PSA: آنجلینا جولی در حال حاضر در اینستاگرام است و این پلتفرم را بسیار جدی می گیرد

در حالی که برخی از افراد مشهور ترجیح می دهند از رسانه های اجتماعی خودداری کنند ، چه به دلایل حفظ حریم خصوصی و چه به دلیل عدم استفاده از فناوری ، مطمئناً در چنین وب سایت هایی هیچ گونه کمبودی نخواهید یافت ، به ویژه هنگامی که صحبت از نگاه کردن به مردم به میان می آید. زندگی شخصی آنها آنجلینا جولی بازیگر زن بدحال در حال حاضر در بین بازیگرانی است که در اینستاگرام فعال هستند ، اما او برای به اشتراک گذاشتن عکس های سلفی در آنجا حضور ندارد. در عوض ، او از پلتفرم به دلایلی جدی استفاده می کند.

تا زمان نوشتن این مقاله ، آنجلینا جولی دو پست در صفحه اینستاگرام خود که اخیراً راه اندازی شده است ، دارد. اولین پست چگونگی آوارگی مردم افغانستان توسط طالبان را مورد توجه قرار داد ، به طوری که جولی 20 سال پیش با پناهجویان افغان ملاقات کرده بود که به همین دلیل فرار کردند. دومین پست اینستاگرامی این بازیگر همچنین به آوارگی جمعیت پرداخت و اشاره کرد که چگونه 1 population از جمعیت جهان (تقریباً 82.4 میلیون نفر) به دلیل بحران های مختلف که ریشه در خشونت دارد آواره شده اند. جولی همچنین آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد را برای کسانی که مانند او علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع هستند ، متصل کرد.

با 8.8 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام ، آنجلینا جولی بدون شک دسترسی گسترده ای دارد ، بنابراین قابل تحسین است که او تا کنون از رسانه های اجتماعی برای اطلاع رسانی مردم در مورد مسائل مهم در سراسر جهان استفاده کرده است. و نمی توان گفت روزی نمی رسد که جولی چیز شخصی تری در اینستاگرام به اشتراک نگذارد ، اما فعلاً ترجیح می دهد از حساب خود برای فعالیت استفاده کند. با توجه به تمام کارهای بشردوستانه ای که در دو دهه گذشته انجام داده است ، نمی توانم بگویم که تعجب کرده است که تصمیم گرفته است این رویکرد را در رسانه های اجتماعی اتخاذ کند.

علاوه بر این ، مانند زندگی شخصی آنجلینا جولی نیست که در حال حاضر توجه زیادی را به خود جلب کرده است ، اما به هر حال یک جنبه از آن است. اگرچه او و برد پیت در سال 201 به طور قانونی مجرد اعلام شدند ، پرونده طلاق آنها همچنان ادامه دارد و هر دو بیش از 1 میلیون دلار برای مراحل قانونی هزینه کرده اند. امروزه این پرونده عمدتاً بر سرپرستی پنج فرزند از شش فرزند آنها می چرخد ​​، و به نظر نمی رسد که این حماسه به پایان برسد.

در مورد کار آنجلینا جولی در هالیوود ، او اخیراً در فیلم برادران وارنر کسانی که برای من مرگ می خواهند در کنار نیکلاس هولت ، آیدان گیلن و جان برنثال بازی کرد. تماشاگران فیلم می توانند در نوامبر امسال جولی را در حال نمایش اولین فیلم Marvel Cinematic Universe در Eternals ببینند. جولی در ویژگی فاز چهار به عنوان تنا ظاهر می شود ، یکی از اعضای گروهی که می تواند هر نوع سلاحی را از انرژی کیهانی تشکیل دهد. لباسهای جاودانه او شامل ریچارد مدن ، جما چان ، برایان تایری هنری ، کمیل نانجیانی و سلما هایک است. کسانی که از شما تقاضا می کنند در مورد تقویم تئاتر در آینده نزدیک چه برنامه ای دارند ، باید برنامه پخش 2021 و برنامه انتشار 2022 را بررسی کنید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و افسانه دکتر هو او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *