Spider-Man: No Way Home کارگردان به طرز خنده داری در نشت تریلر شوخی می کند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

تا آنجا که به شخصیت های مارول می پردازیم ، مرد عنکبوتی قطعاً یکی از دوست داشتنی ترین ها است. به احتمال زیاد پیش بینی بازی Spider-Man: No Way Home در تب بالا است ، مخصوصاً اکنون که اولین تریلر بالاخره منتشر شد. متأسفانه ، نسخه کم حجم تریلر گفته شده چند روز قبل لو رفت و اکنون کارگردان Jon Watts به طرز خنده داری با این نشت صحبت کرد.

فقط چند روز قبل از بازی Spider-Man: No Way Homeâs تریلر رسماً وارد شد ، متأسفانه راه خود را به صورت آنلاین باز کرد. یکی از نسخه هایی که در حال پخش بود ، ضبط کلیپ روی iPhone بود که دیدن محتویات را تقریباً غیرممکن می کرد. جان واتس در پاسخ خود به تریلر با خوشحالی به آن بوتلگ اشاره کرده است ، آن را در زیر مشاهده کنید: عاشق این پسر نیستی؟ در حالی که جان واتس و افراد سونی بدون شک از دیدن تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home لو رفتند ، به نظر می رسد که آنها در نهایت آخرین خنده را داشته اند. پس از همه ، نسخه رسمی در حال حاضر 41 میلیون بازدیدکننده در زمان نوشتن این داستان دارد.

پست بالا از حساب شخصی اینستاگرام جان واتس به دست ما می رسد. در آن اولین تریلر هیجان انگیز Spider-Man: No Way Home را مشاهده می کنید. خوب … یه جورایی زیرا ما در واقع در حال مشاهده کلیپ از طریق پنج صفحه مختلف هستیم. این شبیه به داشتن IRL چندجهانی شما است.

زمان تام هالند در MCU در دسترس است تا دوباره در Disney+تماشا شود. برای ثبت نام در سرویس استریم می توانید از این پیوند استفاده کنید.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، نشت تریلر بازی Spider-Man: No Way Home به نظر نمی رسد که بر نسخه رسمی آن تأثیر منفی بگذارد. طرفداران هر فریمی را که در حال حاضر در دسترس است ، تجزیه کرده اند ، که منجر به تئوری های طرفداران بیشتری شده است. برای یادآوری ، می توانید آن را در زیر مشاهده کنید.

علیرغم اینکه قرار است در چند ماه آینده منتشر شود ، هنوز اطلاعات زیادی درباره محتویات Spider-Man: No Way Home به طور رسمی تأیید نشده است. به نظر می رسد این تریلر تأیید می کند که چند جهان در حال پخش است ، به ویژه به لطف ظاهر آلفرد مولینا در نقش داک اوک. به علاوه ما می توانیم بمب های امضا گرین گوبلین را مشاهده کنیم که ظاهراً خبر بازگشت ویلم دافو را اعلام می کند. محبوب ترین آن این است که توبی مگوایر و اندرو گارفیلد ممکن است نقش خود را در نقش مرد عنکبوتی بازی کنند. اما آن جفت بازیگر به طور قابل توجهی در اولین کلیپ مرد عنکبوتی: هیچ راهی به خانه گم شده بودند. فقط باید منتظر ماند و دید که فیلم هر چه بیشتر به سینماها نزدیک می شود.

مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه در حال حاضر قرار است در 17 دسامبر وارد سینماها شود. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *