Mortal Kombat با یک اپراکت روبرو می شود زیرا ممکن است تاج باکس آفیس خود را در آخر هفته دوم از دست بدهد

آخر هفته گذشته که آخرین رقم های گیشه وارد شد ، نتایج دقیقاً مطابق با انتظارات نبود. پس از ورود گادزیلا علیه کونگ آدام وینگارد ، یک موفقیت گسترده در سراسر جهان ، مورتال کامبت سیمون مک کوئید قصد داشت تا چوب دستی را بدست آورد و به عنوان بزرگترین ویژگی بعدی تبدیل شود که گفتگوی پرفروش را به عهده دارد … اما همه چیز دقیقاً به همین منوال پیش نرفت. همانطور که برنامه ریزی شده است این فیلم عنوان “شماره 1 فیلم در آمریکا” را به خود اختصاص داد ، اما به جای اینکه یک پیروزی چشمگیر بدست آورد ، اکران فیلم تقریباً مغلوب “Demon Slayer” هاروو سوتوزاکی شد.

اکنون دور دوم از طریق یک کشش دیگر جمعه تا یکشنبه ، و جای تعجب است که روایتی مشابه – فقط تفاوت بزرگ این بار در این است که به نظر می رسد مورتال کمبت با تاج باکس آفیس از آخر هفته دور نمی شود. گرچه با ورود آمار نهایی ممکن است اوضاع تغییر کند ، اما از هم اکنون به نظر می رسد که Demon Slayer عنوان بزرگ استودیوی خود را سلب کرده و اکنون می توان آن را بزرگترین فیلم در آمریکای شمالی نامید.

با توجه به هالیوود ریپورتر ، هالیوود در سه روز گذشته دقیقاً رکوردها را شکست – این نتیجه بزرگترین نسخه جدید منتشر شده به جای نمایش در استریم ها بود – اما اعداد و ارقام در حال حاضر نشان می دهد که Demon Slayer در حال شکست دادن Mortal Kombat است. در حالی که هر دو فیلم آخر هفته گذشته توانستند 20 میلیون دلار از اكران خود در معرض گرفت قرار گیرند ، اما این بار تعداد بسیار كاهش یافته است و هیچ كدام از آنها نتوانستند بیش از 7 میلیون دلار درآمد کسب كنند. همانطور که در حال حاضر وضعیت موجود است ، این فیلم انیمیشن از جمعه گذشته 6.4 میلیون دلار درآمد کسب کرده است و اقتباس از بازی ویدیویی 6.2 میلیون دلار درآمد دارد. با ارقامی که نزدیک است ، می توان فهمید که چرا این صنعت هنوز هنوز یک برنده اعلام نکرده است.

پس از 10 روز ، این بدان معناست که مجموع گیشه های مورتال کمبت در خانه 34.1 میلیون دلار است و در حال حاضر این رقم به این ترتیب است در سطح بین المللی 66.9 میلیون دلار درآمد کسب کرد. وقتی بودجه گزارش شده 55 میلیون دلاری فیلم را در نظر می گیرید ، قطعاً موفقیت فیلم به نظر نمی رسد ، اما عوامل متعددی باید در نظر گرفته شوند. بدیهی است که COVID-19 از همه این موارد وجود دارد ، زیرا تئاترهای سراسر کشور در طول همه گیری همه گیر با ظرفیت محدود به کار خود ادامه می دهند. همچنین این استودیو مطمئناً موفقیت استریم فیلم را در نحوه قضاوت درباره عملکرد کلی آن سنجیده است ، زیرا پخش قطب چادر در حال پخش در HBO Max همزمان با پخش در صفحه بزرگ است. متأسفانه ما در حال حاضر از آمار دقیق آگاهی نداریم ، بنابراین به طور کامل حدس محبوبیت آن یک چالش است. از سوی دیگر ، آنچه در مورد Demon Slayer قابل توجه است ، این است که تمام مبلغی که بوده است طوفان زدن در این دو هفته گذشته فقط یخ زدن روی کیک است. این فیلم مدتها قبل از ورود به سینماهای آمریکا با موفقیت همراه بود ، زیرا اولین بار در اکتبر سال 2020 در ژاپن به نمایش درآمد (دقیقاً پس از سریال تلویزیونی با پخش کامل فصل اول آن آغاز می شود). این فیلم در حال حاضر با درآمد بیش از 361 میلیون دلار از فروش بلیط ، پردرآمدترین فیلم تاریخ در کشور خود است و در سطح جهانی هم اکنون 428.4 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. با توجه به موفقیت کراس اوور مشهود ، در این مرحله بسیار آسان می توان گفت که این مارک تجاری است که در سالهای آینده بسیار زیاد در مورد آن می شنویم.

و اگرچه چشمگیر نیست که بزرگترین فیلم های آمریکایی از جمعه تا یکشنبه نتوانستند بیش از 15 میلیون دلار درآمد کسب کنند ، آنچه در نتایج گیشه باید مورد تأکید قرار گیرد این است که این اولین بار است که از ابتدای همه گیر شدن همه موارد هفت عنوان بیش از یک میلیون دلار درآمد کسب کرده است. آخر هفته مجردی این تا حد زیادی به لطف ورود فیلم ترسناک جدایی جدایی ویلیام برنت بل با بازی روپرت فرند ، وایلت مک گراو و مادلین بروور است. اکران جدید با درآمد 1.8 میلیون دلاری و کسب رتبه چهارم در رده بندی دقیقاً سر و صدای زیادی ایجاد نکرد ، اما مجموع این ترکیب با فیلم The Unholy ساخته ایوان اسپیلوتوپولوس با کسب 1.1 میلیون دلار برای مقام هفتم این لحظه را برای بزرگداشت رقم زده است. خیلی زود ما به همان جایی که دو سال پیش بودیم باز خواهیم گشت و هر عنوانی در 10 لیست برتر فروش میلیونی را اعلام می کند.

البته زنگ خطری بزرگ برای بازگشت به سینماها ، گودزیلا فوق الذکر است در مقابل Kong ، که همچنان به کسب درآمد کلان در صفحه نمایش بزرگ ادامه می دهد – و به طور مشخص دیگر برای پخش در HBO Max دیگر در دسترس نیست. همچنان که مقام سوم را حفظ کرده ، از جمعه جمعه 2.7 میلیون دلار اضافی به کل داخلی خود اضافه کرده است ، به این معنی که اکنون بیش از 90 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. این تنها 20 میلیون دلار از درآمد بیشتر از فیلم Godzilla: King Of The Monsters (مایکل دوگورتی) خجالتی است که با بازی در سراسر قاره در تابستان 2019 110.5 میلیون دلار درآمد کسب کرد. علی رغم همه گیری ، انتشار 2021 پیش از این فروش بسیار خوبی داشته است سلف در سطح جهان ، با کسب 415.4 میلیون دلار (در مقایسه با 386.6 میلیون دلار). این فیلم هنوز در ژاپن هم اکران نشده است ، زیرا انتشار آن به دلیل شرایط ناگوار به تأخیر افتاده است.

اکنون که وارد ماه مه می شویم ، باید شاهد یک افزایش خوب در تعداد باشیم از نسخه های جدید هیجان انگیز در صفحه بزرگ. با توجه به اینکه استودیوها سرانجام از احتمال کسب درآمد واقعی از انتشارات گسترده داخلی اطمینان پیدا می کنند ، طی چند هفته آینده شاهد ورود ویژگی هایی مانند مارپیچ دارن لین بوسمن خواهیم بود: از کتاب اره ، تیلور شریدان کسانی که می خواهند مرا مرده ، شاون Levy’s Free Guy و جان کراسینسکی A Quiet Place: Part II. انتظار می رود که همه این عناوین در یک سال عادی هیجان در گیشه را تحریک کنند و همانطور که اکنون همه چیز ادامه دارد ، امیدوارم مردم پس از یک سال دوری از تجربه ، هنوز از دیدن فیلم در سینما هیجان زده شوند.

قبل از هر یک از این فیلم ها ، عناوین بزرگ بعدی که وارد سینماها می شوند ، فیلم Wrath Of Man – گای ریچی است که یک تریلر جنایی جدید است که نویسنده / کارگردان را با جیسون استاتهام و اتحادیه فیلم های امروز بیلی کریستال دوباره به هم پیوند می دهد. با بازی تیفانی هدیش. آخر هفته آینده می توانیم شاهد یک تغییر خوب در گیشه باشیم ، بنابراین حتماً یکشنبه آینده برگردید و ببینید که اوضاع چگونه پیش می رود. در یک رویای زندگی می کند. یک پیشکسوت یک دهه به علاوه CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی است که از کلاس هفتم آرزو داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *