Suicide Squad: Ayer Cut Image فاش می کند بوسه لغو شده Harley Quinn And Deadshot

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

DC Extended Universe اخیراً به لطف گروه خودکشی James Gunnâs گسترش یافته است ، اما این اولین بار نبود که این وظیفه انجام شد Force X وارد صفحه بزرگ شد. جوخه انتحاری دیوید آیر در سال 2017 این افتخار را داشت و به ترتیب مارگو رابی و ویل اسمیت در نقش هارلی کوئین و ددشات بازی کردند. و تصویری از Ayer Cut به تازگی بوسه لغو شده این شخصیت ها را آشکار کرد.

در سال های پس از اکران فیلم Suicide Squad در سینماها ، دیوید ایر در مورد میزان تغییر دیدگاه خود در مورد پروژه توسط استودیو صحبت کرده است. پس از Snyder Cut ، برخی از طرفداران امیدوار بودند که Ayer همچنین بتواند برداشت اولیه خود از Suicide Squad را فاش کند. این تماس ها ممکن است اکنون کمی بلندتر شوند ، به لطف عکس بوسه هارلی و ددشات که در زیر مشاهده می کنید.

بوم. ؛) #ReleaseTheAyerCut pic.twitter.com/BxzE8tP2qq

خوب ، ذهن من به هم ریخته است. تعدادی از مفاهیم در طبقه برش جوخه خودکشی دیوید آیر به پایان رسید ، از جمله این خط داستانی عاشقانه برای شخصیت های مارگو رابی و ویل اسمیت. اما در واقع دیدن بوسه هارلی و ددشات تجربه دیگری است.

تصویر بالا از توییتر به دست ما می رسد و با یک عنوان کوتاه اما واضح همراه است: #ReleaseTheAyerCut. گفتگو پیرامون چشم انداز اصلی برای Suicide Squad از قبل از اینکه لیگ عدالت زک اسنایدر در HBO Max پخش شود در حال چرخش بود. اما آنها از زمان بازگشت Task Force X به سینماها با گروه The Suicide Squad که دارای امتیاز R جیمز گان است ، کمی بلندتر شده است. در HBO Max موجود است برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

در حالی که آنها در برش تئاتر بوسه نمی زدند ، هارلی کوین و ددشات مطمئناً شخصیت های اصلی Suicide Squad بودند. آنها مطمئناً شیمیایی داشتند ، اما روشن است که ما یک تن محتوای اضافی از این دو نفر پویا از دست می دهیم. و این تنها چیزی نیست که در برنامه های اصلی دیوید آیر برای فیلم گم شده است. پروژه هایی مانند ددپول بسیاری از صحنه های جوکر جرد لتو در طبقه اتاق برش به پایان رسید ، در حالی که آیر تا اینجا پیش رفته است تا داستان هارلی را “تخطی” کند. تصویر جدید فوق مطمئناً به چنین مواردی اشاره می کند و مطمئناً طرفداران کتاب های مصور می خواهند چیزهای بیشتری ببینند.

متأسفانه ، در حال حاضر هیچ نشانه ای وجود ندارد که برادران وارنر در حال برنامه ریزی برای برخورد با تیم خودکشی دیوید آیر با لیگ عدالت باشد. در حالی که خود آیر معتقد بود که جمع آوری آن آسان خواهد بود و طرفداران را تشویق کرده است که اگر مایل به دیدن Ayer Cut هستند صدای خود را اعلام کنند. فقط باید منتظر ماند و دید آیا برادران وارنر واقعاً با این مفهوم پیش می رود.

گروه خودکشی در حال حاضر در سینماها است. برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم خود ، حتماً تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شده است. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *