Scott Pilgrim: Ramona Flowers ’Seven Eves Exes ، رتبه بندی شده است

تقریبا یازده سال پیش ، در سرزمین مرموز تورنتو ، کانادا ، اسکات پیلگریم تقریباً الاغش را توسط هفت همسر شیطانی Ramona Flowers در کل کارگردان ادگار رایت ، اسکات زائر در مقابل جهان به او تحویل داد . در حالی که هر یک از این دشمنان به روش خاص خود شرور هستند ، اما مطمئنا همه آنها برابر نیستند. در حقیقت ، بعضی از آنها هنگام رابطه با زنی که همه آنها را رد کرد ، چمدان های معتبری دارند.

با این حساب ، و با وجود اینکه جهان هنوز از بزرگداشت بزرگ سالگرد 10 اکراني كه آخر هفته گذشته مورد پسند فرقه ادگار ريت بود ، و زمان آن است كه هفت شرور رامونا را رتبه بندي كنيم. با نگاهی به همه چیز ، از سبک های جنگی آنها گرفته تا روابط پس زمینه آنها ، می توانیم تصمیم بگیریم که چه کسی به راحتی سو mis تفاهم شده است و چه کسی واقعاً نفرت انگیزترین شخص بد در Scott Pilgrim در مقابل سرباز مبارزه با سرعت جهان است. بگذارید این را به خاطر زمان قدیم یکی حساب کنیم: یک ، دو ، سه ، چهار!

من اهمیتی نمی دهم اگر گیدئون گریوز (جیسون شوارتزمن) اینقدر خوب در بودن باشد جذاب ، او می توانست شر واقعی خود را تا آخرین ثانیه پنهان کند. حتی سبک مثال زدنی او از این واقعیت که این مرد با شمشیر تبحر دارد ، ترس از ضربه زدن به زنان ندارد و حتی از تراشه کنترل ذهن در گلهای Ramona (ماری الیزابت وینستد) استفاده می کند تا او را در چنگ او نگه دارد. او خزنده است و اگر سه نفره رامونا ، اسکات پیلگریم (مایکل سرا) و چاقوها (الن وونگ) او را تمام نکنند ، من برای لثه ای که او برای انجام کار بلعیده بود ریشه می گرفتم . گیدئون گریوز نه تنها رهبر لیگ Exes Evil ، بلکه مشتری نیز هست. و آن هم بسیار وحشتناک!

تاد اینگرام (براندون روت) فقط یک قدم بالاتر از گیدئون گریوز در سلسله مراتب رسمی اسکات زائر در مقابل موجودات شیطانی جهان است. مزیت بزرگی که او دارد این است که شر او بیش از آنکه هوشی بیش از حد داشته باشد ، با شجاعت تیره و تار تامین می شود. به غیر از این ، تاد خروس خروس اصلاح ناپذیری است که برای اعمال برتری فرضی خود به قدرت های وگان اعتماد می کند. همه اینها می توانست او را در مقیاس همسران شیطانی بالاتر قرار دهد ، اما یک عمل وحشتناک او را در کنار رئیس جامعه اجتماعی خود نگه می دارد: او چنان مشتی به چاقو چاقو زد ، برجسته ها موهای او را ترک کرد! این کاملاً شیطانی به سبک گیدئون گریوز نیست ، اما این قانون تا حدودی نانوشته را نقض می کند که اگر نسبت به چاقوها ظلم می کنید ، واقعاً باید در مورد اقدامات خود تجدید نظر کنید.

خوب ، قرار دادن همه در حال حاضر از کارتهایی که روی میز است ، واقعاً نمی توانیم بسیاری از کایل و کن کاتانیاگی (شوتا و کیتا سایتو) را در فیلم Scott Pilgrim vs. چیزی که کمتر از آنها می بینیم این است که وقتی آنها به دستور گیدئون گریوز در نبرد بین المللی گروههای تورنتو در مقابل Sex Bob-Omb قرار می گیرند. اما با یک سبک جنگی که احضار اژدهایان دوقلو از طریق موسیقی الکترونیکی است و یک رفتار سرد یخی که باعث می شود دوقلوها از The Shining “بازی” به نظر برسند ، این دو نفره کشنده ترسناک تر از موذیانه است. بنابراین تعداد آنها بیشتر در جنبه های غیر همدردی طیف در این جهان است.

اکنون زمان آن رسیده است که واقعاً خواستگاران نسبتاً زیباتر و بالقوه دلسوزی را که اسکات زائر در مقابل جهان می بیند ، اسکات جستجو کند. سعی می کنم برای محبت های رامونا بهترین نتیجه را بگیریم. درست در وسط استعاره ، کسی نیست جز نینجا لزبین دو خشم روکسی ریشتر (مای ویتن). از یک طرف ، نحوه رد رابطه رامونا با روکسی به عنوان یک مرحله به طور جدی سخت است ، و لگد زدن سرگرم کننده ای که او سعی می کند ارائه دهد به دست آمده است. اما از طرف دیگر ، مهارتهای چشمگیر نینجا او توسط تلخی شیطانی که از قلب ناشی می شود معتدل می شود. راکسی کاملا شیطانی نیست ، او از نظر احساسی به سمت انتقام سوق داده می شود ، که حتی در شکست ارگاسم او نشان می دهد ، زیرا او خود را عاشق برتر رامونا می داند.

شکستگی قلب دوران کودکی بسیار لعنتی را آزار می دهد ، بنابراین اسکات Pilgrim vs. The World’s backstory برای متیو پاتل (Satya Bhabha) بسیار در زاویه همدردی بازی می کند. در حالی که او در ابتدا به عنوان یک دزد دریایی اشتباه گرفته شده است ، سبک مبارزه متیو بسیار عرفانی است ، با گلوله های آتشین و جوجه های هیپستر دیو آماده. این واقعیت را بپذیرید که او در مورد بی خیالی اسکات در مورد League of Evil Exes بیشترین درک را دارد و تقریباً در دسته گل های جدا شده از یکی از گلهای Ramona دلسوزترین چهره سابق را دارید

وقتی که او در ریل های یخ زده یخبندان کار سختی انجام نمی دهد یا اجازه نمی دهد شیرین کاری خود را دو برابر کند ، اما وقتی در وینی خود شعله ور می شود ، شلیک می کند ، قطعاً لوکاس لی (کریس ایوانز) می تواند جذاب باشد او میخواهد باشد. البته ، این زمانی است که او آماده تماس نیست ، “برش!” در حرفه بازیگری خود برای از بین بردن گریه اسکات زائر هنگامی که او باید بلاگ باسترها را تحویل دهد ، بریده می شود. لوکاس حتی با ترفند کثیف خود در استفاده از دوبلورهای خود برای مبارزه با اسکات ، با هوای مکالمه و جلب نظر به رامونا نزدیک می شود.

لوکاس حتی به چگونگی فکر کردن او برای اسکات اشاره می کند ، درست است قبل از انداختن او به یکی از برج های برجسته کازا لوما. مهمتر از همه ، واقعیت این است که هیچ یک از دیگر همسران Ramona Flowers حتی سعی نمی کنند با چنین نوع نگرشی به او نزدیک شوند. هر کس دیگری یا در تلاش است تا او را کنترل کند یا “برای او جبران کند که چگونه او را آزار داده است”. با توجه به اینکه لوکاس توسط رامونا بی رحمانه ریخته شد تا با تاد اینگرام فرار کند ، این از نظر فنی رشد می کند! به همین دلیل است ، گرچه من هرگز فکر نمی کردم این را بگویم ، لوکاس لی اسکات زائر در مقابل بهترین سابق جهان است.

این موضوع بسیار ذهنی است ، به انصاف ، اما عشق و جنگ نیز همینطور است. اینجاست که بحثهای تبلیغاتی ، توییت ها و نظرسنجی های خوانندگان هنگام بحث در مورد بحث بیشتر مطرح می شود. با این حال ، کاملا عادلانه احساس می شود که همه ما می توانیم قبول کنیم که 10 ، تقریبا 11 سال بعد ، اسکات زائر در مقابل جهان هنوز سنگ دارد! و اگر موافق نیستید ، باید به نزدیکترین سینمای دالبی خود در محل تئاترهای AMC بروید ، زیرا فقط پنجشنبه فرصت دارید تا تخیل شبه موسیقی Edgar Wright را به صفحه نمایش بزرگ بازگردانید.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *