Mark Hamill’s May چهارمین تبریک به طرفداران جنگ ستارگان خنده دار و غیره است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا از طریق آن خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

جنگ ستارگان یکی از بزرگترین امتیازات فیلم در تمام دوران است و نسل های کل در کهکشان های بسیار دور تربیت شده اند. این طرفداران هر ساله عشق خود را به ملک رنگارنگ جورج لوکاس در چهارم ماه مه ، که به عنوان روز جنگ ستارگان نیز شناخته می شود ، تقسیم می کنند. مارک همیل ، بازیگر لوک اسکای واکر ، امسال این جشن را جشن می گیرد و سلام و احوالپرسی او به هواداران هم خنده دار بود و هم با سر و صدا.

مارک هامیل به لطف بازی در نقش لوک اسکای واکر در سه گانه اصلی جنگ ستارگان ، به محبوبیت زیادی دست یافت. هامیل علاوه بر اینکه قهرمان حق رای دادن است ، همچنین یکی از طرفداران تشویق ملک IRL است. پست او برای جشن چهارم اردیبهشت قطعاً ناامید کننده نبود ، آن را در زیر بررسی کنید.

من شروع به پذیرفتن این واقعیت می کنم که احتمالاً هرگز فیلم دیگری را که روز خودش را بدست آورم نخواهم ساخت. # MayTheFourthBeWithYou_Once_In_A_Lifetime pic.twitter.com/R6CrudU2Qo

بار دیگر مارک هامیل ثابت کرد که پادشاه رسانه های اجتماعی است. زیرا در حالی که یک پوستر کلاسیک از A New Hope را به اشتراک می گذارد ، به عجیب بودن روز جنگ ستارگان اعتراف می کند. از این گذشته ، کدام حق رای دادن تعطیلات سالانه خود را دارد؟

مارک هامیل در توییتر شخصی خود تبریک 4 مه را به اشتراک گذاشت. همانطور که قبلا ذکر شد ، این بازیگر یک بازی قدرتمند در شبکه های اجتماعی دارد و در نتیجه میلیون ها دنبال کننده را جمع کرده است. او هرگز نمی تواند از سرگرمی های مربوط به جنگ ستارگان غافل شود و در عین حال وقت خود را صرف تأمل درباره تأثیر بی سابقه این حق امتیاز در فرهنگ پاپ می کند. . برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

4 مه در چند سال گذشته به یک رویداد محبوب تبدیل شده است ، بیشتر به دلیل استفاده از رسانه های اجتماعی. برقراری ارتباط با یکدیگر برای جنگ ستارگان آسان است و وقتی چهره های ملک از این سرگرمی استفاده می کنند بسیار خوشحال می شوند. باید دید امسال چه خبرهای غافلگیرکننده ای می تواند Lucasfilm در طول روز داشته باشد.

از آنجایی که روز جنگ ستارگان است ، بدون شک طرفداران زیادی در حال بازبینی اقساط قبلی در ملک محبوب هستند. از آنجا که وی (حداقل برای مدت کوتاهی) در شش فیلم حضور داشت ، نمی توان از مسئولیت علامت گذاری به عنوان همیل در نقش لوک اسکای واکر صرف نظر کرد. فیلم جدید Luke را در The Mandalorian اضافه کنید ، و فرصت های زیادی برای دیدن جدی محبوب در عمل وجود دارد.

در حالی که مدتی طول می کشد تا جنگ ستارگان به سینما برگردد ، حق رای دادن همچنان در صفحه کوچک رشد می کند. به مناسبت جشن چهارم ماه مه ، جنگ ستارگان: گروه بد برای اولین بار در دیزنی + پخش شد. این مجموعه انیمیشن باید طرفداران جنگ Clone را به وجد بیاورد ، در حالی که زمان را پس از سفارش 66 دقیقاً کاوش می کنید.

حق رای دادن جنگ ستارگان با پروژه های تلویزیونی و همچنین ساخت فیلم Rogue Squadron توسط پتی جنکینز به رشد خود ادامه می دهد. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *