Rebel Wilson اولین بار در مورد عکس لباس شنا شروع به کار می کند ، پس از کاهش وزن 60 پوند ، طرفداران را الهام می بخشد

سفر کاهش وزن Rebel Wilson طی سال گذشته در سراسر اینستاگرام بوده است. این بازیگر طنز پیشرفت خود را در “سال سلامت” مشخص کرده است زیرا در تلاش برای داشتن نگاه سالم تر است. همراه با راه ، ستاره Isnâ € It It It Romantic به الهام بخش پیروان و طرفداران خود تبدیل شده است. پس از هفته ها عدم ارسال عکس های سلفی ، این بازیگر پس از کاهش وزن 60 پوندی خود اولین بار با عکس لباس شنا شروع به کار کرد و یک بار دیگر الهام بخش هوادارانش شد.

ستاره Pitch Perfect در اینستاگرام شرکت کرد تا عکس خیره کننده خود را به نمایش بگذارد. مایو قطعه ای این بازیگر زن در حالی که در شن های فلوریدا ایستاده بود ، ژست گرفت. در حالی که از ساحل لذت می برد ، Rebel Wilson اظهار داشت که می خواهد پس از گذراندن وقت در پالم بیچ به ایالت جنوبی مهاجرت کند. سلفی بیکینی خیره کننده ویلسون را در زیر ببینید:

پستی که توسط Rebel Wilson به اشتراک گذاشته شد (rebelwilson) پیام های طرفداران در حالی که برخی در مورد بیکینی وی سال می کردند یا پیامهای ساده ای از او باقی مانده بودند ، پیروان دیگر ترجیح دادند که به ریبل ویلسون بگویند که تحول جسمی او چقدر الهام بخش است. یکی از طرفداران با گفتن ویلسون اظهار نظر تکان دهنده ای کرد:

وای ، من در اینجا سفر کاهش وزن خود را تماشا کرده ام ، به نظر می رسد هر عکس کاهش وزن شما! بدیهی است که شما بسیار سخت کار کرده اید ، اما این کار را آسان جلوه می دهید. با سلام به شما من هیبت دارم به هر حال ، شما دختری هستید که بهترین زندگی خود را به نمایندگی از Aussies در هالیوود سپری می کنید.

برخی ترجیح دادند ستایش کنند و به Rebel Wilson بخاطر کاهش وزن خود بدهند. دیگران پس از مشاهده تحول فیزیکی بازیگر زن ، برخی توصیه های تناسب اندام را از او خواستند. یکی از پیروان از بازیگر زن استرالیایی پرسید:

یاغی ، چه چیزی را به شخصی (مانند من) توصیه می کنی که به سمت هدف خود پیش برود؟

با توجه به تغییر تناسب اندام بازیگر کمدی ، من من مطمئن هستم که طرفداران درباره رژیم ، رژیم غذایی و انگیزه کاهش وزن 60 پوندی س questionsالات زیادی دارند. به خصوص شورشی ویلسون خاطرنشان كرد كه به جای تلاش برای رعایت استانداردهای زیبایی هالیوود ، مایل است سالم تر شود. به همین دلیل است که بسیاری از سفر او الهام گرفته اند.

من می توانم ببینم که یاغی ویلسون سرانجام در طی چند سال یک کتاب خودآمدی یا تناسب اندام را مانند سایر افراد مشهور انداخت. اما سفر او برای کاهش وزن برای میزبان Pooch Perfect چندان آسان نبوده است. وی اعتراف کرد که افرادی که اکنون رفتار متفاوتی با او دارند و همچنین با مرحله بعدی سفر کاهش وزن خود روبرو هستند. حداقل ، ویلسون همه طرفهای کاهش وزن و تأثیرات آن را بر جهان پیرامون خود نشان داده است.

سلفی ساحلی این بازیگر کمدی ماه ها پس از اعلام خبر قطع ارتباط از شبکه های اجتماعی آمد. در آن زمان ، شورشی ویلسون تصمیم گرفت برای فیلمی که در لندن فیلمبرداری می کرد از اینستاگرام فاصله بگیرد. دلیل او برای گرفتن وقفه با توجه به اینکه اعتیاد آور بودن شبکه های اجتماعی در برخی مواقع قابل تحسین بود. به نظر می رسید با توجه به واکنش های طرفداران در بخش نظرات خود ، نتیجه خوبی داشته باشد.

امیدوارم که Rebel Wilson به سفر لاغری خود ادامه دهد ، او در مورد سبک زندگی خود در آینده باز و الهام بخش خواهد بود. با آمدن بسیاری از پروژه ها ، فقط زمان مشخص خواهد شد که آیا این بازیگر می تواند پیشرفت خارق العاده خود را حفظ کند.

پسری از گرین وود ، کارولینای جنوبی. همکار CinemaBlend. یک علاقه مند به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (آمریکایی و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *