Patty Jenkins از Wonder Woman 1984 تجربه “دلخراش” را برای قرار دادن دنباله در HBO Max به اشتراک گذاشت

برادران وارنر در مورد برنامه انتشار ترکیبی خود تحت نظارت مداوم بوده است. فیلمسازان متعددی علیه رویکرد همزمان تئاتر-HBO Max صحبت کرده اند. پتی جنکینز کارگردان فیلم Wonder Woman 1984 یکی از تماشاگران فیلم سینمایی است که در این مناظره از آن خبری نشنیده است. به عنوان دنباله زن شگفت انگیز یکی از اولین کسانی بود که این استراتژی را آزمایش کرد ، جنکینز هرگز تا به حال در مورد تغییر ناگهانی صحبت نکرده بود. به گفته Deadline ، کارگردان تجربه “دلخراش” خود را برای انتشار دنباله در HBO Max به اشتراک گذاشت. جنکینز سرانجام در مورد نحوه انتشار دنباله در طی پنلی در CinemaCon صحبت کرد. علیرغم پرداختی که او و گال گادوت دریافت کرده اند ، کارگردان آنطور که تماشاگران فیلم تصور می کردند از وضعیت راضی نبود. کارگردان فیلم Wonder Woman 1984 در مورد پخش همزمان قسمت دوم تئاتر گفت:

در حال حاضر بهترین انتخاب در بین مجموعه ای از انتخاب های بد بود … [این] دلخراش بود تجربه. این برای فیلم مضر بود … من فکر نمی کنم که در جریان پخش یکسان باشد ، هرگز. من طرفدار روز و روز نیستم و امیدوارم برای همیشه از آن اجتناب کنم.

کلمات جنکینز به آنچه او در اطراف فیلم ترکیبی Wonder Woman 1984 با آن سر و کار داشت ، نگاه کرد. به افکار او در مورد قرارداد HBO Max همان احساسات دنیس ویلنوو و کریستوفر نولان تنت را تکرار کرد. به نظر می رسید پتی جنکینز مسئول دریافت ناامیدکننده گیشه از گیشه ، تقصیر را برادران وارنر بر گردن دارد. بنابراین ، از دیدگاه جنکینز ، او نمی خواهد دوباره با همان وضعیت برخورد کند. با وجود این ، شرایط فعلی ممکن است آن سناریو را در حال حاضر به یک استراتژی تکراری تبدیل کند.

جنکینز با پخش فیلم ها احساسات خود را بیشتر گسترش داد. این کارگردان اشاره کرد که کار او به عنوان فیلمساز صرفاً برای “تجربه روی صفحه نمایش بزرگ” قبل از معرفی Netflix به معادله بود. پتی جنکینز به ساختن فیلم هایی برای غول جریان فیلم «â € € قوی داد. او دلایل خود را در مورد عدم ساختن فیلم ها برای پخش با دلایل خود بیان کرد:

من دوست دارم با Netflix برای تلویزیون کار کنم ، من نمی خواهم در آنجا فیلمی بسازم یا هیچ سرویس جریانی با آن شرایط. وقتی فیلم محدودی عرضه شود ، فروش آن دشوار است.

اما کارگردان فیلم Wonder Woman 1984 نمی توانست نارضایتی های خود را برطرف کند. گفته می شود که او بزرگترین انتقادات خود را به استودیوها و سینماها متمرکز کرده است. پتی جنکینز با کاهش کیفیت تجربه تماشای فیلم در سالهای اخیر (یعنی قیمت بلیط ، صندلی ، هزینه غذا و غیره) مخالفت کرد. وقتی صحبت از استودیوهای هالیوود به میان آمد ، جنکینز آنها را به دلیل نداشتن محتوای متنوع در سینما سرزنش کرد و در عین حال از معاملات آنها برای فیلم های پرفروش و پنجره های طولانی مدت انتقاد کرد. ماه ها بعد از اکران دنباله فیلم Wonder Woman ، جنکینز سرانجام احساس خوبی کرد که در مورد وضعیت کنونی سینما صحبت می کرد.

امیدوارم پتی جنکینز نگران رویکرد همان روز نباشد. نسخه های بعدی او به جهان عرضه شده است. اما اگر می خواهید جنکینز و گال گادوت به کارهای Wonder Woman خود ادامه دهند ، می توانید Wonder Woman 1984 را در HBO Max مشاهده کنید.

پسری از گرین وود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *