M. Night Shyamalan یک پیام فیلم عالی پس از بازدیدهای قدیمی باکس آفیس در سراسر جهان دارد

م. نایت شیامالان در دهه های اخیر یکی از جالب ترین مشاغل را در هالیوود داشته است. او مانند یک نیروی طبیعت با فیلم هایی مانند حس ششم و نشکن و نشانه ها به صحنه آمد. از آنجا ، با این حال ، ما شاهد کاهش مداوم در تولید نویسنده/کارگردان بودیم ، اما هر بار که فکر می کنیم آماده شمارش M. Night Shyamalan هستیم ، به نظر می رسد که او با چیزی که مردم را متوجه می کند ، سر و صدا می کند. دوباره او و این بار ، آن فیلم قدیمی است ، که از مرز 65 میلیون دلار در سراسر جهان عبور کرد.

فیلم جدید ، درباره ساحلی که مردم را به خوبی پیر می کند ، به نظر می رسد موفقیت دیگری برای کارگردان باشد. برای او فوق العاده است زیرا او فقط تولدی را جشن گرفت. این کارگردان در 6 آگوست 51 ساله شد و امروز از همه برای هدیه بسیار خوب تولد تشکر کرد ، فیلمی موفق که نه تنها در شرایط مطلوب خوب عمل می کند ، بلکه به نظر می رسد هفته به هفته پا داشته باشد ، چیزی که ما واقعاً آن را نداریم از فیلمهای مدرن دیدن می کنید.

در اینجا غروب آفتاب در روز تولد من این آخر هفته در خانه ما است. از آنجا که الدتمیووی @65 میلیون نفر را در سینماهای سراسر جهان پشت سر می گذارد و کمترین میزان را در بسیاری از کشورها ، از جمله ایالات متحده دارد ، آرزو می کنم فیلم های متفاوت بیشتر شانس داشته باشند. متشکرم!!!! pic.twitter.com/lEURBXDpSg

$ 65 میلیون در سطح جهانی چندان زیاد به نظر نمی رسد ، اما در شرایط کنونی که همه گیری جهانی هنوز به طور جدی به سینماها می رسد ، این رقم قابل احترامی است. علاوه بر این ، فیلم های M. Night Shyamalan برای ساختن فیلم ارزان قیمت هستند ، بنابراین 65 میلیون دلار درآمد ممکن است فیلم را به یک سود مرتب تبدیل کرده باشد.

تاثیرگذارتر از کل گیشه شاید این واقعیت باشد که فیلم در طول سه آخر هفته به این تعداد رسیده است ، جایی که میزان فروش گیشه از یک آخر هفته به آخر هفته بسیار کمتر از اکثر فیلم های اصلی دیگر بوده است. ما اکثر فیلم ها را دیده ایم ، مانند Black Widow یک آخر هفته نسبتاً قوی دارند و سپس ظاهراً از لبه نقشه خارج می شوند.

این می تواند به این دلیل باشد که آن فیلم و فیلم های دیگر از طریق کانال های دیگر در دسترس بوده است. و تنها کسانی که واقعاً به تجربه تئاتر نیاز دارند برای اولین آخر هفته به میدان رفته اند ، و سپس تمام شد. شاید این واقعیت که اولد فقط در سینماها بوده است در طول سه هفته افراد بیشتری را مجبور کرده است تا آن را تماشا کنند. همچنین ممکن است که دهان به دهان در واقع تأثیر مثبتی داشته باشد و مردم بعد از اینکه دوستانشان به آنها گفتند ارزش سفر به تئاتر را دارد ، آن را مشاهده خواهند کرد. این که گیشه چگونه کار می کند فقط به این دلیل که هرگز قبلاً به این شکل کار نکرده است. آنچه واضح است این است که در حالی که اولد ممکن است در بهترین حالت خود M. Night Shyamalan نباشد ، مطمئناً او بهترین کاری را که انجام می دهد انجام می دهد و فیلمهای غیرمعمول می سازد که تماشاگران را کنجکاو می کند. حتی در شرایط فعلی افرادی هستند که می خواهند ببینند این فیلم درباره چیست. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *