی از بدن پاره شده “شکم کامل” ندارد. در حال حاضر ، جانسون در مورد اینکه چرا شکم بی عیب و نقص ندارد صریح می گوید.

از آنجایی که راک هر زمان که تمرین می کند 110 in می گذارد ، احتمالاً طبیعی است که برخی بپرسند چرا ظاهراً او شکم های بکر ندارد به دواین جانسون هنگام پاسخگویی به سâالات اینترنت Wired در کنار امیلی بلانت ، همبازی Jungle Cruise ، توضیح داد که چرا شکم شکم او کمی متفاوت است:

مشکل این بود ، که بسیاری از مردم نمی دانند ، در یک مسابقه کشتی ، من قسمت بالای چهار پایم را از لگن پاره کردم. … و آنچه انجام داد ، باعث واکنش زنجیره ای شد و دیواره شکم من را پاره کرد. بنابراین مجبور شدم یک جراحی فوری فتق سه گانه انجام دهم … بنابراین ، آنها شکم کاملی ندارند.

بنابراین معلوم می شود که دواین جانسون دچار جراحت وحشتناکی شده است که منجر به پاره شدن دیواره شکمش شده است. ، که مانع از داشتن abs € “شکم کامل شد.” البته ، ایده “abs” کامل در چشم بیننده است ، زیرا همه متفاوت هستند و شرایط متفاوتی دارند. به علاوه ، راک مستحق قدردانی جدی است زیرا چنین صدمه ای باعث می شد بسیاری از افراد به طور دائم از کار خارج شوند ، اما او بهتر از همیشه برگشت و همچنان به عنوان یک نیروی فیزیکی به کار خود ادامه می دهد.

اخیراً راک در مورد تعداد مصدومیت هایی که در طول دوران حرفه ای خود در زمینه کشتی ، فوتبال و فیلم تجربه کرده است ، عمیق تر صحبت کرد و وقتی واقعاً به آن نگاه کنید ، این لیست واقعاً شگفت انگیز است. راک در مورد وضعیت ab خود بیشتر صحبت می کند و می گوید:

هیچ مشکلی در آنها وجود ندارد. موضوع اینجاست. من فکر می کنم چون در اینستاگرام این مدل های تناسب اندام دارای شکم باورنکردنی شش ، هشت ، 12 ، 24 تایی هستند. … من یک بسته پنج و نیم ، گاهی یک بسته و نیم بسته دارم.

The Rock قطعاً در مورد درک کمال فیزیکی که می تواند درست باشد اینستاگرام دائمی شده است ، اما بسیار عالی است که ببیند او از بسته و نیم بسته خود راضی است. راحت بودن با بدن ضروری است و دواین جانسون در این مورد ناراحت کننده نیست. منظورم این است که او هیکلی شبیه ابرقهرمان دارد که او را برای بازی در نقش فردی مانند بلک آدام عالی می کند.

با توجه به این موضوع ، بلک آدام در حال شکل گیری به عنوان یک فیلم کمیک باورنکردنی است و شرح قدرتهای شخصیت فقط به هیجان و هیاهوی طرفداران می افزاید. دواین جانسون مطمئناً فیزیک زیادی برای این نقش به ارمغان می آورد و چه لباس ابرقهرمانی خود را بپوشد و چه نپوشد ، این فرض محتمل است که اکثر طرفداران به شکم های ظاهراً “بی عیب” او یک بار دیگر فکر نمی کنند.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز لذت ببرید ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *