Rebel Wilson بعد از 40 سالگی و تمرکز روی “سال سلامتی” درباره مسائل باروری صحبت می کند

ربل ویلسون در یک سال گذشته سفری جادویی داشته است. او آن را “سال سلامت” نامید و وقت خود را صرف افتخار روحی و جسمی کرد. در پایان آن راه طولانی و دشوار برای رسیدن به کار و رسیدن به اهدافی که می خواست تعیین کند ، او حدود 60 پوند کاهش پیدا کرد و به نظر می رسد در مورد آنچه در آینده انتظار می رود خوش بین است. با این حال ، این هفته بازیگر در مورد یک مبارزه جدید شروع کرد: مقابله با مشکلات ناباروری بعد از چهل سالگی.

در یک پست جدید ، Rebel Wilson بعد از یادگیری در مورد مسائل ناباروری ، کمی احساس ناراحتی کرد. مشاهیر دیگر ، از جمله جیلیان بل ، عشق و افکار مثبت خود را در نظرات ارسال شده در پست اینستاگرام ارسال کردند.

پستی که توسط Rebel Wilson به اشتراک گذاشته شد (rebelwilson)

The Pitch Perfect بازیگر زن اخیراً در مورد 40 سالگی در سال گذشته و واقعاً در یک محل شلوغ در حرفه خود صحبت کرده است. او نه تنها میزبان واقعیت نمایش Pooch Perfect است ، بلکه سه فیلم نیز در راه دارد که یکی از آنها ، بادام و اسب دریایی ، آخر هفته فقط فیلمبرداری را به پایان رسانده است. (ویلسون در روزهای اخیر برخی از تصاویر مثبت بدن را از این مجموعه به اشتراک گذاشته است.) متأسفانه ، هنگامی که بخشی از زندگی شما اولویت می شود ، گاهی اوقات بر سایر جنبه های زندگی شما تأثیر می گذارد و یاغی ویلسون در تصمیم گیری برای منجمد کردن تخمک های خود رک و پوست کنده است بیشتر در یک سال گذشته به مرور زمان می گذرد. ​​

در دسامبر سال گذشته بود که شورشی ویلسون فهمید که او تصمیم گرفته است تخم مرغ های خود را فریز کند ، گفت در آن زمان ممکن است کمی آن را ترک کند خیلی دیر. او در آن زمان گفت بهتر است اگر می توانید کمی زودتر این کار را انجام دهید. اکنون ماه ها بعد ، او پایگاه فن آوری خود را در مورد آزمایشاتی که پس از انتظار برای رشد و پرورش او روبرو می شود ، به روز می کند. خانواده.

به اشتراک گذاشتن درگیری مانند ناباروری ممکن است کار دشواری باشد ، خصوصاً اگر شخصیتی عمومی باشید. در مورد Rebel Wilson ، او تصمیم گرفت که به تنهایی تقسیم این بار را نداشته باشد. امیدوارم این اقدام باید مردم را از طرح س questionsالات غیراخلاقی وی باز دارد (همانطور که برای افراد مشهوری مانند جنیفر گارنر که ظاهراً دائماً از آنها باردار می شود پرسیده شد). امیدوارم که اینترنت در حالی که از آن عبور می کند ، برای او مثبت باشد.

بدیهی است که مسائل ناباروری امیدی به نتیجه نهایی سفر شخص نیست ، اما به طور کلی ، امیدوارم که شورشی ویلسون بسیاری از خوبی ها را از سال گذشته گرفته است. نقاط عطف کاهش وزن و تناسب اندام او بسیار مهم بوده و در کار خود جنبش زیادی دارد. او عادات غذایی سالم و جدیدی را ایجاد کرده است. او با استراحت در شبکه های اجتماعی روی سلامت روان خود کار کرد. شاید وقتی شخصی با اخبار ناخوشایند روبرو می شود ، این امر چندان دلچسب نباشد ، اما همانطور که خود ویلسون خاطرنشان کرد ، امیدوارم روزهای درخشان تری در پیش باشد. شما یک rom-com ایجاد کرده اید که احتمالاً آن را تماشا کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *