Olympst Dukakis برنده اسکار Moonstruck Star در 89 سالگی درگذشت

المپیا دوکاکیس ، بازیگر برجسته ، برنده اسکار فیلم و صحنه که بیشتر به خاطر بازی در فیلم هایی مانند مونستروک و استیل مگنولیاس شناخته می شود درگذشت. از زمان نگارش این مقاله ، علت بازیگر زن به طور رسمی تأیید نشده است. وی هنگام مرگ 89 ساله بود.

مرگ المپیا دوکاکیس توسط برادرش ، آپولو دوکاکیس ، تأیید شد که خبر را در صفحه فیس بوک خود تأیید کرد. در این پست ، او فاش کرد که دوکاکیس 89 ساله از مدتی قبل از نظر سلامتی ضعیف بود و او اکنون به شوهر فقیدش ، لوئیس زوریخ پیوسته بود. می توانید پست زیبای او را در زیر مشاهده کنید:

پس از خبر درگذشت وی ، چند بازیگر قبلاً به شبکه های اجتماعی رفته اند تا از بزرگوار فقید المپیا دوکاکیس ادای احترام کنند. آلومیا دوکاکیس ، آلومپیا دوکاکیس ، شرکت آلومپیا دوکاکیس شرکت ما را ترک کرد. همانطور که او برای ما قصه های بزرگ شهر گفت ، ما توسط او Moonstruck شدیم. یک ماگنولیای فولادی واقعی در یک جنگل رایج تر. آه ، چه نیروی زندگی است ، او سالهای آخر بهترین سال است. اکنون در میان آسمانها ، المپیا ، استراحت کنید.

به همین ترتیب ، مایکل مک کیان ، که بازیگری را زیر نظر Olympia Dukakis در NYU تحصیل کرده بود ، نیز به او ادای احترام کرد. مک کین در پست های خود در توییتر ، یادآوری آموزه های محکم و روش پرشور خود برای رسیدن به دانش آموزانش بود: و همینطور است. در میان عرق و عصبانیت ، لذت را فراموش نکنید. آرام باش ، المپیا. 2/2 https://t.co/8kMGEvgdGQ

المپیا دوکاکیس در 20 ژوئن 1931 در لاول ، ماساچوست متولد شد. متولد یونانیان مهاجر ، سهم تبعیض قومی خود را در همسایگی خود تجربه کرد. دوکاکیس جوان سرانجام در دانشگاه بوستون تحصیل می کند و قبل از بازگشت به رشته کارشناسی ارشد هنرهای زیبا کارشناسی فیزیوتراپی دریافت می کند.

در حالی که بسیاری از اولیمپیا دوکاکیس را به خاطر نقش های سینمایی اش می شناسند ، اما در واقع پیدا نکرد شهرت در صفحه بزرگ تا اواخر زندگی اش. تا آن زمان ، او یک بازیگر برجسته صحنه بود. او در نمایش های صحنه ای متعددی از جمله چه کسی در جهنم ، روزنامه های آسپن و الکترا بازی کرد. وی حتی برای ازدواج با بت و بو و یک مرد یک مرد جوایز اوبی را از آن خود کرد.

البته ، وقتی سرانجام دوکاکیس توانست به صنعت فیلم راه یابد ، احساس جدی کرد. المپیا دوکاکیس اولین نقش های سینمایی خود را در طول دهه 70 و اوایل دهه 80 به عهده داشت ، اما این نقش او در نقش مادر رز رز کاستورینی در ماه مهتاب 1987 بود که جایگاه او را در تاریخ سینما تثبیت می کند. او برای بازی خود مورد تحسین قرار گرفت ، که در نهایت باعث شد او یک گلدن گلوب و یک اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن به دست آورد. مگنولیاهای فولادی. او همچنین در Opus ، Mafia! ، آقای Hollandland و The Thing About My Folks نقش آفرینی کرد. این بازیگر همچنین در برنامه های تلویزیونی متعددی ظاهر شد ، از فرایزر و سیمپسونها گرفته تا مایک و مولی و قانون و قانون.

سه فرزند او ، پیتر ، کریستینا و استفان از المپیا دوکاکیس زنده مانده اند. ما در اینجا در CinemaBlend عمیقاً افکار و تسلیت خود را به عزیزان المپیا دوکاکیس در این مدت اعلام می کنیم.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا Teenage Mutant می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *