Star Dune توصیه هایی به مخاطبان پیش از فیلم دنیس ویلنوو ارائه می دهد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اقتباس های سینمایی از رمان های معروف به طرز چشمگیری مورد توجه قرار می گیرد یا از دست می رود. برخی می توانند موفقیت های بزرگی باشند (ارباب حلقه ها ، هری پاتر) در حالی که برخی دیگر … سرفه ، اراگون ، سرفه نیستند. این بخشی از دلیلی است که انتظار می رود اقتباس آینده دنیس ویلنوو از رمان علمی تخیلی مهم فرانک هربرت ، “دون” (Dune) بسیار مورد انتظار باشد. آیا فیلم نسل جدیدی از طرفداران را به دنیای Arrakis معرفی می کند یا داستان پیچیده به سادگی بینندگان را گیج می کند؟ خوشبختانه دیوید دستمالچیان ، بازیگر تپه ، برنامه کاملی برای آماده سازی مردم برای حماسه علمی تخیلی دنیس ویلنوو دارد.

دیوید دستمالچیان ، بازیگر نقش شرور منتته پیتر د وریس ، که اخیراً با او گفتگو کرده است. ScreenRant در مورد Dune. دیوید دستمالچیان با درک این مطلب که برای لذت بردن کامل از فیلم مطالب زیادی وجود دارد ، روش کاملی را برای آماده سازی تماشای فیلم ارائه کرد. او توضیح داد:

این دستورالعمل من است و توصیه من به همه کسانی که در حال مطالعه این کتاب هستند: ابتدا کتاب را همین الان بخوانید ، زیرا تا اکتبر فرصت دارید تا آزاد شود. بیایید با ماه سپتامبر تماس بگیریم. نسخه دنیس فیلم در تعطیلات آخر هفته IMAX در سینماها. و سپس در واقع دو تطبیق دیگر وجود دارد که انجام شده است ، و یکی دیگر که تقریباً به پایان رسیده است.

این واقعا توصیه حکیمانه است. شبیه به سریال HBO Game of Thrones ، Dune دارای لیست لباس های شسته شده از شخصیت هایی است که برای درک طرح باید آنها را حفظ کرد. خواندن مطالب منبع اصلی تنها می تواند به بینندگان در درک نسخه دنیس ویلنوو از Dune کمک کند. با این حال ، اقتباس های قبلی از Dune ، معروف ترین فیلم 1984 توسط دیوید لینچ ، وجود دارد. آیا آنها نیز ارزش تماشا دارند؟ دیوید دستمالچیان چنین می پندارد – و او حتی با نظم مناسب نیز برخورد کرده است. او گفت:

من تماشای سریال دیوید لینچ را توصیه می کنم ، توصیه می کنم سریال Syfy را تماشا کنید ، و سپس مستند تپه جودوروفسکی را تماشا کنید. این همان نظمی است که من توصیه می کنم ، فقط شخصاً. این من صحبت می کنم: کتاب را بخوانید ، سپس فیلم دنیس را ببینید ، و سپس در ماه نوامبر می توانید کارهای لینچ ، نسخه Syfy و مستند تپه جودوروفسکی را انجام دهید. و سپس همه ما مقامات Dune را داریم و با هم آنلاین می شویم تا بحث ها و مناظرات طولانی داشته باشیم. من نمی توانم منتظر شنیدن واکنش های همه نسبت به آنچه دنیس ایجاد کرده است باشم. این چیزی کمتر از یک شاهکار نیست.

بنابراین شما آن را دارید: برنامه خواندن/مشاهده ایده آل که شما را در دنیای علمی تخیلی جذاب Dune سرعت می بخشد. و همانطور که دیوید دستمالچیان گفت ، شما زمان زیادی برای غواصی دارید. این فیلم با بازی تیموتی شاملت ، زندایا ، ربکا فرگوسن ، اسکار ایزاک و جاش برولین در 22 اکتبر روی پرده سینماها و HBO Max می رود. اگر علاقه دارید گزینه دوم ، با این پیوند در سرویس جریان ثبت نام کنید.

بازیگر ، خواننده و رقاص گاه به گاه. موارد مورد علاقه: مد ، کتاب ، ساختمانهای قدیمی. دوست ندارد: گشنیز ، NJ Turnpike ، گوه های کفش کتانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *