Meadow Walker Throwback را با وین دیزل در انتظار Fast and Furious 9 به اشتراک می گذارد

فارغ از اینکه Fast Saga در آینده به کجا می رود ، میراث مرحوم پاول واکر همیشه به حق رایانه ای که به وی کمک کرد تا با Vin Diesel روی نقشه کمک کند متصل خواهد شد. بخشی از آن به این دلیل است که شخصیت وی برایان او کانر هنوز در سریال فعال است. اما در دنیای واقعی ، ارتباط دیزل با خانواده واکر کمک می کند تا رابطه سالم دیگری که باعث شهرت این سریال شده است. پیش از انتشار F9 ، دختر پائولو ، میدو واکر ، باز هم عکس برگشت دیگری به اشتراک گذاشته است که این بار قسمت نرم تر وین دیزل را نشان می دهد.

با استفاده از حساب اینستاگرام خود ، میدو عکسی را به اشتراک گذاشت که در آن بخشی از آغوش گرفتن با خود دیزل است. با یک پیام ساده که می گوید “خانواده” ، این تصویر شامل دختر هینیا ، وین دیزل نیز هست ، این سه نفر به عنوان یک خانواده باید به هم نزدیک باشند. به عکس مورد نظر نگاهی بیندازید ، که در زیر آورده شده است:

پستی که توسط Meadow Walker (meadowwalker) به اشتراک گذاشته شد

در طول سال ها ، Meadow Walker از حضور خود در شبکه های اجتماعی استفاده کرده است برای به اشتراک گذاشتن خاطرات عالی از پدرش ، و همچنین نشان دادن کارهای عالی که در حرفه خود به عنوان یک مدل حرفه ای انجام داده است. در واقع ، فقط اوایل سال جاری بود که واکر اولین باند خود را در هفته مد پاریس انجام داد ، به لطف برگزاری یک نمایش از برند نمادین جیوانچی. اما حتی با رشد ستاره اش در دنیای مد بالا ، قلب میدو واکر همیشه به خانواده دل بسته است.

به اشتراک گذاشتن این عکس در آغوش گرفتن گروهی با وین و هانیا دیزل باعث الهام بخشیدن به طرفداران F9 شد با خواسته های خوب خود زنگ بزنند. ناگفته نماند ، یکی دیگر از اعضای سریع و خشمگین بازیگر Chris، Ludacrisges Bridges خواستار حمایت خود از طریق یک ایموجی دست دعا بود. البته ، قابل توجه ترین پاسخ از طرف وین بود ، زیرا وی این پیام را در نظرات عکس Meadow گذاشت:

All love، Alwaysâ € ¦

به عنوان یک فیلم فرانچایز ، و همچنین بازیگران گره ای عمدتا تنگ ، Saga Fast مخفف همبستگی خانواده است. چه با حضور در کنار هم به عنوان دوست ، یا با پیوندهای خونی ، چسب واقعی و سینمایی که این کار را در کنار هم حفظ می کند ارتباطاتی است که از برادری برگزیده پاول واکر و وین دیزل ناشی می شود. میدو واکر این را یک واقعیت می داند ، و هم خاطرات پدرش و هم ارتباط فعلی او با دوست عزیزش نشان می دهد که این روابط به همان اندازه که در روز اول بود نیز محکم است.

F9 ادامه خواهد یافت میراث Fast Saga ، زمانی که در بازار داخلی در 25 ژوئن آغاز به کار می کند ، فقط در سینماها. اگر این را از یک مکان بین المللی می خوانید ، ممکن است قبلاً فیلم خرد شدن گیشه در بازار محلی خود را دیده باشید. در هر صورت ، خانواده Fast در شرف بزرگ شدن است و پس از آن بحث های زیادی وجود خواهد داشت.

جیمز باند (متخصص) CinemaBlend. همچنین در متجاوزان مقیاس بزرگ ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *