Netflix’s He’s All That Reviews زنده هستند ، ببینید منتقدان در مورد RomCom از Addison Rae چه می گویند

سالها می گذرد که او همه چیز را تسخیر کرده است و اکنون نسخه بازسازی شده فیلم 1999 در حال اکران است. در همه اینها ، یک دختر نوجوان به نام پجت توسط دوست پسرش تحقیر می شود و سپس با دادن آخرین تغییر دبیرستان به یک همکلاسی ، قصد انتقام از خود را دارد. این فیلم که توسط مارک واترز کارگردانی می کند ، ستاره های TikTok ، Addison Rae ، Tanner Buchanan ، Madison Pettis ، Peyton Meyer و Isabella Crovetti را بازی می کند.

تریلر طرفداران زیادی داشت ، بنابراین باید ببینیم چه چیزی همه بعد از دیدن فیلم فکر می کنند او همه آن چیزی است که اکنون در Netflix در دسترس است ، بنابراین می توانید خودتان آن را بررسی کنید. منتقدان شروع کرده اند تا نظرات خود را درباره romcom به اشتراک بگذارند ، بنابراین بیایید آنها را بررسی کنیم.

Robyn Bahr از The Hollywood Reporter ، از طرفداران فیلم اصلی ، از همه اینها لذت برد. او آن را به اندازه قبلی خود “بسیار سرگرم کننده” می داند. بحر جنبه های زیادی از کمدی رمانتیک را مورد ستایش قرار داد ، از قدم زدن تا شیمی “بین” رای و بوکانان. او به ویژه از عملکرد بوکانان تمجید کرد و اظهار داشت که او او را به یاد ویلمر جوان می اندازد. به طور کلی ، او گفت:

همه اینها واقعا بدتر از فیلم اول نیست.

مری سلوسی از Entertainment Weekly چیزهای مثبت زیادی در مورد کمدی نداشت. ، توجه داشته باشید که مطابق اصل نیست. او فکر کرد که بزرگترین اشتباه فیلم جدید این بود که Rae ستاره TikTok را در نقش گورو قرار داد و هیچ قوس احساسی واقعی یا رشد شخصیت او Padgett وجود نداشت. سلوسی همچنین از تولید و کمد لباس فیلم انتقاد کرد و به طور کلی گفت:

حتی وقتی از او چیز کمی خواسته می شود ، بازیگری Rae به اندازه کافی چالش برانگیز نیست. بوکانان نیز دقیقاً یک بازی ستاره ساز ارائه نمی دهد ، اما حتی فرصتی نیز به او داده نشده است. او فکر کرد Rae به تماشاگران چیز زیادی ارائه نمی دهد ، بدون انحراف صوتی یا حالات چهره که به Padgett عمق بیشتری می بخشد. در حالی که رائو توجه داشت که بوکان با آنچه در فیلمنامه به او داده شده بود نهایت تلاش خود را کرد ، او در کل فکر می کرد که این فیلم یک شکست است و می گوید:

در نهایت ، او همه این نیست. حتی اندکی از آن.

بازیگری در کام رام دوباره در نقد آدام گراهام برای The Detroit News مورد انتقاد قرار می گیرد. گراهام خاطرنشان کرد که این خیلی خوب است که او همه چیز را از ادیسون ری نمی پرسد ، زیرا او خیلی بازیگر نیست. او از اینکه فیلم توانست به موضوعات اجتماعی ، مانند “خالی بودن رسانه های اجتماعی” پرداخته اند ، اما به طور کامل از موضع گیری واقعی خودداری کرده اند. گراهام گفت:

او همه آن چیزی است که عمق احساسی یک ویدیوی TikTok را دارد و بیش از یک شوق رقص ویروسی در ذهن باقی نمی ماند.

رایان لاتانزیو از IndieWire فکر می کند این بازسازی فاقد جذابیت نسخه اصلی است و انتقادات زیادی در نقد وی داشت. او اظهار داشت که جنبه های بی روح زیادی در فیلم وجود دارد ، از عدم توسعه شخصیت Padgettâ تا عدم فیلمبرداری ، که به نظر او با چراغ های حلقه تقلب شده است. لاتانزیو همچنین خاطرنشان کرد که فیلم فرصت خود را برای موضع گیری در مورد مسائل اجتماعی از دست داد ، مانند آنچه در نقدهای منتقدان دیگر دیده ایم. به طور کلی ، وی گفت: > خب ، این … غم انگیز بود. به نظر می رسد اکثر منتقدان فکر نمی کنند که او فقط همین است. اما امروز می توانید نظر خود را اعلام کنید ، زیرا rom com در حال حاضر در Netflix در دسترس است.

همچنین می توانید سایر مواردی که ماه آینده به Netflix می آید را با راهنمای انتشار ما بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *