Olympst Dukakis برنده اسکار Moonstruck Star در 89 سالگی درگذشت

المپیا دوکاکیس ، بازیگر برجسته ، برنده اسکار فیلم و صحنه که بیشتر به خاطر بازی در فیلم هایی مانند مونستروک و استیل مگنولیاس شناخته می شود درگذشت. از زمان نگارش این مقاله ، علت بازیگر زن به طور رسمی تأیید نشده است. وی هنگام مرگ 89 ساله بود.

مرگ المپیا دوکاکیس توسط برادرش ، آپولو دوکاکیس ، تأیید شد که خبر را در صفحه فیس بوک خود تأیید کرد. در این پست ، او فاش کرد که دوکاکیس 89 ساله از مدتی قبل از نظر سلامتی ضعیف بود و او اکنون به شوهر فقیدش ، لوئیس زوریخ پیوسته بود. می توانید پست زیبای او را در زیر مشاهده کنید:

پس از خبر درگذشت وی ، چند بازیگر قبلاً به شبکه های اجتماعی رفته اند تا از بزرگوار فقید المپیا دوکاکیس ادای احترام کنند. آلومیا دوکاکیس ، آلومپیا دوکاکیس ، شرکت آلومپیا دوکاکیس شرکت ما را ترک کرد. همانطور که او برای ما قصه های بزرگ شهر گفت ، ما توسط او Moonstruck شدیم. یک ماگنولیای فولادی واقعی در یک جنگل رایج تر. آه ، چه نیروی زندگی است ، او سالهای آخر بهترین سال است. اکنون در میان آسمانها ، المپیا ، استراحت کنید.

به همین ترتیب ، مایکل مک کیان ، که بازیگری را زیر نظر Olympia Dukakis در NYU تحصیل کرده بود ، نیز به او ادای احترام کرد. مک کین در پست های خود در توییتر ، یادآوری آموزه های محکم و روش پرشور خود برای رسیدن به دانش آموزانش بود: و همینطور است. در میان عرق و عصبانیت ، لذت را فراموش نکنید. آرام باش ، المپیا. 2/2 https://t.co/8kMGEvgdGQ

المپیا دوکاکیس توسط سه فرزندش پیتر ، کریستینا و استفان زنده مانده است. ما در اینجا در CinemaBlend عمیقاً افکار و تسلیت خود را به عزیزان المپیا دوکاکیس در این مدت تسلیت می گوییم. و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا Teenage Mutant می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *