Stephen King’s Firestarter: 8 نکته سریعی که در مورد فیلم Zac Efron می دانیم

گرچه تعداد زیادی فیلم آینده استیون کینگ در حال کار است ، اما هیچ یک از این فیلم ها بیشتر از اقتباس در حال توسعه Firestarter نیستند. این رمان ، که برای اولین بار در سال 1980 منتشر شد ، همچنان مورد علاقه خوانندگان ثابت است و اگرچه چند سال طول کشید تا فیلم جمع شود ، اما قطعاً اتفاق می افتد. و در حالی که این پروژه هنوز فقط در مرحله پیش تولید است ، ما با بسیاری از نكات اساسی درباره آن آشنا هستیم – از جمله اینكه زاك افرون برای بازی در صف آرایی شده است.

اطلاعات مربوط به بازسازی Firestarter به آهستگی در حال ورود بوده است ، و با افزایش انتظار برای فیلم ، ما این ویژگی را ساخته ایم تا به طور خلاصه از واقعیت های سختی که در مورد آن می دانیم – از جمله افرادی که در ساخت آن دخیل هستند و زمان ورود آن یک تئاتر نزدیک شما ما به طور منظم بیشتر در مورد این پروژه می آموزیم ، اما در حال حاضر در اینجا هشت چیز سریع است که ما در مورد اقتباس سازنده استیون کینگ می دانیم.

حرفه استیون کینگ به عنوان یک نویسنده با هالیوود بسیار گره خورده است از همان ابتدا ، زیرا تقریباً تا وقتی که کتاب چاپ می کرد ، اقتباس از آثار او ساخته شده است و Firestarter بخشی از این تاریخ است. مارك ال لستر ، كارگردان ، چهار سال پس از انتشار رمان ، داستان را به صفحه نمایش بزرگ آورد و درو باریمور ، دیوید كیت و جورج سی اسكات در نقش های اصلی بازی كردند. در سال 2002 دنباله ای به عنوان مینی سریال با عنوان Firestarter 2: Rekindled و با بازی Marguerite Moreau ، Malcolm McDowell و دنیس هاپر ساخته شد. احتمالاً ناگفته نماند ، اما این فیلم جدید کاملاً جدا از آن تولیدات وجود خواهد داشت (اگرچه سازندگان فیلم در حال یادداشت برداری هستند).

با وجود اینکه یکی از بزرگترین کمپانی های تولید فیلم های ترسناک مدرن است ، بلوم هاوس تولیدات فقط ساخته است یکی از اقتباس های استیون کینگ تا به امروز یعنی “رحمت 2014” ، که بر اساس داستان کوتاه “گراما” ساخته شده است. Firestarter قرار است این رکورد را تغییر دهد ، زیرا شینگل تاسیس شده جیسون بلوم پروژه ای است که از سال 2017 در آنجا مشغول کار بوده است. با توجه به سابقه Blumhouse ، احتمالاً فیلم با بودجه اندکی که احتمالاً زیر 10 میلیون دلار است کار خواهد کرد.

این سال بزرگی است برای کارگردان کیت توماس ، همانطور که نه تنها اولین بار در مقام کارگردانی ، The Vigil ، در اوایل سال جاری توزیع شد ، بلکه او در حال آماده سازی ساخت اولین فیلم استودیویی خود است. اولین بار در دسامبر سال 2019 گزارش شد که این فیلمساز به داخل نسخه بازسازی Firestarter وارد شده است ، و او مطمئناً یک سال و نیم گذشته را صرف فکر کردن در مورد هر راهی کرده است تا اقتباس را تا آنجا که ممکن است عالی کند.

به نظر می رسد اسكات تیمز و تیم Blumhouse به خوبی با هم كار می كنند ، زیرا او نه تنها به عنوان نویسنده همكاری در Halloween Kills آینده با دیوید گوردون گرین شناخته می شود ، اما او به عنوان فیلمنامه نویس Firestarter پیوست شده است بازسازی به سال 2018. در حال حاضر مشخص نیست که چطور چشم انداز پروژه از اولین طرح ها تغییر کرده است ، اما این چیزی است که سرانجام با نزدیک شدن به اکران فیلم ، آن را کشف خواهیم کرد.

زک افرون در دنیای وحشت کاملاً جدید است ، زیرا قبلاً هرگز در ژانر فیلم نساخته است ، اما یک موقعیت جهنمی پیدا می کند تا ابتدا با بازی در نقش اصلی مرد در Firestarter به سر خود بپرد. در این فیلم او نقش اندی مک گی ، یک پدر و شوهر را بازی می کند که مجبور می شود با دختر کوچکش ، چارلی ، فرار کند تا از دستگیری توسط The Shop – یک آژانس دولتی که می خواهد به دلیل آنها آزمایش کند هدیه های روحی خاص آنها: او این قدرت را دارد که از نظر روانی “مردم” را فشار دهد تا مناقصه خود را انجام دهند ، و او دارای پیروکینزیس است. گزارش شده است که افرون برای بازی در این فیلم در حال حفاری عمیق است و کیت توماس طعنه زده است که این کار ممکن است سرانجام نگاه مخاطبان به او را تغییر دهد.

بخش عمده ای از آنچه Firestarter را به یک داستان ترسناک تبدیل می کند ، رعب آور است. حضور جان Rainbird – تبه کار اصلی کتاب استیون کینگ. جان یک پیمانکار مستقل است که برای شکار و دستگیری اندی و چارلی مک گی توسط The Shop استخدام شده است ، اما او همچنین یک عامل روانی و سرکش است که برنامه های مستقلی برای این دختر جوان قدرتمند دارد. نقش در بازسازی را مایکل گریزی بازی می کند ، که در تلوزیون طاووس رادرفورد فالز حضور دارد و در جشنواره فیلم ساندنس 2021 بخاطر بازی در فیلم هیجان انگیز Wild Wild بازبینی های خوبی را به دست آورد.

Firestarter فقط ممکن است در حال حاضر دو بازیگر دارند ، اما این باید چیزی باشد که به سرعت تغییر کند ، زیرا دوربین ها قرار است خیلی زود شروع به غلتیدن کنند. در گزارشی از تماشاگر همیلتون ، اشاره شده است که فیلمبرداری اصلی قرار است در همیلتون ، انتاریو انجام شود و فیلمبرداری از اواخر ماه مه تا اواخر ژوئیه ادامه دارد. این دقیقاً همان برنامه اولیه نبود ، زیرا فیلمبرداری در ابتدا قرار بود در تابستان سال 2020 انجام شود اما پس از آن همه اتفاق همه گیر اتفاق افتاد و گزینه ها را از جدول خارج کرد. با وجودی که اکنون جهان در حال بهبود است ، این پروژه دوباره در مسیر درست قرار گرفته است.

ممکن است بدانیم که قرار است عکس اصلی در تابستان امسال برگزار شود ، اما متأسفانه یکی از اطلاعات اصلی که ما نداریم هنوز دقیقاً زمانی است که مخاطبان واقعاً فرصت دیدن فیلم تمام شده را پیدا می کنند. با توجه به قرارداد موجود استودیوی Blumhouse ، می دانیم که Universal Pictures برای پخش فیلم آماده است ، اما آنچه هنوز اعلام نشده است تاریخ انتشار Firestarter است. می توانیم فرض کنیم که مدتی در سال 2022 به نمایش در خواهد آمد (هر گونه تأخیر غیرقابل پیش بینی دیگر) ، اما این فیلمی است که می تواند در هر فصلی اکران شود ، هر نوع حدس و گمان را دشوار می کند. نیازی به گفتن نیست ، به محض اینکه یکی از ما فاش شد تقویم های خود را علامت گذاری می کنیم و شروع به شمارش معکوس روزها می کنیم.

ما به طور منظم در مورد این نسخه جدید Firestarter اطلاعات بیشتری کسب می کنیم ، بنابراین دوباره به بررسی کنید این ویژگی برای به روزرسانی های مهم ، و اینکه بفهمید در مورد سایر اقتباس های King که در حال انجام است چه اتفاقی می افتد – چه برای صفحه نمایش بزرگ و چه برای کوچک – حتماً راهنمای آینده استفان کینگ را بررسی کنید

بومی NJ که LA را خانه می نامد. در یک رویای زندگی می کند. یک پیشکسوت یک دهه به علاوه CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی است که از کلاس هفتم آرزو داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *