Shazam 2 فیلمبرداری را آغاز کرده است ، ببینید چگونه Zachary Levi جشن گرفت

در سال 2019 ، تقریباً 80 سال پس از اولین حضور وی در کمیک های Whiz # 2 ، سرانجام Shazam (یا همانطور که او را کاپیتان مارول می شناختند) اولین بازی خود را با Shazam در تئاتر انجام داد! با بدست آوردن استقبال مثبت مثبت و جمع آوری تقریباً 366 میلیون دلار در سراسر جهان. همین چند روز بعد از Shazam اعلام شد! در سینماهای New Line Cinema که به دنباله سبز روشن می شوند ، اکران می شود ، اگرچه مانند بسیاری از پروژه ها ، همه گیر COVID-19 آن Shazam را ضروری می کند! 2 ، معروف Shazam! خشم خدایان ، عقب رانده شوید. اما اکنون سرانجام عاقبت فیلمبرداری آن آغاز شده است ، بنابراین به طور طبیعی ستاره Zachary Levi این مناسبت را جشن گرفت.

درست مثل اولین بار ، Zachary Levi دوباره برای بازی در نقش ابرقدرت بزرگسالان از Billy Batson از Asher Angel بازگشت. در Shazam! خشم خدایان. برای بزرگداشت عاقبت شروع عکاسی اصلی ، لوی به اینستاگرام رفت که چقدر بازی Shazam برای او مهم است ، و همچنین برخی از کفش های کتانی با موضوع Shazam را به نمایش بگذارد:

پستی که توسط Zachary Levi به اشتراک گذاشته شد (@ zacharylevi)

ضربات قرمز ، زرد و سفید سفارشی شده توسط Geeky Blinders بسیار عالی هستند ، اما مهمتر از همه ، Zachary Levi روشن می کند که چقدر فقط برای بازی در Shazam سپاسگزار نیست ، بلکه جایی که کار حرفه ای او انجام داده است او در طول سالها از هدایت سریال NBC Chuck گرفته تا صداپیشگی Flynn Rider در Tangled ، لوی در سینما و تلویزیون حضور داشته است. من تصور می کنم که خود 16 ساله او واقعاً از آنچه آینده در انتظار او است شوکه خواهد شد – و نیازی به گفتن نیست که کفش Shazam را تکان دهد.

در اصل Shazam! Fury of the Gods قرار بود در تاریخ 1 آوریل 2022 ، تقریباً دو سال کامل از ورود سلف خود به نمایش در آید. با این حال ، بعداً به 4 نوامبر 2022 بازگردانده شد و اکنون برنامه آن این است که در تابستان 2023 به سینماها بیاید. این چهاردهمین فیلم DCEU خواهد بود و کمی کمتر از یک سال پس از فیلم Black Adam به رهبری دواین جانسون دنبال می شود سرانجام به عموم راه پیدا می کند.

اولین Shazam! این فیلم قهرمان اصلی را می دید که با دکتر تادئوس سیوانا که توسط هفت گناه مرگبار قدرت می یابد ، می جنگد. در صحنه اعتبارات میانی آن فیلم ، سیاوانای زندانی توسط آقای مایند دیدار کرد ، وی پیشنهاد کرد که آنها نیروهای خود را به هم پیوند دهند. در حالی که به نظر می رسید این نشان می دهد سیوانا و ذهن Shazam خواهد بود! مارک استرانگ که 2 شرور اصلی است ، اخیراً فاش کرده است که در ادامه ظاهر نخواهد شد. در عوض ، خانواده Shazam با دختران اطلس درگیر خواهند شد ، یکی از موجوداتی که بیلی بتسون و خواهر و برادر بزرگوارش از آنها قدرت می گیرند. هلن میرن و لوسی لیو به ترتیب در نقش هسپرا و کالیپسو ظاهر می شوند و ریچل زگلر از وست ساید استوری نیز گزارش شده است که به عنوان یکی از دختران اطلس انتخاب شده است ، اگرچه هویت شخصیت وی هنوز مشخص نشده است .

به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ و نویسندگی هنری گایدن ، Shazam! Fury of the Gods در 2 ژوئن 2023 جادوی خود را در سینماها به نمایش می گذارد. و مانند همیشه ، در آخرین CinemaBlend برای آخرین و بهترین به روزرسانی های مربوط به فیلم های کمیک DC DC قفل شده باشید.

Connoisseur of Marvel، DC، Star جنگ ، جان ویک ، MonsterVerse و دکتر عاشق. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *