Mads Mikkelsen از Fantastic Beast 3 فقط Grindelwald خود را با جانی دپ مقایسه کرد

وقتی یک حق رای دادن مجبور به تجدید نظر می شود ، همیشه یک نوع دست انداز است ، به خصوص اگر یک تغییر ناگهانی باشد. هرچند که به گریندل والد از حق رای دادن Fantastic Beasts مربوط می شود ، با انتخاب بازیگران Mads Mikkelsen به عنوان جانشین او ، کمی از دست دادن جانی دپ نرم می شود. این بازیگر از بسیاری از امتیازاتی که در آن شرکت کرده طرفداران منحصر به فردی دارد و این خیلی طولانی نخواهد بود تا اینکه ببینیم نسخه Mikkelsen از Grindelwald به همان نسخه ای که ما می شناسیم متصل می شود. از دپ اما میکلسن فقط نسخه خود را با دپ مقایسه کرد و کمی از آنچه می توان انتظار داشت را مشاهده کرد.

اگرچه مادس میکلسن قبلاً در مورد مشکلات جایگزینی جانی دپ در صفحه صحبت کرده است ، با به عهده گرفتن یک بازیگر برجسته دیگر که به همان اندازه قابل تشخیص است ، غریبه نیست. میکلسن پس از بازی آنتونی هاپکینز در فیلم های ترسناک معروف ، هانیبال لکتور وحشی را در هانیبال NBC به تصویر کشید و در مصاحبه ای با Games Radar در مورد اینکه چگونه ساختن یک شخصیت شناخته شده برای خودش متفاوت است در مورد Fantastic Beasts و چگونگی او صحبت می کند. همچنین احترام به نسخه شخصیت دپ. در اینجا همان چیزی است که میکلسن گفت ، به قول خودش:

این واضح است که مقایسه مستقیم تری است زیرا فیلم بعدی است. بنابراین ما چند پل ساخته ایم که به ما امکان می دهد آن را تشخیص دهیم ، اما همچنین گفتیم که باید آن را از خود بسازیم. من از زمانی که جانی دپ را در جوانی می دیدم طرفدار او بوده ام و تلاش برای وارد کردن شدت و روش او در کار من امری ممنوع است. من باید خودم را پیدا کنم ، زیرا او منحصر به فرد است ، و من فقط باید اجازه دهم که چنین شود ، و راهی متفاوت پیدا کنم.

به نظر می رسد می توان انتظار داشت که مادس میکلسن کمی بیشتر جهت متفاوت از جانی دپ با شخصیت گریندل والد بود ، اما این ممکن است چیز بدی نباشد. یکی از چسبنده ترین کارهایی که یک حق رای دادن می تواند هنگام اصلاح دوباره انجام دهد این است که مانند تلاش می کند نسخه جدید شخصیت را دقیقاً همان شخصیت قدیمی کند ، پشم را روی چشم ما می کشد.

به نظر می رسد احمقانه باشید اگر فکر کنید کسی می تواند جانی دپ را به همان خوبی که جانی دپ می تواند انجام دهد ، و شما می توانید برخی از شخصیت ها و رفتارهای بازیگر را در هر نقشی که بازی می کند ببینید. نه ، ماد میکلسن مردی باهوش است و سعی در ایجاد دوباره کاری ندارد که دپ در فیلم های قبلی Fantastic Beast انجام داده است. او می داند که به عنوان بازیگر ، هر دو سبک های مختلفی دارند و چیزهای مختلفی را به میز جهانی جادوگران می آورند.

شنیدن این که مادس میکلسن قصد دارد به نسخه جری دندل از گریندل والد احترام بگذارد ، در عین حال نسخه های خود را نیز ایجاد می کند صادقانه من را برای هیولاهای خارق العاده و کجا می توان آنها را پیدا کرد بسیار هیجان زده کردم. در حالی که فیلم قبل از شروع فیلمبرداری با شکست های بزرگی روبرو شد ، به نظر می رسد که میکلسن نیز تأیید کرده است که آنها فیلمبرداری خود را قبل از اکران در 15 ژوئیه 2022 پایان داده اند و این کلاهبرداری (یا نه مهم) نمی تواند صبر کند تا به سینماها برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *