Shang-Chi Marvels چقدر می تواند بازکننده آخر هفته باشد؟ اینجا جدیدترین هاست

با فیلم بعدی مارول ، شانگ چی و افسانه ده حلقه ، که کمتر از یک ماه دیگر فاصله دارد ، وقت آن است که در مورد آنچه از اکران انتظار داریم صحبت کنیم. آیا معرفی سیمو لیو در MCU به اوج خود می رسد یا برای استودیو شکست می خورد؟ بسیاری از عوامل را باید در نظر داشت ، مخصوصاً با افزایش موارد کووید -19 ، اما کارشناسان اعداد اولیه ای برای آغاز هفته آخر فیلم در گیشه دارند.

شانگ چی قرار است در روزهای آخر هفته کارگر که از 3 سپتامبر آغاز می شود ، به طور انحصاری در سینماها اکران می شود. پیش بینی فعلی برای افتتاحیه آخر هفته بین 35 تا 55 میلیون دلار در داخل است ، که می تواند به این معنی باشد که به نظر می رسد کمترین فیلم MCU در تمام دوران باشد. در حال حاضر ، The Incredible Hulk 2008 با 55.4 میلیون دلار افتتاحیه آخر هفته این جایگاه را دارد و Ant-Man 2015 با 57.2 میلیون دلار در رتبه دوم قرار دارد. اما هی ، بیایید آخرین قهرمان مارول را در اینجا کوتاه بیاوریم ، سختی های زیادی در اینجا وجود دارد.

باکس آفیس شاهد رکود قابل توجهی در در چند هفته گذشته ، با انتشارهای اخیر The Suicide Squad ، Jungle Cruise و Free Guy انتظار می رود که عملکردشان کمتر از پتانسیل خود باشد. با چهارمین موج COVID-19 که در حال انجام است ، چشم انداز تئاتر تغییر کرده است ، زیرا ترس از نوع سریع دلتا ، به ویژه برای افراد واکسینه نشده ، هدایت می شود. بر اساس روندهای فعلی ، افتتاحیه شانگ چی در واقع می تواند به عنوان یک مورد ضروری برای گیشه باشد.

بعلاوه ، شانگ چی ممکن است اولین فیلمی باشد که رکورد آخر هفته روز کارگر را شکست. طبق پیش بینی Box Office Pro ، 14 سال باقی مانده است. بازسازی فیلم هابوین راب زامبی در سال 2007 با 26.4 میلیون دلار در سه روز و 30.6 میلیون دلار در چهار روز رکورد تاریخ را به خود اختصاص داده است. همچنین لازم به ذکر است که تعطیلات آخر هفته روز کارگر معمولاً برای سینماها یک آخر هفته سنگین نیست زیرا بسیاری از آنها برای تعطیلات آخر تابستان تعطیل می شوند.

یکی دیگر از عواملی که بر تبلیغات شانگ چی تأثیر می گذارد. عملکرد آن این است که برای تماشاگران یک قهرمان نسبتاً ناشناخته است و MCU ارتباط زیادی بین آن و بقیه جهان ایجاد نکرده است. همچنین ، این فیلم به عنوان خوکچه هندی برای مارول و دیزنی عمل می کند ، زیرا یکی از معدود اکران های دوران همه گیر است که یک نمایش 45 روزه اختصاصی تئاتر را دریافت می کند. عناوینی مانند Black Widow ، Cruella و Jungle Cruise از طریق گزینه Disney+ Premier Access برای پخش در خانه پول اضافی دریافت کردند.

Black Widow در ماه ژوئیه با 176.7 میلیون دلار بالاترین فروش داخلی 2021 تا کنون باقی مانده است. تحت حمایت خود و 362 دلار در سراسر جهان ، زیرا اسکارلت جوهانسون از دیزنی به دلیل نقض قرارداد خود با اکران هیبرید تئاتر/پخش فیلم شکایت می کند. در 3 سپتامبر Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings را تماشا کنید و سایر فیلم های آینده مارول را که در راه هستند در CinemaBlend ببینید.

ادای احترام به سبک YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *