Scott Pilgrim: تعارف غیر منتظره ادگار رایت درباره کمدی 10 ساله اش

افتخار یکی از نویسندگان / کارگردانان ادگار رایت برای اقتباس خود از اقتباس از فیلم Scott Pilgrim vs. The World سخت نیست. در واقع ، طرفداران وفاداری که آن را به محبوبیت فرقه تبدیل کرده اند ، ضربان قلب را برمی تابانند. اما حتی هنگام تأمل در دهمین سالگرد فیلم و به زودی یازدهمین سالگرد فیلم ، یک تعارف غیر منتظره وجود داشت که رایت نه تنها به کار خودش بلکه به خدمه جادوگران حرفه ای که به تکمیل محصول نهایی کمک کردند ، پرداخت. می بینید ، حتی بعد از دوست داشتن عمیق اسکات زائر و دانستن آنقدر صمیمانه از فیلم ، او هنوز هم از این که همه چیز درخشان کنار هم قرار گرفته متعجب شده است.

همانطور که برای آماده سازی برای سینما دالبی با ادگار رایت صحبت کردم از انتشار اسکات زائر در مقابل جهان ، او درباره تجربه خود در بازبینی فیلم چیزهای زیادی به من گفت که پس از اکران اولیه ، به نظر می رسید مانند سم گیشه است. اگرچه بعد از یک دهه حماسه حماسی ، هرکسی می تواند گواهی دهد ، اما این فیلم تقریباً مانند یک جذابیت ماندگار است. این باعث می شود این واقعیت که افراد در Universal از رایت درخواست کردند چه کاری می توانند با این ملک انجام دهند بسیار جالب تر است ، زیرا پیشنهاد وی برای صدور مجدد سالگرد 10 سالگی با خوشحالی پذیرفته شد.

فقط یک مورد آخر بود ، واقعاً اتفاق بزرگی که باید اتفاق بیفتد: اسکات زائر در مقابل جهان باید دوباره متولد می شد. از آنجا که سینمای دالبی و تئاترهای AMC شرکایی بودند که مکان مهم برگزاری این جشن بزرگ را برگزار کردند ، باید یک بازسازی کننده جدید فیلم ساخته شود. نتایج ارزش تلاش را داشت ، همانطور که ادگار رایت برای اولین بار با دیدن اسکات پیلگریم در Dolby Atmos و چاپ Vision برای اولین بار گفت:

من فقط مجبور شدم آن را تماشا کنم ، بنابراین سال گذشته ، حدس می زنم قبل از کریسمس ، در حالی که داشتم دو فیلم دیگر را تمام می کردم ، یک روز بعد از ظهر مجبور شدم که اسکات زائر را نیز تماشا کنم. من در سینمای دالبی در میدان سوهو نشستم و شبیه این بودم ، “خدای من ، خیلی باورنکردنی به نظر می رسد.” من فقط آن را تماشا کردم و می روم “جهنم چگونه شد ما این کار را می کنیم؟ ™ € sort و نه به نوعی لاف ، زیرا من می توانم این را بیشتر در مورد کار بیل پاپ و Double Negative و Frazier Churchill ، که جلوه های بصری را انجام داد ، بگویم ، [اما] من واقعاً نمی دانم چه من اکنون بصری متفاوت عمل می کنم. من واقعاً نمی دانم که چگونه می توانید جلوه ای بهتر از آنچه در آن است ایجاد کنید. چیزی که گفتن در مورد فیلمی با 10 سال قدمت غیر عادی است. مثل اینکه ، من نمی دانم که چگونه جلوه های بصری یا برش فیلم را بهتر می کنم. بنابراین برای من ، فقط تماشای [اسکات پیلگریم] که حذف شد ، و دوباره تماشای آن ، بهتر از آنچه که قبلاً به نظر می رسید و به نظر می رسید ، من مثل اواووووووووووو بودم ، عجب. عالی. من پایین آمده ام.

روند پاکسازی Scott Pilgrim vs. The World ، به احتمال زیاد ، یکی از آسان ترین بازسازی هایی است که می توان برای آن صحبت کرد. دلیل این ادعا این است که ادگار رایت با همان گروهی کار کرد که در وهله اول به او کمک کرد. آنچه در مورد ستایش درخشان رایت از اسکات زائر در مقابل جهان غیر منتظره تر است این است که او در واقع نمی تواند به هر کاری فکر کند ، که او متفاوت انجام دهد ، به ویژه از نظر زبان تصویری که برای آورده شده است برایان لی ، یک شاهکار طنز برای زندگی در زندگی است.

اگر در هر جایی از فیلم ها امکان پیری وجود دارد ، از نظر تصویری نیز وجود دارد ، زیرا برخی از فیلم ها بسیار معاصر هستند جانوران حتی Scott Pilgrim vs. The World مصنوعات خاص خود را دارد که از لحاظ فنی زمان واقعی واقعیت را در دنیایی از AOL ، تلفن های تلنگر و اسپایک تی وی مهار می کند. اما با توجه به اینکه نوستالژی گیکی در بسته کلی نیز وجود دارد ، این جنبه ها مخرب نیستند ، زیرا اسکات پیلگریم خود موضوعی از چنین تفکر نوستالژیک است. بالا ، موسیقی متن هنوز هم لبخند را بر لب بیننده می اندازد و پس از تقریبا 11 سال ، اسکات زائر در مقابل جهان در طولانی مدت به تبدیل شدن به یک کلاسیک فرقه نزدیک است. با تشکر از مراقبت و عشقی که ادگار رایت و همه دست اندرکاران این پروژه در گلدان داشتند ، این سالها باعث شده است که طرفداران بارها و بارها به تعداد بیشتری بازگردند. ممکن است دنباله ای دریافت نکنیم ، اما نسخه اصلی همیشه برای ما عزیز خواهد بود که هنگام آواز خواندن و نقل لحظات مورد علاقه خود ، آنها را گرامی می داریم.

شما می توانید آخرین کمک خود را از Scott Pilgrim vs. The World به عنوان نسخه دهمین سالگرد انتشار در حال حاضر در سینماهای دالبی در تئاترهای AMC برگزار می شود. اما بهتر است تا روز پنجشنبه به تئاتر نزدیک خود بروید ، زیرا به نظر می رسد این مسابقه جای خود را به تعامل جدید در تئاترهای استاندارد AMC خواهد داد. به من اعتماد کنید ، نسخه Dolby Cinema ارزش وقت و تلاش بیشتر را دارد.

جیمز باند (متخصص) CinemaBlend. همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *