Paw Patrol: جریان فیلم: کی و کجا می توانید فیلم را به صورت آنلاین تماشا کنید

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا خریدهای خود را انجام می دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

در صورتی که مجرم خطرناک فرار کند یا خود شما در وضعیت وخیم و نیاز به نجات جان داشته باشید ، به طور معمول فکر نمی کنید با گروهی از توله سگ های کوچک به رهبری یک پسر 10 ساله تماس بگیرید. با این حال ، دوستان پشمالو در مجموعه متحرک PAW Patrol به اندازه کافی جذاب و قهرمان هستند که 12 فصل را در هشت سال در نیک جونیور به طول انجامید و الهام بخش فیلم جدیدی است که به زودی به سینماها می آید. خوشبختانه ، کسانی که ترجیح می دهند شب فیلم خانوادگی در خانه داشته باشند ، می توانند جریان Paw Patrol: The Movie را پیدا کنند ، اما کجا؟ به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده است که ما روز خود را ذخیره کنیم و به شما در جهت درست راهنمایی کنیم.

بر اساس مجموعه طولانی مدت انیمیشن کودکان با همین نام ، Paw Patrol: The Movie می بیند که انسان شجاع رایدر (ویل بریسبین) و گروه سرشناسش از سگهای جوان و قهرمان ، دشمن اصلی خود ، شهردار هومدینگر (ران پردو) را درگیر می کنند ، او تهدید می کند که ماجراجویی شهر را در وضعیت آشوب قرار می دهد. این فیلم با حضور یک بازیگر نقش اصلی همه جانبه که شامل جیمی کیمل ، رندال پارک ، ستاره فیلم های مارول ، داکس شپارد و حتی کیم کارداشیان به عنوان سگی به نام دلورس می شود ، جمعه 20 اوت 2021 به سینماها می آید ، اما در دسترس همگان قرار می گیرد. در Paramount+ همزمان جریان دهید. Â

برای Paramount+ اینجا ثبت نام کنید.

اینکه آیا Netflix هرگز Paw Patrol را حمل می کند یا نه: فیلم در واقع یک س goodال خوب است. چندین مجموعه اصلی Nickelodeon (از جمله Avatar: The Last Airbender و iCarly اصلی) و فیلم های سینمایی منتشر شده بر اساس بسیاری از بزرگترین موفقیت های شبکه (از جمله The Rugrats Movie 1998 یا Hey Arnold: The Movie) در حال حاضر در بستر دیجیتال موجود است تنها بر اساس آن ، دور از ذهن نیست که Paw Patrol: فیلم بتواند یک روز به آن فهرست اضافه شود ، با این حال ، در حال حاضر ، مانند سری Paw Patrol ، که برای پخش در Paramount+فیلم در دسترس است. به احتمال زیاد در Paramount+باقی می ماند. گشت: فیلم برای خرید در DVD یا Blu-ray یا زمانی که تماشاگران بتوانند آن را به صورت دیجیتالی تهیه کنند ، در دسترس خواهد بود. این واقعیت که Paramount+ اصل فیلم The SpongeBob: Sponge On the Run و Infinite را برای اجاره دیجیتالی یا نسخه های فیزیکی در دسترس ندارد ، کار را آسان نمی کند. با این حال ، A Quiet Place Part II ، که قبل از پخش در Paramount+ در 13 ژوئیه به صورت تئاتر منتشر شد ، همان روز به صورت دیجیتالی و فقط دو هفته بعد در Blu-ray در دسترس قرار گرفت ، به این معنی که مشترکین Paramount+ ممکن است فرصتی برای خرید یا خرید داشته باشند. Paw Patrol: The Movie را در هفته ها یا ماه های آینده اجاره کنید.

امیدواریم به همه سالات شما پاسخ دهیم که چگونه می توانید یک شب فیلم خانوادگی مفرح را بدون خروج از خانه با Paw Patrol: The Movie انجام دهید. در 20 آگوست مراقب یکی از جذاب ترین و مورد انتظارترین فیلمهای 2021 باشید.

جیسون از زمانی که توانسته نشانگر قابل شستشو را انتخاب کند ، می نویسد ، که اولین داستان کودکان مصور خود را بعداً با آن نوشت. انتقال به یک سری کتابهای کمیک کوتاه مدت و فیلمسازی (بسیار) آماتور قبل از اینکه سرانجام به دنبال نوشتن درباره فیلمها به جای ساختن آنها باشید. نام او را تقریباً در هر مقاله ای که مربوط به بتمن باشد جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *