Move Over Nintendo ، یکی دیگر از توسعه دهندگان بازی های ویدیویی به دنبال ایجاد پارک موضوعی خود است

Super Nintendo Land در Universal Studios Japan باز است و در راه چندین پارک موضوعی Universal دیگر است … در نهایت. دوستداران همه چیز نینتندو ، و مخصوصاً طرفداران بازی های ویدئویی ، از سرزمین کل اختصاص داده شده به بازی های مورد علاقه خود هیجان زده هستند. اما یکی از توسعه دهندگان بازی در حال افزایش است ، زیرا Ubisoft ، شرکتی که پشت سری بازی های Tom Clancy و سری Assassin’s Creed قرار دارد ، اخیراً قرارداد جدیدی امضا کرده است که می تواند یک پارک موضوعی اختصاص داده شده به بازی خود را در آمریکای شمالی ایجاد کند.

به گفته Blooloop ، Ubisoft یک قرارداد جدید با یک شرکت مستقر در کالیفرنیا به نام Storyland Studios برای طراحی و توسعه تجربیات سرگرمی موضوعی منعقد کرده است ، از جمله طرح مفهومی برای یک پارک موضوعی Ubisoft. استودیو استوری لند قبلا با مشتریانی از جمله یونیورسال استودیو ، لگولند و وین در لاس وگاس کار کرده است و در حال برنامه ریزی پارک باغ های استوریویل در تنسی است ، بنابراین شاید برخی از این سرگرمی های جدید به آنجا ختم شود. مدیر اجرایی استوری لند ، جیم کلارک ، مجری سابق والت دیزنی است.

علاوه بر مفهوم کامل پارک موضوعی ، استوری لند بر روی یک جاذبه سرپوشیده به نوعی کار می کند که 2-3 ساعت طول می کشد. بنابراین ، این هیچ نوع سواری یا نمایشی نیست که ممکن است در یک پارک موضوعی سنتی انتظار داشته باشید. این احتمالاً نوعی جاذبه مستقل است که می تواند در هر مکانی ساخته شود و به طور بالقوه می تواند در چندین مکان کپی شود تا مردم بتوانند آن را در هر نقطه تجربه کنند. ، و بنابراین جای تعجب نیست که علاقه داخلی برای ایجاد سرگرمی های موضوعی وجود داشته باشد. این حتی اولین بار نیست که Ubisoft سعی می کند یک پارک موضوعی بسازد. در سال 2015 ، اعلام شد که برنامه هایی برای ساخت یک پارک موضوعی Ubisoft در مالزی وجود دارد ، اما این برنامه ها هرگز به جایی نرسید. به تقریباً هر بازی از استودیو از معماری مشابهی استفاده می کند ، جایی که بازیکنان می توانند آزادانه در یک دنیای باز پرسه بزنند ، با نقشه ای پر از نمادها که فعالیت ها و ماموریت های مختلفی را که بازیکنان می توانند انجام دهند نشان می دهد. اکثر پیشنهادات سرگرمی مضمون بسیار خطی تر هستند به هنوز مشخص نیست که تمرکز طرح ها در تطبیق این بازی های جهان باز برای تجربه های سنتی تر پارک های موضوعی خواهد بود یا برنامه ایجاد تجربه هایی است که خود را به مفهوم جهان باز نشان می دهد.

برنامه های دیگر برای گسترش IP های Ubisoft کمتر موفق بوده اند. فیلم لایو اکشن Assassin’s Creed یک شکست معتبر بود. برنامه های جدیدی برای تبدیل IP به سری Netflix وجود دارد. و تا آنجا که ما می دانیم ، برنامه هایی برای تبدیل تیرانداز جنگ شهری The Division هنوز فعال است ، اما مدتی است که همه چیز در آن جبهه آرام است.

در حالی که ما هنوز خیلی زود هستیم در این فرایند ، مفاهیم این مشارکت قرار است در نمایشگاه IAAPA در ماه نوامبر فاش شود. بنابراین فقط در حدود دو ماه آینده ، ایده بسیار بهتری خواهیم داشت که از این پروژه جدید چه انتظاری داشته باشیم. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *