Night Of The Animated Dead: تاریخ انتشار ، بازیگران و 6 چیز دیگر که درباره بازسازی George A. Romero می دانیم

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

در اکتبر 1968 ، جورج ا. رومرو یک فیلم ترسناک سیاه و سفید کم هزینه را منتشر کرد که نگاه ما را برای همیشه تغییر داد. زامبی ها (و همسایگان ما تا حدی). شب پیشگامانه مردگان زنده ، که کل حق رای خود را به وجود آورد ، بارها و بارها با درجات مختلف موفقیت بازسازی شده است و حتی به عنوان رمان ، رمان گرافیکی و مانند شب آینده اقتباس شده است. مردگان متحرک ، کاریکاتورهای بلند.

در پاییز سال 2021 ، بیش از 50 سال پس از آنکه جورج A. رومرو با ترکیبی از وحشت و تفسیر اجتماعی تماشاگران را به وحشت انداخت ، شب مردگان متحرک امیدوارم بتوانم همین احساس را جلب کرده و به مخاطبان جدیدی ارائه دهم ، کسانی که خواهان خونریزی رنگی بیشتر و زامبی های سیاه و سفید کمتر با شربت شکلات به جای خون هستند

شما خواهید بود قادر به تماشای Night of the Animated Dead و بازگرداندن یکی از بهترین فیلم های ترسناک جورج A. رومرو از 21 سپتامبر 2021 ، هنگامی که ویژگی انیمیشن در دسترس خرده فروشان دیجیتال قرار می گیرد. اگر ترجیح می دهید یک کپی فیزیکی از فیلم داشته باشید آن را در کنار Night of the Living Dead (و Night of the Living Dead در رنگ و Night of the Living Dead به صورت سه بعدی و سایر نسخه های منتشر شده بر روی آن قرار دهید. سال) سپس باید منتظر بمانید تا مجموعه Blu-ray/DVD (که دارای کد دیجیتال است) در 5 اکتبر 2021 منتشر شود.

پیش خرید Night of the Animated Dead در Blu-ray (شامل کد دیجیتال) در آمازون.

مانند فیلمی که بر اساس آن ساخته شده است ، شب مردگان متحرک بر گروهی از شخصیت ها متمرکز می شود که احتمالاً شانس بیشتری برای زنده ماندن از انبوهی از زامبی ها در خارج را دارند. پنجره آنها از هیولاهای داخل خانه متروکه رها شده است. بازیگران فیلم Night of the Animated Dead جاش دوهامل در نقش هری کوپر ، دولای هیل در نقش بن ، کاترین ایزابل در نقش باربارا ، کیتی ساخاف در نقش جودی ، ویل ساسو در نقش کلانتر مک کللند ، جیمی سیمپسون در نقش جانی ، نانسی تراویس در نقش هلن کوپر و جیمز رودای در این فیلم حضور دارند. رودریگز در نقش تام.

درست مانند شب مردگان زنده ، این بازسازی متحرک گروهی از بازماندگان را که در یک مزرعه روستایی به دام افتاده اند دنبال می کند ، جایی که آنها امیدوارند از گروهی به ظاهر بی پایان از زامبی ها در تلاش برای شکستن جان سالم به در ببرند. درها را بخورند و گوشت آنها را بخورند. این همچنین بدان معناست که فیلم دارای تفسیر اجتماعی است که هنگام انتشار فیلم اصلی را چنین محوری کرده است.

در بیشتر موارد ، شب مردگان متحرک وفادار به نظر می رسد با اقتباس از قبل ، اما Warner Bros. Entertainment اعلام کرده است که چند صحنه اضافی در کلاسیک ترسناک George A. Romero نشان داده نخواهد شد.

جیسون اکسین ، که فیلم ترسناک متحرک را منتشر کرد To Your Last Breath در سال 2019 ، به کارگردانی Night of the Animated Dead ، پروژه ای که او در توییتر گفت “وقتی فیلم برای اولین بار در ژوئن 2021 فاش شد” فوق العاده هیجان زده بود. بر اساس فیلمنامه اصلی بود که جان روسو در کنار جورج رومرو برای شب مردگان زنده در سال 1968 نوشت.

همراه با بلوری ، دی وی دی و نسخه های دیجیتالی شب مردگان متحرک انتشار فیزیکی همچنین دارای ویژگی های خاصی از جمله ساخت مردگان متحرک ، یک مستند عمیق است صحنه های جداگانه ، فیلم از جلسات ضبط صدا ، و مراحل گام به گام نحوه کارگردانی جیسون اکسین توسط شب زنده مردگان.

اگرچه شب مردگان زنده از بدترین جورج دور بود فیلم های زامبی A. Romero (که باید به روز مردگان بروند) ، فیلم ترسناک سیاه و سفید سهم زیادی از صحنه های ناخوشایند داشت و به نظر می رسد که شب مردگان متحرک در حال انجام است مسیر با گور در تریلر رسمی نشان داده شده است. طرفداران دیهارد رومرو (یا به طور کلی طرفداران وحشت) وقایع تریلر را تشخیص می دهند ، فقط این بار به شکل مصور. تریلر Night of the Animated Dead را اینجا تماشا کنید.

به همان اندازه که طرفداران جورج رومرو دوست دارند بازسازی متحرک بدون رتبه بندی Night of the Living Dead را ببینند ، احتمالاً هرگز چنین اتفاقی نمی افتد با برادران وارنر که صورت حساب را پرداخته است. همانطور که گفته شد ، Night of the Animated Dead از نظر خشونت خونین و وحشتناک زامبی با R رتبه بندی شده است ، چرا باید یک فیلم زامبی بدون تن به تن داشته باشید؟

بازسازی ، اقتباس و پخش مجدد بیشتر Night of the Living Dead در طول این سالها بیش از هر کسی که بتواند حساب کند ، منتشر شد. دلیل این مسئله مربوط به عنوان فیلم است هنگامی که حق چاپ اصلی در سال 1968 ثبت شد (نام در آخرین دقیقه از Night of the Flesh Eaters تغییر یافت) ، و به جایی رسید که فیلم وارد حوزه عمومی نشد. مدتها بعد.

اولین بازسازی شب مردگان زنده ، که توسط تام ساوینی کارگردانی شد ، در سال 1990 منتشر شد و حتی شامل برخی تغییرات در شخصیت ها (به ویژه باربارا) بود که توسط خود رومرو اضافه شد به از آن زمان ، عناوینی مانند شب مردگان زنده: رستاخیز ، شبی از مردگان زنده و شب مردگان زنده: تولد دوباره وجود دارد ، و حتی بیشتر در راه است مانند شب مردگان زنده دوم (که شامل اعضای بازیگران روز مرده به دلایلی).

من حدس می زنم تنها چیزی که در زندگی تضمین شده مرگ ، مالیات و بازسازی شب مردگان زنده است

شب تماشای متحرک مرده از 21 سپتامبر 2021 در دسترس خواهد بود ، که به زودی با سایر فیلم های ترسناک آینده پاییز امسال همراه خواهد شد

فیلیپ در لوئیزیانا بزرگ شد (نه نیواورلئان ) قبل از مهاجرت به سنت لوئیس پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا-شروپورت. وقتی در مورد فیلم یا تلویزیون چیزی نمی نویسد ، فیلیپ توسط سه فرزندش تحت تعقیب قرار می گیرد و به سگهایش می گوید که از فریاد زدن به پستچی خودداری کنند یا درباره کشتی حرفه ای برای همسرش فریاد می زنند. اگر ستارگان به درستی هم تراز شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال تمام دوران صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *