Lin-Manuel Miranda “Les Mis” نظر خود را به طور کامل توضیح می دهد که چرا آنتونی راموس از همیلتون برای نقش مناسب بود

بازیگران آفتاب پرست هستند. آنها می توانند شیوه و فیزیکی خود را تغییر دهند تا با شخصیت هایی متفاوت باشند که بسیار متفاوت از خودشان هستند. اما گاهی اوقات عکس این قضیه صادق است – شخصیت چنان احساس آشنایی می کند که بازیگر می تواند یکپارچه به پوست آنها بریزد. این دقیقاً همان احساسی است که لین-مانوئل میراندا نسبت به آنتونی راموس ، احساس برادوی که نقش دو جان جان لورنس / فیلیپ همیلتون را در همیلتون بازی کرد.

لین-مانوئل میراندا (آهنگساز هر دو در The Heights و همیلتون) در مصاحبه با تایم ستایش آنتونی رامو را خواند. وی اشتیاق را به یاد آورد که آنتونی راموس در ممیزی همیلتون خود ، و حتی در این کار مرجع Les Mis را آورد:

او این گرسنگی را داشت. نحوه تحویل مواد برای او زندگی یا مرگ را بسیار احساس می کرد. اگر نمایش من نبود ، من مثل این می شدم ، این شخص باید رهبری انقلاب Les Misera © rables را بر عهده داشته باشد.

اگر راهی که مردم وقتی من غریدم دیدم همیلتون در سال 2016 هر نشانه ای بود ، لین-مانوئل میراندا حق داشت. آنتونی راموس با شور و اشتیاق به جان لورن آغشته شد که انجولرا ، رهبر انقلابی Les Miserables را منعکس کرد. این فقط تمایل به تغییر نبود ، اما اعتقاد راسخ به اینکه او چه کاری انجام می داد درست بود.

هنگامی که جان لورنس از تماشاگران خواست تا “آن را از پشت بام ها فریاد بزنند ،” جمعیت چاره ای جز الزام او نداشتند. و هنگامی که جان لورنس آواز خواند “یک لیوان برای آزادی بلند کنید ، چیزی که آنها هرگز نمی توانند آن را از بین ببرند” ، آسان بود تصور کنید که او در یک میله غبارآلود فرانسوی با یک کوک سه رنگی که به برگردان او چسبانده شده است ، متقاعد کردن سایر اعضای Les Amis de lâ ABC ​​برای مبارزه و مردن در راه هدف.

این نوع اشتیاق آتشین به طور طبیعی به آنتونی راموس می رسد ، چه در صحنه باشد و چه خارج از صحنه. او همچنین برنامه روزانه خود را هنگام حضور در برادوی توصیف کرد و به نظر می رسد که به نظر طاقت فرسا می رسد ، اما شما هرگز نمی دانید که این کار را براساس عملکرد همیلتون یا رزومه رو به گسترش او انجام دهید.

من در همیلتون خواهم بود تا 11 ساعت ، موسیقی بنویسید – مثل دو یا سه صبح. ساعت هشت یا نه بیدار شوید ، صبح یک ممیزی انجام دهید ، روز من ظاهر شود و سپس نمایش را دوباره انجام دهید.

صحبت از نقش های آینده ، آن انرژی خستگی ناپذیر هنگام پا گذاشتن به خوبی برای آنتونی راموس خدمت می کند در نقش Usnavi در اقتباس آتی از اولین نمایش موزیکال برادوی Lin Manuel Miranda ، در The Heights. اوسنوی صاحب بودگا در واشنگتن هایتس است و روابطش با افراد جامعه اش او را به عنوان اصلی داستان در داستان قرار داده است. این نقش در ابتدا توسط خود لین-مانوئل میراندا در برادوی بازی شد ، بنابراین به نظر مناسب می رسد که آنتونی راموس باید زمام امور را به دست گیرد. آنتونی راموس در فیلم بعدی ترانسفورمرها نیز بازی خواهد کرد.

چه آنتونی راموس آتش انقلاب را برافروخته باشد یا کافه داغ را به فروش برساند ، یک چیز مسلم است: او شوت خود را دور نمی اندازد.

بازیگر ، خواننده و رقصنده گاه به گاه. پسندیدن: مد ، کتاب ، ساختمانهای قدیمی. دوست ندارد: گشنیز ، NJ Turnpike ، گوه های کفش ورزشی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *