The Conjuring: The Devil Made Me Do It Streaming: چگونه فیلم جدید Conjuring را تماشا کنیم

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. با کلیک یا خرید از طریق پیوندها ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

سالهای ساخت ، سومین عنوان اصلی و در مجموع هشتمین عنوان در جهان Conjuring سرانجام جمعه ، 4 ژوئن در سینماها افتتاح می شود و جدیدترین است در سری فیلم های ترسناک اخیر مخاطبان را به تئاتر محلی خود برگردانده است. اما برای برخی که هنوز به سینما دسترسی ندارند یا از بازگشت به یک تئاتر شلوغ کاملاً راحت نیستند ، روشی وجود دارد که می توانید از طریق راحتی فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It را تماشا کنید خانه شما ، حتی اگر توسط یک شر ناشناخته مورد آزار و اذیت اعضای خانواده شما قرار گرفته باشد.

بنابراین ، اگر می خواهید به تماشای رسیدن اد (پاتریک ویلسون) و لورین وارن (ورا فارمیگا) به ته پرونده ای شامل یک مظنون قتل که سعی در استفاده از دارایی شیطانی به عنوان دفاعی داشت ، بیشتر از این که ما برای تماشای فیلم ترسناک فوق العاده و بقیه فیلم های The Conjuring همه چیزهایی را که باید بدانید در اختیار شما قرار می دهیم

با تشکر از تصمیم پیشگامانه تصمیم برادران وارنر برای اکران همه فیلم های 2021 خود به طور همزمان در سینما و HBO Max ، همه افرادی که اشتراک سرویس پخش جریانی را دارند (که اولین تولد خود را در ماه مه 2021 جشن گرفتند) می توانند The Conjuring: The Devil را تماشا کنند جمعه ، 4 ژوئن این کار را بکنم و نگران هرگونه افزودنی نباشید هزینه های اضافی فراتر از اشتراک عادی شما ، زیرا تماشای آخرین فیلم Conjuring به آسانی باز کردن برنامه HBO Max و فشار دادن پخش هنگامی که عنوان را روی صفحه خود مشاهده می کنید ، آسان است. اکنون هیچ چیز مانع تماشای تاریک ترین پرونده وارن نشده است.

پیش نمایش تریلر The Conjuring: The Devil Made Me Do it over it on HBO Max را تماشا کنید. اگر شما HBO Max نیستید مشترک ، می توانید در اینجا ثبت نام کنید.

در حالی که منتظر تماشای The Conjuring: The Devil Made Me Do It هستید ، اکنون زمان مناسب برای بازدید مجدد از هفت ورودی اول مجموعه است. با پخش دو فیلم اول Conjuring در Netflix و عناوین spinoff با محوریت Annabelle و شخصیت های دیگر که از طریق سایر سرویس های پخش در دسترس است ، گرفتار شدن با جهان هیجان انگیز و ترسناک Conjuring هرگز آسان نبوده است:

Stream The Conjuring در Netflix. اجاره / خرید Annabelle در آمازون. جریان The Conjuring 2 در Netflix. جریان Anabelle: Creation در HBO Max. اجاره / خرید راهبه در آمازون. اجاره / خرید نفرین La Llorona در آمازون. جریان Annabelle می آید خانه HBO Max.

از زمان اکران The Conjuring در ژوئیه 2013 در سینماها ، طبق حقایق ، مبلغ 1.9 میلیارد دلار در گیشه در سراسر جهان درآمد کسب کرده است ، بنابراین گفتن حق رای دادن امن نیست. به این زودی ها به هرجایی نمی رویم. دو فیلم در جهان Conjuring وجود دارد که در حال حاضر در مراحل مختلف توسعه قرار دارد از جمله دنباله ای با عنوان The Nun و همچنین The Man Crooked ، که تهیه کننده پیتر صفران آن را “داستانی بسیار جالب و متفاوت” توصیف کرده است. € هنگام مکالمه با CinemaBlend در مورد فیلم در سال 2018 است.

مانند همه فیلم های دیگر سال 2021 که توسط استودیوی برادران وارنر منتشر شده است ، The Conjuring: The Devil Made Me Do این به طرفداران این فرصت را می دهد تا به فصل بعدی این حق رای دادن در یک تئاتر تاریک یا راحتی خانه خود در هنگام نمایش جمعه ، 4 ژوئن مراجعه کنید.

فیلیپ قبل از اینکه به سنت لوئیس برود ، در لوئیزیانا (نه نیواورلئان) بزرگ شد. فارغ التحصیل شدن از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا- Shreveport. هنگامی که او در مورد فیلم و تلویزیون نمی نویسد ، می توان فیلیپ را که سه بچه اش او را تعقیب می کنند پیدا کرد ، به سگهایش گفت که دیگر جلوی پستچی فریاد نمی کشند ، یا در مورد کشتی حرفه ای با همسرش فریاد نمی کشند. اگر ستارگان به درستی همسو شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال در تمام دوران صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *