Mission: Impossible 7’s Tom Cruise توضیح می دهد راههایی که بدلکاری موتور سیکلت وحشی او ممکن است اشتباه باشد

از زمان حاکمیت فیلم هایی مانند Top Gun و Days of Thunder ، تام کروز با بدلکاری های خطرناک و فوق العاده مترادف شده است. بنابراین Mission: Impossible 7 هیچ تفاوتی نخواهد داشت. اما همانطور که با Mission: Impossible – Fallout شاهد هستیم ، گاهی اوقات ، این بدلکاری ها می توانند در مسیر غلط کروز منحرف شوند. ستاره 7 ماموریت: غیرممکن تمام راههایی را که موتور سیکلت وحشی وی نتوانسته به اشتباه رفته باشد توضیح داد.

شهرت تام کروز به عنوان یک هنرپیشه بدلکاری در داخل و خارج از هالیوود تبدیل به یک افسانه شده است. او یکی از دلایلی است که ستاره های دیگر هالیوود مانند مایکل بی جوردن و تام هالند ترجیح می دهند بدلکاری خود را انجام دهند. اما شیرین کاری Mission: Impossible 7 نمی تواند پایان سفر دریایی را هجی کند. ستاره گیشه آفیس در مورد همه حالات ممکن در بدترین حالت مرتبط با شیرین کاری ضد مرگ صحبت کرد.

اگر باد خیلی شدید بود ، من را از سطح شیب دار خارج می کرد. هلی کوپتر [فیلم شیرین کاری] یک مشکل بود ، زیرا من نمی خواستم با حداکثر سرعت آن رمپ را بکوبم و با سنگ برخورد کنم. یا اگر من به روشی عجیب عزیمت کردم ، ما نمی دانستیم که چه اتفاقی برای دوچرخه می افتد. هنگامی که از رمپ خارج شدم تا شاتر را بکشم ، حدود شش ثانیه وقت داشتم و نمی خواهم در دوچرخه گیر کنم. اگر این کار را انجام دهم ، اتفاق خوبی نخواهد افتاد.

تام کروز به امپایر اعتراف کرد که برای انجام کار بدلکاری خطرناک موتور سیکلت از نظر او احساسی بود. او از همکاری با بازیگران و عوامل فیلم دنباله Mission: Impossible سپاسگزار بود. کروز بازگشت به صحنه پس از خاموش شدن COVID-19 را بسیار راحت خواند. بنابراین انجام بدلکاری بیشتر در مورد بازگشت به حالت عادی برای ستاره فیلم بود.

پس از خواندن درباره شیرین کاری ، سخنان تام کروز تعجب آور نبود. همانطور که قبلاً گفته شد ، این بازیگر به خاطر بدلکاری های پرخطر در Mision: Impossible معروف است. بعضی اوقات این به ضرر تولید فیلم بوده است. اما این فقط نشان می دهد که کروز چقدر عاشق کارش است و همچنین یک ماده مخدر آدرنالین است.

احساسات او در مورد بازگشت به Mission: Impossible 7 ماه هاست که به نمایش در آمده است. تحسین بدنام تام کروز در صحنه نمایش این فشار در هالیوود بعد از COVID بود. همانطور که او ادامه فیلمبرداری دنباله Fallout را ادامه داده است ، برخی جدی تر بوده اند در حالی که دیگران عجیب و غریب یا اتفاقی بوده اند. کروز حتی به احساسات خود در ارتباط با طغیان ویروسی پرداخت و تا آنجا ایستاد که پشت این طغیان ایستاده باشد. اما علاقه این بازیگر به کارش او را به یکی از ستارگان برتر هالیوود تبدیل کرده است.

تام کروز به عنوان یک مجری شیرین کاری به عنوان یک پسر خوب بازی می کند پسر با توجه به دهه ها فعالیت حرفه ای وی ، قابل ستایش است که این بازیگر هنوز در این مرحله بدلکاری های خطرناکی را انجام می دهد. علاقه مندان می توانند نتایج بدلکاری موتور سیکلت وحشی Cruise را هنگام ورود Mission: Impossible 7 به سینماها در 7 مه 2022 مشاهده کنند.

پسری از گرین وود ، کارولینای جنوبی. همکار CinemaBlend. یک علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (آمریکایی و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *