Real Steel 2 با هیو جکمن هنوز امکان پذیر است و شاون لوی می گوید دلیلش Netflix است

تقریباً 10 سال پیش ، استیل استیل شاهد کارگردانی شاون لوی و بازیگر هیو جکمن بود که سفری احساسی را در دنیای بوکس رباتیک آغاز کردند. در حالی که این موفقیت به سبک مارول نبود ، یک طرفدار فرقه ای ایجاد کرد که هنوز فیلم را تا به امروز جشن می گیرد و به رشد خود ادامه می دهد. به لطف اولین موفقیت در Netflix در سال 2020 ، به نظر می رسد Real Steel 2 هنوز کاملاً امکان پذیر است.

من اخیراً در جریان دورهای تبلیغاتی Free Guy با Shawn Levy صحبت کردم. بنابراین وسوسه شدم در مورد هر نوع به روزرسانی در مورد دنباله احتمالی Real Steel ، نه تنها به عنوان یک روزنامه نگار ، بلکه به عنوان یکی از طرفداران آن فیلم اول تحقیق کنم. لوی ، که از شنیدن این س happyال بسیار خوشحال است ، خلاصه کرد که چگونه Netflix چنین امیدهایی را تقویت کرده است: بدیهی است ، این اتفاق در مورد کبرا کای رخ داد و وقتی آنها از YouTube به Netflix نقل مکان کردند ، چه اتفاقی برای آنها افتاد. وقتی Real Steel در سال 2020 در Netflix بود و در عنوان محبوب ترین عناوین قرار داشت ، واقعاً به ما نشان داد ، “یک ثانیه صبر کنید ، آن مخاطب هنوز آنجاست ، و شاید ما حتی بتوانیم آن را افزایش دهیم”. من و هیو مطمئناً اخیراً همدیگر را دیده ایم و من دروغ نمی گویم و نمی گویم این اتفاق نیفتاده است.

به نظر می رسد آن پاتوق اخیر بین هیو جکمن و شاون لوی فقط این نبود که رایان رینولدز را به دوستانه ترین شکل ممکن به پایان برسانیم. به نظر می رسد که همکاران و دوستان وقت پیدا کرده اند تا در مورد مشاغل Real Steel بحث کنند ، در حالی که ممکن است کار انگیزه ای برای ملاقات آنها نبوده باشد. این فقط نشان می دهد که جکمن و لوی چقدر عاشق فیلمی هستند که مدتها پیش کنار هم قرار داده اند.

حتی اگر Real Steel 2 چیزی نباشد که هر دو طرف به آن علاقه داشته باشند ، سخت بود به طور کلی از آن نقطه صحبت فاصله بگیرید بازگشت به پیروزی پخش سال گذشته Netflix و همچنین اعلام اینکه وین دیزل در حال ساخت یک فیلم Robots Rock ™ em Sock â em Robots است و Real Steel را بر روی پلتفرم قرار می دهد ، فقط طرفداران اینترنت را بیشتر گرسنه کرد. برای وجود آن دنباله ناگفته نماند ، همانطور که شاون لوی در گفتگوی ما اذعان کرد ، این موضوعی است که تا حدودی دیر مطرح می شود:

قابل توجه است که این س frequentlyال چند بار پرسیده می شود. آن مرده بود ، و در حالی که در حال حاضر در حال توسعه فعال نیست ، این نوع خارش هایی است که من و هیو شدیدتر احساس می کنیم و ممکن است نیاز به خراشیدن داشته باشیم. چیزی که جالب بود این است که ما به ده سال از زمان انتشار Real Steel نزدیک می شویم ، عشق طرفداران فروکش نکرده است. و این برای من و هیو این یادآوری دائمی بود که اوه ، یک ثانیه صبر کنید ، آن فیلم چیز خاصی در خود داشت. و شاید ما باید آن شخصیت ها را در آن جهان دوباره مرور کنیم. بنابراین هر چیزی امکان پذیر است.

وقتی فیلمی مانند فولاد واقعی تخیل طرفداران را بر می انگیزد ، در حالی که قلب آنها را نیز گرم می کند ، این چیز زیبایی است. حتی پس از گذشت تقریباً یک دهه از نمایش فیلم در سینماها ، گرمای آن مفهوم چیزی است که برای بسیاری از مردم طنین انداز است- از همه مهمتر هیو جکمن و شاون لوی. هنگامی که می خواهید فیلمی مانند Real Steel 2 ساخته شود ، چنین ترکیبی نیروی خوبی است. با این حال ، حتی اگر هرگز اتفاق نیفتد ، دیدن یک جواهر فرقه ای که مردم را دور هم جمع می کند ، بعد از کشیدن پوسترها و حرکت خیمه شب بازی به چیز بزرگ بعدی ، هنوز فوق العاده است.

به طور تصادفی ، آن بعدی بازی بزرگ می تواند Free Guy باشد که در 13 آگوست در سینماها اکران می شود. بنابراین اگر از طرفداران مارک های اومانیستی Real Steel و Shawn Levy هستید ، می دانید آخر هفته آینده چه چیزی را باید ببینید. اگر می خواهید کمی جلوتر برنامه ریزی کنید و شاید می خواهید ببینید فیلم دیگری از هیو جکمن در راه است یا خیر ، با خیال راحت از برنامه پخش 2021 ما برای این کار استفاده کنید.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین با متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و گیلرمو دل تورو آشنا است. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *