No Time To Die’s Lashana Lynch On نمایندگی ، و زنان سیاه باند که قبل از او آمده بودند

جاده ای برای زمان مرگ برای انتشار یک راه پر پیچ و خم و پر پیچ و خم بوده است ، اما بالاخره می توانیم منتظر دیدن آن تا پایان سال باشیم. چیزهای زیادی وجود دارد که می توان منتظر آنها بود ، از جمله انتخاب بازیگر فیلم Lashana Lynch کاپیتان مارول به عنوان Nomi ، یک عامل با نام 007. در حالی که متأسفانه این امر منجر به واکنش های منفی شد ، لینچ از آن عبور کرده و در حال جشن گرفتن آینده این حق رای دادن است. البته ، ستاره No Time to Die نیز با نگاهی به میراث زنان سیاه پوست که در طول سالها در حق رای دادن جیمز باند ایفای نقش کرده اند ، بازتاب دهنده است.

لاشانا لینچ در این مورد صادق بوده است. که موقعیت وی در حق رای دادن باند با استقبال متفاوتی روبرو شده است. اما احتمالاً بسیاری موافق هستند که معرفی او در حق رای دادن تاریخی نشان دهنده یک تغییر بسیار ضروری است. لینچ حتی قبل از امضای قرارداد با فیلم No Time to Die ، از تأثیر زنان سیاهپوست در این سالها به خوبی آگاه بود. به عنوان جدیدترین 007 ، ستاره No Time to Die نظرات خود را درباره نحوه شکل گیری حق امتیاز زنان سیاهپوست و تجربه شخصی خود در آن بیان کرد:

وقتی هالی بری در آن حضور داشت ، وقتی نائومی در آن حضور داشت – او اکنون یک دوست است ، بنابراین من از او بیشتر قدردانی می کنم. ”این بدان معناست که من می توانم با این حق رای دادن فوق العاده انگلیسی ارتباط برقرار کنم و در واقع آن را به زندگی خود مرتبط کنم. من نیازی نداشتم که یک مبارز باشم یا نحوه تفنگ را در دست بگیرم یا هر چیزی شبیه آن تا بتوانم با این زنان ارتباط برقرار کنم. آنها فقط به عنوان اعضای خانواده من روی صفحه احساس می کردند.

شنیدن صحبت های لاشانه لینچ درباره دیدن هالی بری برنده اسکار و نائومی هریس نامزد اسکار در فیلم های باند بسیار زیبا است. بری و هریس بیشتر در نقش های پشتیبان ظاهر شدند ، با این حال نامگذاری لینچ در فیلم No Time to Die یک لحظه سقوط شیشه ای خواهد بود. احتمالاً انتظار نمی رود که یک زن سیاه پوست لقب 007 را ببیند ، اما قطعاً قطعه ای زیبا از تاریخ سینما را رقم می زند.

در چند سال گذشته ، گمانه زنی هایی در مورد اینکه آیا فیلم بعدی 007 یک زن ، یک فرد رنگی یا هر دو خواهد بود ، همانطور که در مورد لاشانا لینچ اتفاق افتاده است. علی رغم اینکه لینچ 007 است ، علی رغم شایعات مختلفی که در اطراف شنیده می شود ، جستجو برای جایگزینی جیمز باند دانیل کریگ همچنان ادامه دارد.

به نظر نمی رسد که لاشانا لینچ در این باره زیاد فکر کند. گرچه جستجوی جیمز باند ، زیرا او چیزهای دیگری را در ذهن خود دارد. او اخیراً در مورد لس آنجلس تایمز در مورد اولین زن 007 در زمان حساب نژادی در ایالات متحده و در سراسر جهان صحبت کرد. ستاره کاپیتان مارول در مورد نماینده بودن زنان جوان سیاه پوست در حق رای دادن طولانی مدت گفت:

ما [زنان سیاه پوست] می دانیم که عدم ارائه صحیح و کم نمایندگی چه احساسی دارد و می دانیم که احساس اشتیاق چگونه است وقتی کسی احساس می کند که صدایی نداریم ، کسی در دنیا حقیقت ما را برای ما بگوید. و من امیدوارم که حرفه من و انتخاب من در نقش ها و من فقط خودم ، به طور واقعی ، بر قدرت ما می تابد.

خوشبختانه ، لشانا لینچ قادر خواهد بود این نیاز را برای شخصیت زن قوی سیاهپوست به تازه وارد باندی نومی. همانطور که لینچ اظهار داشت ، او می خواهد اصالت را به نقش هایی که انتخاب می کند بیاورد و در این راه ، جنبه های مختلف زنان سیاه پوست را نشان دهد. امیدوارم بینندگان باند قطعه ای از خود را در لینچ پیدا کنند وقتی که No Time to Die در 8 اکتبر وارد سینماها شود.

پسری از گرینوود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *