Ratcatcher اصلی: آنچه باید در مورد شخصیت Suicide Squad تایکا وایتیتی از کمیک ها بدانید

ماه ها پس از اضافه شدن نام تایکا وایتیتی به لیست بازیگران گروه خودکشی بدون شخصیت مشخص ، بسیاری تصور می کردند فیلمساز و بازیگر برنده جایزه اسکار صدای شاه کوسه قبل از فاش شدن سیلوستر استالونه بوده است. .

تا اوایل سال 2020 اولین فیلم های نویسنده و کارگردان جیمز گان در سینماها (و در HBO Max) اکران شد که متوجه شدیم نیوزلندی نقش پدر دانیلا ملکیور را بازی می کند. Ratcatcher 2 در یکی از دل انگیزترین (و دلخراش ترین) فیلم های غافلگیر کننده فیلم. با این حال ، این نسخه از Ratcatcher بسیار متفاوت از Ratcatcher اصلی با کمیک ها است ، که ما به داستان اصلی آنها کمک خواهیم کرد تا شما را با این حقایق فریبنده زیر پر کنیم.

ایجاد شده توسط نویسنده آلن گرانت ، همکار مکرر او جان واگنر و تصویرگر برجسته Norm Breyfogle ، Ratcatcher اولین کار خود را در کمیک دی سی در یک داستان دو قسمتی که در آوریل و مه 1988 منتشر شد ، انجام داد. در آن فاضلاب نشین شاهد بتمن است که در شکار فریب می خورد. برای جنایتکار وقتی صدای جیغ یکی از چهار مردی را که زیر خیابان های شهر گاتهام توسط او اسیر شده است می شنود. در فاضلاب با مشعل و سطل بنزین در اختیار دارد. بتمن در واقع از تجهیزات برای غلبه بر موش ها در تلاش برای حمله به وی استفاده می کند ، قبل از اینکه Ratcatcher را با موفقیت شکست دهد و او و دو زندانی زنده خود را به سطح زمین بازگرداند ، جایی که توسط GCPD انتظار می رود. صحبت از آن ، در حالی که بتمن در فاضلاب گیر کرده بود ، کمیسر جیمز گوردون توانست هویت واقعی شرور را کشف کند.

قبل از اینکه R € œRatcatcherâ به نام مستعار فوق العاده بدل شود ، همچنین عنوان شغلی برای اوتیس فلانگان – کارمند سابق اداره بهداشت شهر گاتهام که ادعا می کرد رابطه ای نزدیک با موجودات کوچک و خزدار دارد که در ابتدا برای خلاص شدن از او استخدام شده بود. با این حال ، هنگامی که وی به مدت 10 سال در زندان گاتهام سیتی به سر برد ، مردی را در نزاع ناگوار خیابانی به ضرب چاقو به قتل رساند ، راه خود را کوتاه کرد. در کمیک دو قسمتی بتمن که در بالا توضیح دادیم ، در زندان بود ، که تنها اولین بار بود که او چندین بار از راهپیمایی با Caped Crusader عبور کرد. در سال 2013 ، تجسم بعدی Ratcatcher به عنوان دشمن Batwing معرفی شد – که آلترگو ایو لوکاس لوکا فاکس (پسر مورگان فریمن ، شخصیت سه گانه شوالیه تاریکی ، لوسیوس فاکس) است – و ، با کمال تعجب ، تحت برخی شرایط مثبت.

ادعاهایی که اوتیس فلانگان در مورد رابطه نزدیک خود با موش ها داشت ، که او معتقد بود به اندازه کافی قوی است و می تواند پادشاه آنها باشد ، ثابت نمی شود که مورد تمسخر قرار گیرد. به ویژه پس از آزادی از زندان. لباس محافظتی که وی از حرفه نابودی دریافت کرد ، مهارتهای آموزش حیوانات درجه یک و قلبی پر از انتقام ، مجرم سابق را مجبور به حساب کرد.

Ratcatcher موفق شد ارتش فاضلاب را جمع آوری کند -موش های صحرایی زندگی می کنند ، که او می تواند به انجام کارهای وحشتناکی که از او می خواهد دستور دهد. در حبس دوم زندان ، وی روش کنترل موش خود را ارتقا داد هنگامی که برای خود یک سوت مخصوص با صدای بلند حک کرد ، که از آن برای جذب ارتش جدیدی استفاده کرد که با موفقیت به فرار وی کمک کرد.

تایکا وایتیتیسی حضور مختصر در نقش Ratcatcher در نزدیکی The Suicide Squad و پایان فلش بک قبلی ، اولین لایو اکشن شرور کمیک بوک را نشان می دهد. با این حال ، این اولین بار نیست که این شخصیت برای صفحه نمایش اقتباس می شود.

Ratcatcher به عنوان الهام بخش یک قسمت از سری انیمیشن های آینده نگرانه Batman Beyond بود که در آن نوجوانی به نام پاتریک فیتز ، که حیوان گرای او بود ، حضور داشت. ظاهر و ارتباط همدلانه با جوندگان (نسبتاً عظیم) باعث شد که نام مستعار بدشانس Ratboy را برای او به ارمغان آورد. با این حال ، شخصیت اصلی اوتیس فلانگان (با صداپیشگی کمدین جیمز آدومیان) اولین بازی رسمی خود را (و تنها تا به حال در صفحه نمایش) در فصل 2 هارلی کوئین به عنوان مدافع شخصیت شرور بسیار معروف ، Two-Face انجام داده است.

در حال حاضر ، من می گویم که سریال هارلی کویین HBO Max ، علی رغم گنجاندن Ratcatcher در The Suicide Squad ، تا به حال تنها صفحه نمایش اوتیس فلانگان را نشان داده است ، زیرا تایکا وایتیتی نسخه کاملاً متفاوتی از این بازی را بازی می کند. شخصیت وحشی در حالی که نام واقعی این نسخه هرگز فاش نمی شود (به این معنا که او هنوز می تواند اوتیس را بازی کند) و پیوند او با جوندگان مشهور مشخص بود ، او در اصل در پرتغال اقامت داشت ، کمتر به فکر انتقام بود تا رضایت اعتیاد او به مواد مخدر ، و پدری دوست داشتنی برای دخترش ، کلیا کازو بود.

در واقع ، هرگز پیش از بازی Daniela Melchior به عنوان Ratcatcher در The Suicide Squad ، یک زن از ابرشغله DC تکرار نشده بود. ناگفته نماند ، هرگز نسخه ای از شخصیت اینقدر دلسوز پیش از ایجاد فیلم وجود نداشت. این واقعاً استعدادهای بازیگر و نویسنده و کارگردان پرتغالی جیمز گان را برای نشان دادن وجه روشن تری از تاریک ترین شخصیت های کمیک نشان می دهد.

من تعجب می کنم که چگونه آلن گرانت و جان سازندگان Ratcatcher واگنر احساس می کند یکی از کم ارزش ترین شخصیت های کمیک آنها الهام بخش چیزی است که به سرعت به یکی از دوست داشتنی ترین اعضای گروه اصلی The Suicide Squad تبدیل شد. در واقع ، بازی دل انگیز دانیلا ملکیور در نقش Ratcatcher 2 در حال حاضر تماشاگران را برای یک فیلم اسپین آف DC Extended Universe آماده کرده است که او (و امیدوارم دوست خزدارش ، سباستین) را در مرکز توجه قرار دهد. آن را به صورت تصویری گروهی با حضور او و ادریس البا در نقش Bloodsport (و با حضور جیمز گان در نظارت بر پروژه مجدد) تبدیل کنید و من در آن حضور دارم.

جیسون از زمانی که قادر به انتخاب یک ماشین قابل شستشو است می نویسد. مارکر ، که با آن اولین داستان کودک خود را با تصویر نوشت ، بعداً به یک سری کتابهای کمیک کوتاه مدت و فیلمسازی آماتور منتقل شد تا سرانجام به دنبال نوشتن درباره فیلم ها به جای ساختن آنها رفت. نام او را تقریباً در هر مقاله ای که مربوط به بتمن باشد جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *