Mortal Kombat: 6 واقعیت پر ستاره درباره جانی کیج

آنها می گویند غیبت قلب را دوست دارد (فقط در مورد قلب اطراف کانو چیزی ذکر نکنید). منظور من این است که من کسی را نشنیده ام که سال ها در مورد جانی کیج از مورتال کمبت صحبت کند. اما از زمانی که او در فیلم جدید Mortal Kombat از لیست خارج شد ، جانی کیج با قدرت تمام بیرون می آید! “منظور شما از جانی کیج در فیلم جدید نیست؟” آنها می گویند. re € “آیا آنها دیوانه هستند ؟!” و نه ، رایان رینولدز یکی از آنها نیست). با توجه به موفقیت فیلم اول ، ما تصور می کنیم که دنباله ای در نظر گرفته شده است. و از آنجا که جانی کیج از زمانی که در پایان بازی Mortal Kombat مورد تمسخر قرار گرفت ، مطمئناً در ادامه خواهد بود ، فکر کردیم که برخی از حقایق پرستاره درباره خود مرد قفس را کنار بگذاریم. و قبل از اینکه حتی بپرسید ، بله ، ما می دانیم که جانی کیج در اصل از ژان کلود ون دام ساخته شده است. اینها حقایق مربوط به داستان هستند که براساس ظواهر گذشته این شخصیت ساخته شده اند. بنابراین ، عینک آفتابی 500 دلاری خود را بردارید و چیزهایی بیاموزید.

جانی کیج ستاره کلاسیک هایی مانند Dragon Fist و Dragon Fist II و همچنین “برنده جایزه” خشونت ناگهانی است. همه این را میدانند. اما در ابتدای سری بازی های ویدیویی ، بسیاری از منتقدان فکر می کردند او فقط برای واقعی جلوه دادن حرکت هایش به جلوه های ویژه نیاز دارد. اما جانی کیج در کنار ستاره سینما بودن ، یک رزمی کار بسیار عالی نیز بود. سنسی او را متقاعد کرد تا برای اثبات خود و آزمایش (انتظار برای آن) قدرت خود را به مسابقات مورتال کمبت وارد کند.

اما می دانید چه؟ Earthrealm به جنگجویان خود احتیاج دارد ، و جانی کیج در حقیقت توسط هیچ کس غیر از شانگ تسونگ که نقش خود را به عنوان سنسی جانی بازی می کرد سرگردان بود. این کار برای این بود که کیج به این مسابقات برود زیرا قوانینی برای مورتال کمبت وجود دارد و شانگ تسونگ با آوردن جانی کیج فقط به آنها پایبند بود. پیرمرد خوب رایدن هر چند بار که به آنجا رسید ، او را پر کرد. چون سلام ، Earthrealm باید Outworld را شکست دهد. در غیر این صورت ، ما نان تست خواهیم کرد.

به دنبال حوادث اولین مسابقات MK ، جانی کیج از هالیوود ناپدید شد و طرفداران فیلم در سراسر جهان را شوکه کرد. اما این فقط به این دلیل بود که او دوست جدید خود ، لیو کانگ را به دنیای خارج از جهان می پیوست ، زیرا حاکم بی رحم ، شائو خان ​​، اکنون موجودیت ما را تهدید می کرد. این رشد در شخصیت جانی را نشان می دهد ، زیرا او ترجیح می دهد برای نجات جهان بجنگد تا زندگی حرفه ای فیلم پرچمدار خود را نجات دهد. به دست شائو خان ​​از زمانی که رایدن به عنوان “زمین به خواست مستبدان خم نمی شود” تسلیم نمی شود. “متاسفانه ، جانی کیج نیز تا قبل از Mortal Kombat Trilogy دیگر ظاهر نخواهد شد ، زیرا او از دست دادن خود را از دست داد در Mortal Kombat 3 به طور کامل. اما چند مورد دیگر در این مورد بیشتر است.

بسیار خوب ، بنابراین امیدوارم که برای این موضوع بنشینید ، اما گزارش های مربوط به مرگ جانی کیج بسیار اغراق آمیز بوده است. سعی می کنم توضیح دهم. بنابراین ، نیروهای شیطانی شائو خان ​​در Mortal Kombat 3 به زمین آمده اند ، و سنتار ، موتارو ، جانی کیج را می کشد. یا این کینتاتو بود که او را کشت؟ در واقع ، این هر دوی آنها بود ، زیرا داستان دو بار دوباره تنظیم شده است. هر چند در اینجا قسمت دیوانه است. بنابراین ، با یکی شدن Earthrealm و Outworld در حوادث Mortal Kombat 3 ، Heaven به نوعی در جریان است. این جوری است که روح جانی به زمین برمی گردد و او برای جنگیدن یک روز دیگر زندگی می کند. اما هنوز کار من تمام نشده است. سپس او دوباره در بازی Mortal Kombat: Deadly Alliance کشته شد ، اما توسط Onaga دوباره بازگردانده شد تا به او خدمت کند اما صبر کنید ، هنوز کار من تمام نشده است. کیج بعداً در بازی Mortal Kombat: Armageddon که سر بریده شده او را می بینیم دوباره کشته شد. از آن زمان ، جانی کیج در تمام بازی های بعدی زنده مانده است. آیا همه اینها را به دست آوردید؟

جانی کیج نوعی مرد نیست که اجازه دهد یک مرگ خوب به هدر برود. بنابراین ، پس از بازگشت از فراتر از آن بزرگ ، او می خواست فیلمی درباره سفرهای خود بسازد ، که احساس می شود چیزی مستقیم از داستان بیل و تد است. به هر حال این فیلم تحت عنوان ، مورتال کمبت: مرگ جانی کیج است و در این فیلم ، او بارها و بارها می میرد ، تا دوباره زنده شود. عنوان اصلی این فیلم (چه چیز دیگری است) “Cage Is Back” است.

اما کیج فکر می کند که فیلم بمکد و او می خواهد از قرارداد خارج شود ، کاری که نمی تواند انجام دهد. اما رایدن دست به کار می شود (همانطور که گفته می شود رایدن این کار را می کند) و به جانی می گوید که او دوباره برای Kombat مورد نیاز است و بنابراین جانی راهی برای خارج شدن از قراردادش پیدا می کند تا یک روز دیگر بجنگد. و بله ، وقتی صحبت از خط داستانی می شود ، بازی های Mortal Kombat واقعاً اینقدر مسخره هستند. من حتی شوخی نمی کنم.

آیا این عجیب نیست که جانی کیج ، که دقیقاً مانند این شخص معمولی است ، قدرت فوق العاده ای دارد؟ خوب ، در Mortal Kombat (فیلم 2021) ، آنها این قدرت ها را با مارک های خاص توضیح می دهند ، که یک انتخاب است. اما در عنوان راه اندازی مجدد ، Mortal Kombat (2011) ، می فهمیم که کیج در واقع در یک فرقه مدیترانه ای پرورش یافته است که هدف اصلی آن آماده سازی آنها برای نبرد با خدایان است.

Mortal Kombat (2011) سعی می کند رمزگذاری کند بسیاری از موارد ، بنابراین داستان آن اغلب نقطه شکست و ادغام خطوط داستانی در عناوین قبلی است. در این داستان ، Raiden در واقع جانی کیج را از Motaro نجات می دهد ، بنابراین تقریباً مانند یک جدول زمانی تقسیم شده است. عجیب است واقعاً ، بسیار عجیب و غریب.

و احتمالاً تنها چیزی که به طور قانونی در اصل و نسب مورتال کمبت معنا می یابد خواستگاری از جانی کیج و سونیا بلید است که در جریان وقایع مورتال کمبت X ازدواج می کنند. آنها در نهایت از آنجا که سونیا معتاد به کار است ، طلاق گرفته است ، اما در طول ازدواج ، آنها فرزندی را با هم به دنیا می آورند که نام آنها را کاساندرا کارلتون “کیسی” کیج است.

کاسی در واقع در Mortal Kombat X یک مبارز می شود و نیروهای ویژه درست مثل مادرش ، که مطمئنم پدرش را به وجد آورده است. جالب اینجاست که او همچنین با دختر جکس ، ژاکی بریگز دوست شد. بنابراین ، حداقل همه اینها در خانواده باقی می ماند.

در پایان ، جانی کیج داستان بسیار گسترده ای داشت. اما نظر شما چیست؟ آیا شما یکی از بزرگترین طرفداران جانی هستید؟ در نظرسنجی زیر آنچه راجع به قهرمان هالیوود فکر می کنید صدا کنید.

عاشق آواتار (آخرین مرد هوایی ، نه آبی ها) ، بازی های ویدیویی و هر دهه 90 ، او در مورد گودزیلا صحبت خواهد کرد ، بنابراین او را شروع نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *