Mad Max Furiosa Prequel: تاریخ اکران ، بازیگران و سایر موارد سریع که درباره فیلم می دانیم

پس از 30 سال انتظار ، Mad Max: Fury Road در سال 2015 وارد سینماها شد و به همه کسانی که آن را دیدند یک ضربه آدرنالین زد. سواری با اکتان بالا که تام هاردی و چارلیز ترون در آن بازی داشتند هم مورد علاقه هواداران قرار گرفت و هم مورد علاقه منتقدان قرار گرفت. خوشبختانه ، ما نباید 30 سال دیگر منتظر بمانیم تا جورج میلر بتواند راه بعدی ورود به دنیای مکس دیوانه را به خود جلب کند ، زیرا گزارش شده است که اسپین آف Mad Max Furiosa چند سال دیگر با چند مورد جدید اضافه شده در آنیا تیلور -جوی و کریس همسورث ، از جمله دیگران. در پایین همه چیزهای Furiosa را پایین بیاورید.

چارلیز ترون در Mad Max: Fury Road نقش Furiosa را زنده کرد. با این حال ، به دلایلی که به پایین می رسیم ، ترون دیگر به خاطر شخصیت خود بازگشت نخواهد کرد (نکته ای که کمی از او دل شکسته است). در عوض ، آنیا تیلور-جوی بازیگر جدید فوریوسا خواهد بود.

ورایتی گزارش داد که بازیگر تیلور-جوی در ماه اکتبر سال 2020 انتخاب شده است ، زیرا او نسخه جوان تری از فوریوسا را ​​بازی خواهد کرد. ستاره تیلور-جوی در چند سال اخیر در حال افزایش است ، با سریال The Queen’s Netflix و آخرین اقتباس از اما به عنوان موفقیت اصلی در این بازیگر زن جوان. تیلور-جوی قبل از اینکه پشت یک دکل جنگی پرش کند ، در فیلم Last Night در ادوارد رایت در سوهو و رابرت Egger در The Northman بازی خواهد کرد. کفش ها (و بازوی مکانیکی).

همان گزارش Variety که از انتخاب بازیگران تیلور-جوی خبر می دهد ، اضافه می کند که جفت دیگری از تازه واردان Mad Max ، Chris Hemsworth و Yahya Abdul-Mateen II به او پیوست. با این حال ، در حال حاضر مشخص نیست که آنها کی بازی خواهند کرد.

البته همسورث بیشتر به خاطر بازی در نقش ثور در جهان سینمایی مارول شناخته می شود ، اما استعدادهای خود را به درستی در اختیار فیلم های دیگر قرار داده است. مانند استخراج و اوقات بد در ال رویال. یحیی عبدالمتین دوم نیز دارای سوابق ابرقهرمانی است ، زیرا او مانتای شرور در آکوامن و دیده بانان HBO بود. او همچنین در اخیر نامزد بهترین فیلم The Trial of the Chicago 7 بود.

بنابراین ما می دانیم که چه کسی در Furiosa حضور خواهد داشت ، اما چه زمانی فیلم را دریافت خواهیم کرد؟ جای تعجب نیست که این یک فیلم پرطرفدار تابستانی خواهد بود ، اما فقط تا سال 2023 نیست.

کمپانی برادران وارنر تعداد دفعات اکران فیلم های آینده را در دسامبر گذشته اعلام کرد و یکی از آنها 23 ژوئن بود. ، 2023 ، شیار برای Furiosa. و در صورت تعجب ، برادران وارنر قبلاً اعلام کرده اند – حداقل در حال حاضر – سال 2021 تنها سالی است که فیلم های خود را همان روز که در سرویس پخش جریانی HBO Max پخش می شوند ، در سینما اکران می کنند ، بنابراین انتظار می رود Furiosa در صفحه بزرگ دیده می شود.

اکنون که اطلاعات اصلی را دریافت کردیم ، اجازه دهید در ریزه کاری غرق شوید. آنیا تیلور-جوی به عهده گرفتن نقش فوریوسا به این معنی است که چارلیز ترون دیگر به شخصیتی که در ساخت نمادین در فیلم قبلی به او کمک کرده است باز نخواهد گشت. با این حال ، اندیشه هایی وجود داشت که چگونه آنها می توانند ترون را برای یک بار دیگر برگردانند.

در پروفایل نیویورک تایمز ، میلر توضیح داد که استفاده از فن آوری ضد پیری با ترون را در نظر گرفته است ، دقیقاً مانند The ایرلندی و کاپیتان مارول. گفته می شود که این فیلمنامه فوریوسا را ​​در 20 سالگی خود نشان می دهد ، و از زمان نوشتن این کتاب ترون 45 ساله است. در نهایت ، میلر تشخیص داد که این فناوری برای او راضی نیست.

فاصله 30 ساله بین Mad Max Beyond Thunderdome و مکس دیوانه: جاده خشم به معنای این نبود که جورج میلر به دنیایی که خلق کرده فکر نمی کند. در حقیقت ، همانطور که مراحل آوردن Fury Road به صفحه نمایش چندین سال طول کشید ، میلر وقت گذاشت و شخصیت های استادانه ای را از Immortan Joe به Doof Warrior (آن شخص با گیتار) ساخت. جای تعجب نیست که تاریخچه فوریوسا نیز به خوبی پیشرفت کرده است.

خبر مهمی که میلر در قطعه نیویورک تایمز به اشتراک گذاشت این بود که هرچه بیشتر به فوریوسا کبوتر کنند ، بیشتر او را دوست داشتند. به حدی که قبل از اینکه حتی یک صحنه از فیلم Mad Max: Fury Road را فیلمبرداری کنند ، یک فیلمنامه برای یک داستان اصلی Furiosa وجود داشت.

به نقل از روزی هانتینگتون-وایتلی ، بازیگر فیلم Splendid در جاده خشم ، گفت:

وقتی انتخاب شدم آن را [فیلمنامه] خواندم. نبوغ آن است. من همیشه فکر می کردم که آیا این فیلم قرار است ساخته شود.

بله ، رزی ، بله همینطور است.

ظاهر مکس دیوانه: جاده خشم یکی از موارد بود به یادماندنی ترین اجزای فیلم است و آکادمی موافقت کرد. Mad Max: Fury Road در سال 2016 برنده شش اسکار شد: بهترین تدوین ، بهترین طراحی لباس ، بهترین آرایش و مدل مو ، بهترین میکس صدا ، بهترین ویرایش صدا و بهترین طراحی تولید.

Furiosa بسیاری از این موارد را در پشت سر خواهد آورد خدمه صحنه ، از جمله طراح تولید کالین گیبسون ، تدوینگر مارگارت سیکسل ، میکسر صدا بن اسمو و طراح گریم لسلی وندروالت. مکس دیوانه: هماهنگ کننده شیرین کاری جاده خشمگین ، گای نوریس و فیلمبردار فیلم خشمگین ، نامزد اسکار ، جان سیل (که در داستان نیویورک تایمز نقل شده بود که فقط برای میلر از بازنشستگی خارج می شود) نیز قرار است برگردند.

Mad Max: Fury Road هیچ فیلمی مستقل نبود ، اما تولید Furiosa آماده است تا از محصول قبلی خود پیشی بگیرد. به گزارش آسوشیتدپرس ، فوریوسا در جنوب ولز استرالیا فیلمبرداری می کند و انتظار می رود بزرگترین فیلم تولید شده در این کشور باشد. فوریوسا 350 میلیون دلار استرالیا به اقتصاد محلی تزریق می کند و 850 شغل ایجاد می کند ، ازطریق AP.

در مورد زمان شروع چرخش دوربین ها ، ما نمی دانیم. میلر در حال کار روی پس از تولید فیلم بعدی خود ، سه هزار سال اشتیاق با بازی تیلدا سوئینتون و ادریس البا است و انتظار می رود که بلافاصله پس از آن به فوریوسا برود زیرا آنها برای ساخت تاریخ اکران 23 ژوئن 2023 تلاش می کنند.

یکی از شخصیت هایی که نمی توانیم در Furiosa ببینیم ، شخص Mad Max است. فوریوسا و مکس راکاتانسکی ثابت کردند که در Fury Road یک دوتایی پویا هستند (علی رغم اینکه هاردی و ترون در صحنه بازی تنش های زیادی داشتند). در انتهای جاده خشم ، (SPOILER ALERT) ماکس با سبقت گرفتن Furiosa و شرکت از ارگ ، راه خودش را رفت.

دیر یا زود ، میلر قصد دارد ماکس را به صفحه نمایش بزرگ بازگرداند. میلر گفت که او دو دنباله Mad Max را در ذهن خود دارد ، حتی نشان داد که عنوان دنباله Fury Road می تواند عنوان Mad Max: The Wasteland باشد.

برای تهیه هر فیلم Mad (مد) مدتی طول می کشد دنباله حداکثر ، اما اگر این حق رای دادن چیزی به ما یاد داده باشد ، چیزهای خوبی می تواند به کسانی که منتظر هستند برسد.

سینفیل مبتنی بر DC. تقریباً در مورد هر ژانر سینمایی سر و صدا می کند ، اما علاقه مند به کشف فیلم های کلاسیک / تاریخ فیلم و پیگیری مسابقه اسکار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *