The Marvels: تاریخ انتشار ، بازیگران و 7 نکته سریعی که درباره Captain Marvel 2 می دانیم

هشدار: SPOILERS برای رسیدن به فینال فصل WandaVision در دیزنی + پیش MCU هستند.

و دقیقاً مانند آن مرحله چهار مارول در حال انجام است. طی چند ماه گذشته ، طرفداران به اولین سری MCU دیزنی + وانداویژن علاقه مند شده اند. همراه با ارائه یک داستان لایه ای برای Scarlet Witch الیزابت اولسن و Vision پل بتانی ، این مجموعه یک چشمک زدن و اشاره به آنچه را که برای کارول دانورس Brie Larson در Marvels ، معروف به کاپیتان ارائه می شود ، ارائه داد. Marvel 2. دنباله در رادار ما بالاتر ، سریعتر و سریعتر پیش می رود ، بعد از اتفاقات فصل ، به خصوص در مورد Teyonah Parris مونیکا رمبو. زمان خوبی برای ورود به سیستم و صحبت در مورد آنچه درباره دومین سفر انفرادی قهرمان مارول می دانیم بسیار خوب است.

طرفداران مارول بیش از این به دنبال آشکارسازی استودیو مارول در مه 2021 هیجان زده می شوند “بازگشت به تیزر تبلیغاتی Moviesâ” همه چیزهایی را که در فاز 4 قرار می گیرد اعتیاد آور است. تا آنجا که پروژه های Marvel پیش می روند ، The Marvels مدتی دیگر دور نیست. فیلم هنوز فیلمبرداری را آغاز نکرده است و قرار است دور خوبی از پروژه های سینمایی و تلویزیونی قبل از شروع دنباله ها در سینماها پخش شود. حتی در این صورت ، ما کاملاً در مورد آنچه در مورد دنباله انتظار داریم ، آموخته ایم. در اینجا چند نکته سریع درباره Captain Marvel 2 وجود دارد.

تاریخ اکران فیلم The Marvels 11 نوامبر 2022 است. Captain Marvel 2 مدتی است که این تاریخ اکران را دارد اما این بود بیشتر در مارول استودیو تحت فشار قرار گرفت ™ مه 2021 ack € ack بازگشت به فیلم Moviesâ € لیست اعلان کل لیست MCU Phase. با فرض ثابت ماندن نمایش های فعلی مارول ، باعث می شود The Marvels آخرین فیلم مارول باشد که پس از اکران Doctor Strange در The Multiverse of Madness ، Thor: Love And Thunder و Black Panther: Wakanda Forever ، در سال 2022 وارد بازار خواهد شد.

کاپیتان مارول البته بازگشت بری لارسون را به عنوان کارول دانورس در داستانی مشاهده خواهد کرد که انتظار می رود طبق جدول زمانی فعلی MCU ، به جای ماندن در â € s90s ، جایی که نسخه اصلی به او گفت ریشه ها تاکنون سه زن دیگر به این بازیگران پیوسته اند: تیونا پاریس ، ایمان ولانی و زاو اشتون.

تیونا پاریس پس از معرفی مجدد شخصیت وی در WandaVision ، در نقش مونیکا رمبو بار دیگر بازی خواهد کرد. این بازیگر نسخه بزرگ شده دختر جوان مبارز بهترین دوست کارول ، ماریا را به تصویر می کشد. پاریس پیش از این در فیلم White People Dear Dear ، Chi-Raq و If Beale Street Could Talk صحبت کرده است.

ایمان ولانی در نقش کمالا خان ، معروف به خانم مارول ، به دنبال بازیگر و شخصیت بازی خواهد کرد. اولین MCU با سری آتی دیزنی + خانم مارول. چگونگی ادغام شخصیت ولانی در داستان در حال حاضر یک معما باقی مانده است ، اما ما باید پاسخ های بیشتری پس از شروع نمایش در برخی اوقات در اواخر سال 2021 داشته باشیم.

Zawe Ashton به عنوان یک شرور در The Marvels اما شخصیت او هنوز مشخص نشده است و فقط در فوریه 2021 طبق هر Deadline رسمی شد. اشتون پیش از این در فیلم هایی مانند Nocturnal Animals و Velvet Buzzsaw و همچنین The Handmaid’s Tale Season 4 حضور داشت.

اولین فیلم Captain Marvel به کارگردانی / نویسندگی آنا بودن و رایان فلک ، تیم فیلم سازی پشت یک نوع داستان خنده دار و نیم نلسون است. برای ادامه ، مارول با تحویل کلیدها به فیلمساز جوان و چشمگیر ، نیا داکوستا ، استعداد خود را تغییر می دهد. او اولین زن سیاه پوستی خواهد بود که فیلم مارول را هدایت می کند. اولین کارگردانی DaCosta در Little Woods در سال 2018 بود و او همچنین نسخه بعدی Candyman را به همراه Jordan Peele تنظیم کرد و نوشت: نسخه ای که قرار است در 27 آگوست 2021 در سینماها اکران شود.

When اعلام شد که نیا داكوستا در اوت سال 2020 زمام امور Marvels را به دست خواهد گرفت ، Deadline حدس زد كه حتی اگر بودجه فیلم هنوز اعلام نشده بود ، این بزرگترین بودجه فیلم به رهبری یك كارگردان زن سیاه پوست خواهد بود. . Ava DuVernay در حال حاضر این افتخار را با A Wrinkle در بودجه 115 میلیون دلاری Time دارد. بودجه گزارش شده برای اولین فیلم کاپیتان مارول 175 میلیون دلار در لس آنجلس تایمز بود.

فیلمنامه مارولز توسط مگان مک دانل ، که قبلاً به عنوان نویسنده ستاد در هر 9 قسمت وندا ویژن و نویسنده در قسمت مورد علاقه طرفداران “ما این برنامه را قطع می کنیم” مک دانل برای دریافت فیلمنامه The Marvels استخدام شد (زمانی که هنوز Captain Marvel 2 نامیده می شد) در ژانویه 2020 ، تقریباً یک سال تا روز پخش سریال WandaVision در دیزنی +. مجموعه پخش جریانی مارول اولین اعتبار نوشتاری حرفه ای مک دونل بود ، اما شما می توانید انتظار داشته باشید که در سالهای آتی دنبال سریال پرطرفدار و دنباله فیلم Captain Marvel با تمام پتانسیل های خود تغییر کند.

در حالی که ما نمی خواهیم ما درمورد طرح Marvels چیزهای زیادی نمی دانیم ، ما می دانیم که دنباله فیلم Captain Marvel قرار است در 31 مه 2021 عکاسی اصلی را از طریق اتحاد صنعت فیلم و تلویزیون آغاز کند که در لس آنجلس و لندن انجام می شود. . اگر آن تاریخ شروع باقی مانده باشد ، اما به نظر می رسد تیراندازی در واحد دوم در آوریل 2021 ، در Comicbook.com ، در نیوجرسی آغاز شده است. انتظار دارید در مورد تولیدات Marvels در طول سال اطلاعات بیشتری بشنوید ، و چه کسی می داند ، شاید برخی از عکسهای جالب پشت صحنه مانند آنچه که ما از مجموعه Thor: Love and Thunder دیده ایم را داشته باشیم.

به طور طبیعی ، مارول ها در پایان WandaVision وقتی شخصیت Teyonah Parris با یک شمشیر به او نزدیک شد ، مورد تمسخر قرار گرفت مأمور اسكرول شد و به او اطلاع داد كه یكی از دوستان مادرش دوست دارد او را در فضا ببیند. در اینجا چند گزینه وجود دارد که Skrull به چه کسی اشاره داشته است ، خواه نیک فیوری باشد ، تالوس یا کاپیتان مارول. در هر صورت ، مونیکا رمبو نقش گسترده تری در فیلم پیش رو دارد.

همانطور که WandaVision به آن گفت ، رمبو در حال حاضر از قدرت خودش برخوردار است که توسط واقعیت تلویزیونی Scarlet Witch ایجاد شده است ، اما ما این کار را نکردیم نمی توانید میزان کامل آن را تجربه کنید یا بفهمید از چه نام مستعار به عنوان قهرمان استفاده خواهد کرد. ما همچنین چیزهای زیادی در مورد گذشته مونیکا قبل از ضربه محکم و ناگهانی نمی دانیم ، به خصوص از نظر او در مورد دوست قدیمی اش ، کارول دانورس. این موارد زیادی را می توان در Captain Marvel 2 که خود پاریس طعنه زده است ، کشف کرد.

بعداً امسال با سریال خانم مارول ، مارول ها در Disney + ارجاع می شوند. این استودیو هنوز یک تاریخ رسمی منتشر نکرده است ، اما این برنامه تلویزیونی فیلمبرداری شده است و انتظار می رود که در اواخر سال 2021 به نمایش درآید. قهرمان در جهان.

در کتابهای طنز ، کمالا خان قبل از اینکه قدرت خارق العاده خودش را بدست آورد که شامل توانایی کشش اندامها ، تغییر شکل و تغییر شکل او است ، کاپیتان مارول را بت می کند. ما هنوز نمی دانیم که چگونه داستان خانم مارول با فیلم The Marvels برخورد خواهد کرد ، اما سریال مطمئناً این مجموعه را تنظیم می کند.

در حالی که ما مطمئن نیستیم که ساموئل ال. نیک فیوری جکسون و Skrull Talos بن مندلسون در Captain Marvel 2 حضور خواهند داشت ، ما می دانیم که شخصیت ها هنوز در MCU نقش اصلی را دارند. همانطور که گفته شد ، یک Skrull به طور خاص به مونیکا فراخوانده شد تا کاپیتان مارول 2 را تنظیم کند و سپس چند عامل دیگر وجود دارد. برای اولین بار ، قرارگیری Fury در پایگاه Skrull در فضا در انتهای Spider-Man: Far From Home مشخص شد. دوم اینکه ، جکسون و مندلسون نقش خود را برای نمایش + دیزنی به نام Secret Invasion دوباره تکرار می کنند.

به نظر می رسد همه این سرنخ ها به The Marvels متصل هستند. قبل از اینکه بدانیم چطور همه چیز با هم متناسب است ، باید تولید را دقیق تر ببینیم.

یکی از افشاگری های ناراحت کننده در WandaVision که قطعاً در Captain Marvel 2 به آن پرداخته خواهد شد ، مرگ لاسانا لینچی است. ماریا رمبو. همانطور که در سری دیزنی + آموختیم ، مادر مونیکا و کارول BFF بر اثر سرطان در بین Snap و Blip درگذشتند. مونیکا کنار گذاشته شد ، این بدان معناست که دلش برای مادرش تنگ شده بود و کارول مشغول انتقام جویان و جمجمه های دیگر بود که سعی در کمک به کهکشان داشتند. ماریا رمبو در داستان داستانی امروز کاپیتان مارول کشته خواهد شد ، اما بازیگر زن (که به زودی در فیلم 007 بدون وقت مرگ می رود) احتمالاً می تواند برای فیلم های قبلی در این فیلم نقش داشته باشد.

بسیاری از فیلم های آینده مارول وجود دارد که می توانید منتظر بمانید و همچنین تعداد دیگری از تاریخ اکران فیلم 2021 که ارزش بررسی را دارد.

فیلیپ قبل از انتقال به سنت در لوئیزیانا (نه نیواورلئان) بزرگ شد. لوئیس پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا- Shreveport. هنگامی که او در مورد فیلم و تلویزیون نمی نویسد ، می توان فیلیپ را که سه بچه اش او را تعقیب می کنند پیدا کرد ، به سگهایش گفت که دیگر جلوی پستچی فریاد نمی کشند ، یا در مورد کشتی حرفه ای با همسرش فریاد نمی کشند. اگر ستارگان به درستی تراز شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال در تمام دوران صحبت خواهد کرد.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه تمام نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *