Rihanna Cameo که برای آنت موزیکال Adam Driver نوشته شده است ، به طور کامل طرفداران دارد

به نظر می رسد وقتی در مورد توصیف موزیکال جدید آدام درایور و ماریون کوتیاراد ، آنت صحبت می شود ، کلمات “کاملاً خوشحال کننده” مناسب هستند. با فیلمساز فرانسوی لئوس کاراکس و نمادهای موسیقی رون و راسل مایل ، این دو که در مجموع به عنوان جرقه شناخته می شوند و داستانی از فرهنگ افراد مشهور سورئال را طراحی می کنند ، فقط موضوع زمان بود تا داستانهای دیوانه شدن این فیلم راه خود را باز کنند. اما ظاهراً ، این می تواند تجربه ای دلپذیر باشد ، به لطف گروهی که برای ریحانا نوشته شد که متأسفانه از فیلم جدا شد. ، موسیقی و نحوه ارتباط آن با والدینش ، پایه ای برای کل تجربه است. بنابراین ، به طور طبیعی ، استخدام شخصی مانند ریحانا برای بازی در آن دنیای خاص یک مفهوم بسیار عالی است ، اگر بتوانید آن را عملی کنید. آیا ستاره/بازیگر ضبط کننده نقش خود را در فیلم بازی می کرد ، در اینجا چیزی است که می توانستیم ببینیم ، همانطور که توسط نویسنده/کارگردان فیلم Leos Carax به USA Today نشان داد:

این یک بخش کوچکی که مخصوص او نوشته شده است او قرار بود نقش ریحانا را بازی کند. وقتی بچه آنت معروف می شود ، یک دوئت بین عروسک و ریحانا وجود داشت. اما پس از آن ریحانا احساس می کند که این کودک او را عصبانی کرده است.

معلوم نیست که چرا ریحانا سرانجام در تولید آنت غایب بود ، اما پس از چند ماه پیوستن به فیلم ، به سادگی اعلام شد که هیچ دیگر بخشی از بازیگران بودن این واقعیت شرم آور مطلق است ، زیرا نه تنها ریحانا ثابت کرده است که در انجام جهش های دیوانه وار مانند نقش یک استریپ استریت بیگانه در والرین و شهر هزار سیاره مهارت دارد ، این واقعیت که او در حال خواندن جرقه است آهنگ به بوت زیبا است اگر. اگرچه شاید آن لحظه می توانست آنت را به دنیای “بسیار دیوانه” سوق دهد.

کلمه در خیابان این است که اگر حتی به طور ناچیزی به آنت علاقه دارید ، باید تا آنجا که ممکن است سرد شود اما با در نظر گرفتن این ، ریحانا با یک کودک عروسکی آواز می خواند ، در واقع ، با “کاملاً خوشحال کننده” مطابقت دارد. و این همچنین با توجه به این واقعیت است که آدام درایور دارای یک شماره موسیقی است ، در حالی که او در حال آواز خواندن است ، در حال انجام رابطه جنسی دهانی با ماریون کوتیار است. بنابراین ممکن است مجبور شوید آقای درایور را از لیست امیدهای خود حذف کنید تا در نهایت نقش بتمن را بازی کنید.

صحبت درباره آنت یک چیز است ، اما در واقع دیدن آن به خودی خود یک تجربه است. در مورد کلمه ای که بیرون آمده است و در حال حاضر ، شما احتمالاً در مورد نحوه ساخت فیلمهای لئوس کاراکس و جرقه ها کنجکاو هستید. خوب ، طرفداران آدام درایور و ماریون کوتیار ، می توانید تریلر فیلمی را تماشا کنید که به آقای درایور اجازه می دهد دود نسبتا بدنام را ترک کند ، همانطور که در زیر ارائه شده است:

در حال حاضر شهرت برای یک فیلم آنت که ظاهراً قرار است کلاسیک فرقه ای باشد ، اکنون به عنوان اجرای گمشده ریحانا در تاریخ ثبت می شود که تقریباً باید آن را ببینیم. شاید روزی ، اگر سرنوشت اجازه دهد ، اسپارکس ، لئوس کاراکس و ریحانا دور هم جمع شوند و نسخه موزیک ویدئویی از این شماره قطع شده را برآورده کنند تا کنجکاوی مردم برآورده شود. اگرچه چه کسی می داند؟ شاید این همکاران بالقوه به طور کلی یک فیلم جدید بسازند که باعث صحبت عموم شود ، در حالی که انگشتان پای آنها در حال ضربه زدن است. در شانس! در حال حاضر ، این فیلم در یک نمایش محدود سینمایی در حال پخش است ، بنابراین اگر احساس می کنید تجربه یک صفحه نمایش بزرگ را دارید ، بر این اساس لیست های محلی خود را بررسی کنید. با این حال ، اگر می خواهید فیلم را در راحتی خانه خود ببینید ، فیلم اصلی آمازون است که اولین پخش آن در 20 آگوست آغاز می شود. این بدان معناست که زمان زیادی برای بررسی برنامه فیلم آینده آدام درایور خواهید داشت ، اگر از طرفداران فداکار هستید که نمی خواهید لحظه ای از کار مرد را از دست بدهید.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *