Spider-Man: No Way Home Set Photo نشان می دهد که قهرمان با شخصیت MCU آشنا می شود

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

تعدادی فیلم هیجان انگیز Marvel Cinematic Universe در راه است ، اما فیلمی که در حال حاضر واقعاً مورد توجه عموم قرار گرفته است. مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست. سومین فیلم در فرانچایز ابر قهرمان تام هلند در حال حاضر یک معما است و بیشتر شایعات در حال حاضر در وب منتشر می شود. همچنین تعدادی عکس و فیلم مجموعه فاش شده وجود دارد که برخی از اجزای کوتاه پروژه را نشان می دهد. و آخرین عکس نشان می دهد که قهرمان جوان دوباره با یک شخصیت آشنا MCU متحد می شود.

مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه در اصل در ماه مارس به پایان رسید ، اما اخیراً گزارش شد که فیلم در حال حاضر در حال بازسازی است. . و همین اواخر ، Not3C Films یک عکس مجموعه را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد مرد عنکبوتی مسیرهای دیگری را با دکتر استرنج از بندیکت کامبرباچ عبور می کند.

در حالی که محل فیلمبرداری فیلم مشخص نیست ، به نظر می رسد مکان فیلم در نظر گرفته شده شبیه شهر نیویورک است و مرد عنکبوتی و دکتر استرنج می توانند از لحاظ تئوری در مقابل خانه اصلی استرنج ، Sanctum Sanctorum ملاقات کنند. به نظر می رسد که این یک فرض منطقی است ، اگرچه این دو قهرمان به دلایلی می توانند در مکانی متفاوت با یکدیگر ملاقات کنند. خانه پاییز گذشته ، مانند بسیاری دیگر از شخصیت های برجسته. نظریه های گوناگونی درباره معنای گنجاندن وی وجود دارد ، اما به نظر می رسد برخی تصور می کنند که این امر می تواند پیامدهای مهمی در ماجراجویی پیتر پارکر داشته باشد. رایج ترین نظریه این است که حضور استرنج به این معنی است که پارکر به جهان چندگانه هدایت می شود. و برای طرفداران ، این امر بر شایعاتی مبنی بر اینکه توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در حال ایفای مجدد نقش خود به عنوان پیتر پارکرز هستند ، می افزاید.

اگرچه برخی هنوز در مورد اینکه مرد عنکبوتی: هیچ راهی تردید ندارند. از آنجا که یک فیلم چندجهانی است ، این احتمال وجود دارد. اواخر سال گذشته ، کوین فایگ ، سرپرست استودیوی مارول در جریان ارائه روز سرمایه گذار دیزنی تأیید کرد که فیلم مرد عنکبوتی با فیلم آینده Doctor Strange در چندنوع جنون ارتباط دارد. و همانطور که اخیراً در Loki مارول دیدیم ، چندجهانی اکنون در MCU کاملاً باز شده است. آن سریال را برای خود از طریق پخش آن در Disney+بررسی کنید ، که می توانید با استفاده از این پیوند ثبت نام کنید.

تا اولین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home دریافت کنیم ، طرفداران فقط به نظریه های آنها و صادقانه بگویم ، حتی پس از اولین فیلم رسمی ، ممکن است هنوز طرفداران سوالات زیادی داشته باشند. با این حال ، یک چیز را می توان با اطمینان گفت ، این است که اکنون صحنه ای برای یک فیلم مرد عنکبوتی آماده شده است ، برخلاف آنچه قبلاً دیده بودیم و ، امیدوارم ، تماشای هیجان انگیز در صفحه نمایش بزرگ باشد.

مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه قرار است در 17 دسامبر وارد سینماها شود.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا نوجوان پیتزا می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *