Mortal Kombat 2: Why The Sequel احتیاج به بازگرداندن کانو دارد بدون اهمیت چیست

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا از طریق آن خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

هشدار! موارد زیر حاوی اسپویلرهای Mortal Kombat است. با مسئولیت خود بخوانید!

Mortal Kombat برای توده مردم منتشر شده است ، و گرچه من انتظار ندارم در آینده برنده بهترین فیلم شود ، فیلم نقاط درخشان خود را دارد. این خشونت در حال انجام است ، یک تعداد پاسخ به حق رای دادن به بازی ویدیویی وجود دارد و از نظر بصری ، فیلم خیره کننده است. در این فیلم یک ستاره درخشان نیز وجود دارد و او به نام جاش لاوسون نامگذاری می شود. با رفتن به داخل ، هرگز فکر نمی کردم کانو بهترین قسمت فیلم باشد ، اما اینجا هستیم.

متأسفانه ، اوضاع برای کانو در اواخر بازی Mortal Kombat چندان خوب نبود و سونیا درگیر نبرد نهایی خود شدند. حالا ، بعد از اینکه یک گنوم باغچه از طریق چشمش حلقه شد ، احتمال حضور او در Mortal Kombat 2 (اگر این اتفاق بیفتد) کم است. من اینجا هستم تا بگویم از دست دادن کانو بزرگترین اشتباهی است که این حق رای دادن می تواند مرتکب شود و سازندگان فیلم باید کاملاً هر کاری را که از دستشان برمی آید انجام دهند تا کانو لاوسون به جهان بازگردد. هزینه مهم نیست ، ما در ادامه به این شخص احتیاج داریم.

برای استفاده از الگوی رفتاری محبوب در دنیای فیلم آنلاین ، جاش لاوسون این تکلیف را درک کرد. Mortal Kombat دارای شخصیت های جدی و همچنین شخصیت های ظالمانه تری است. کانو کاملاً یکی از دومی هاست و چگونه ممکن است نباشد؟ پسر می تواند از چشم لعنتی خود لیزر شلیک کند! وقتی قدرت شما از حد بالایی برخوردار است ، شما باید واقعاً از نظر شخصیت با انرژی مطابقت داشته باشید.

اجرای کانو جاش لاوسون نه تنها این کار را انجام داد ، بلکه او فراتر از آنچه فیلمنامه به او داده بود نیز فراتر رفت. مطمئناً ، سیمون مک کوئید یک فیلمنامه داشت و جاش لاوسون آن را دنبال می کرد ، اما این بازیگر به سینما بلند فاش کرد که او همچنین فرصتی برای “لگد زدن لاستیک ها” روی شخصیت داشت و واقعاً با برخی از بداهه ها و شوخی ها باعث شد تا به كانو پیزاز بدهد. انصاف است که بگوییم تلاش به ثمر نشست و لاوسون کمک کرد کانو به یکی از برجسته ترین فیلم ها تبدیل شود.

حالا اگر کاملاً انصاف داشته باشم ، نقش او فقط بسیار م effectiveثر بود زیرا هر شخصیت دیگری نقش مستقیم مرد را داشت شوخی های خنده دار. حتی در این صورت ، جاش لاوسن تاسها را روی شخصیت خود چرخاند و چیزهای زیادی را در آن قرار داد که لزوماً روی کاغذ به او داده نمی شد. حداقل باید به او جایزه داد تا در صورت امکان در دنباله های Mortal Kombat ظاهر شود.

وقتی صحبت از شرور در Mortal Kombat می شود ، فکر می کنم منصفانه است که بگوییم درک ما از آنها بود کمی کم عمق ما واقعاً به هیچ یک از داستانهای آنها فراتر از Sub-Zero و Kano نرسیدیم ، که باعث می شود احساس شدید نسبت به مرگ شاهزاده گورو یا سرانجام سرنگونی کابل سخت شود. نه اینکه هرگز هدف ما این بوده است که به واقع در آن شخصیت ها سرمایه گذاری کنیم ، با توجه به اینکه آنها کم و بیش به عنوان علوفه ای برای قهرمانان اصلی که بعداً می کشند استفاده می شود.

واقعاً ، تنها شروری که ما صرف کردیم زمان قابل توجهی با کانو بود. در حالی که نمی توانم تصور کنم هواداران مورتال کمبت با خیانت او مواظب بودند ، اما دیدن شخصی در آن طرف که من به عنوان یک بیننده با او ارتباط داشتم و درک می کردم بسیار عالی بود. از آنجا که کسی که هرگز احساس نمی کرد شانگ تسونگ یک شرور فوق العاده قوی در حق رای دادن است ، به خصوص در مقایسه با Shao Kahn ، شرور به کانو احتیاج داشتند تا کمی شخصیت بیشتری را در کنار خود داشته باشند.

بنابراین برای Mortal Kombat از دست دادن یکی از بهترین و محبوب ترین خائنانی خود قبل از یک دنباله بالقوه ، همه چیز را به یک نبرد سخت و دشوار تبدیل می کند. مطمئناً شخصیت های اسفناکی در جهان وجود ندارند که در نهایت نتوانند قلب و ذهن طرفداران مانند کانو را به خود جلب کنند ، اما من زودتر می دیدم که کانو با یک شرور به همان اندازه عالی برگشت تا از او تعریف کنم. در کشتن کانو ، تقریباً احساس می کنم که این فیلم به پای خود شلیک کرده و احتمال دنباله دار شدن دنباله فیلم را بسیار دشوارتر کرده است.

من در مورد چگونگی ناراحتی من از مورتال کمبت خیلی قاطع شده ام در کنار کانو کشته شد و مشکلاتی که دنباله آن می تواند پیدا کردن یک شرور دوست داشتنی دیگر باشد. همه این چنگ زدن ها هیچ چیز نیست ، اگر هیچ قافیه منطقی یا دلیلی وجود نداشته باشد که کانو بتواند به جهان بازگردد. به هر حال ، وقتی شخصیت ها در جهان Mortal Kombat می میرند ، آنها مرده می مانند ، درست است؟ در واقع ، آنها این کار را نمی کنند و مانند بسیاری دیگر از اعضای کانو ، کانو نیز مرده است و از مرده بازگشته است.

خواه این کار را به عنوان یک خدمتکار شائو کان انجام دهید یا توسط قوان چی دوباره زنده شوید ، هر شخصیت مورتال کمبت می تواند راهی برای بازگشت از فراموشی پیدا کند. این به ویژه برای کانو صدق می کند ، که در حق رای دادن به Mortal Kombat مشهور است که می تواند با افراد بسیار قدرتمندتر از خودش چرخ بکشد و به توافق برسد. او برای دنیای خارج یا هر طرف دیگری که امیدوار است پیروزی Earthrealm را در مسابقات Mortal Kombat از بین ببرد ، مورد استفاده قرار خواهد گرفت و این فقط یک مسئله است که چه کسی تصمیم می گیرد از او برای اهداف خود استفاده کند.

کانو یکی است حرامزاده ای سخت و بی رحم ، اما او نیز یک بازمانده است. اگر حق رای دادن Mortal Kombat تصمیم بگیرد که Kano را دوباره در فیلمنامه خود برای ساخت دنباله کار کند ، مطمئن باشید ، هیچ راهی برای اتفاق افتادن آن به روشی وجود ندارد که هم در کانون جای بگیرد و هم منطقی باشد. در واقع ، آن گنوم باغچه در چشم بهانه مناسبی خواهد بود تا او با آن صفحه جلویی فلزی مجهز شود. من مطمئن هستم که چند نفر از او در طول فیلم تکان نخورده بودند.

کانو باید به هر قیمتی در مورتال کمبت 2 باشد ، اگرچه با در نظر گرفتن تمام گزینه ها برای بازگرداندن او از مرگ ، من می گویم هزینه آن همه زیاد نیست. بنابراین بیایید انگشتان و انگشتان پای خود را صلیب نگه داریم ، اگر می خواهیم دنباله ای از آن را ببینیم همچنان به پشتیبانی از مورتال کمبت در HBO Max و در سینماها ادامه دهیم و در مورد عملکرد فوق العاده جاش لاوسون در نقش کانو بیشتر بخوانیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مورد دوم ، نظرات او را در مورد اینکه چرا مورتال کمبت یک فیلم “اکشن” نیست ، همانطور که برخی ممکن است بگویند ، بررسی کنید.

میک تلویزیون خوب ، بلکه تلویزیون واقعیت را دوست دارد. او در جنگ ستارگان ، دی سی ، مارول و طرفدار کشتی بزرگ شده و دوست دارد بیشتر آن را بحث و تشریح کند. او بیش از یک دهه است که به صورت آنلاین می نویسد و هرگز آرزو نمی کرد که در موقعیت فعلی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *