Kingsman 3: آیا Mark Strong به عنوان مرلین در یک دنباله بازگشت خواهد کرد؟ این جدیدترین است

به دنبال تأخیرهای مربوط به COVID-19 ، مجموعه حقوقی Kingsman اواخر امسال قسمت سوم سری خود را راه اندازی می کند – اما این یک دنباله سنتی نیست. به جای ادامه داستان گار ‘اگیسی اونوین تارون اگرتون و هری هارت اثر کالین فرث ، “مرد پادشاه” متیو وون به جای آنکه پیش داستانی باشد مخاطبان را به سالهای اولیه قرن 20 برمی گرداند و داستانی را بازی می کند که به عنوان یک نوع داستان مبدا برای سازمان هم زمان. فراتر از آن ، آینده فیلم ها کاملاً نیست … اما اگر دیدن ادامه داستان با بازیگران اصلی فقط یک صدا طول می کشد ، بگذارید مشخص شود که مارک استرانگ قطعاً در آن حضور دارد.

< استرانگ در اواخر زمان تبلیغ نسخه Cruella – که اکنون در سینماها است و برای Premier Access در دیزنی + – در دسترس است ، مطبوعات را انجام می دهد و رسانه ها از فرصت استفاده می کنند و در مورد آینده او با امتیازات مختلف سوال می کنند. او اخیراً به CinemaBlend گفته است که دیگر بازی در نقش دکتر سیوانا در Shazam را برنخواهم گشت !: Fury Of The Gods ، اما هنگام صحبت با جوبلو بود که در مورد آینده بالقوه خود با بازی مرلین در یک فیلم دیگر Kingsman اظهار نظر کرد. گفت بازیگر ،

نمی دانم. من خیلی دوست دارم چون ساخت آن فیلم ها را دوست دارم. من فکر کردم که سه پیروزی – مجموعه ای از من ، کالین و تارون ، یک باند کوچک عالی است. من کاملاً ناراحت شدم ، فکر می کنم مانند بسیاری از مردم ، وقتی او به پایان پویای خود رسید ، باید در پایان مورد دوم بگوییم.

برای کسانی که کاملاً به یاد ندارند جزئیات Kingsman: The Golden Circle ، “پایان پویایی” که مارک استرانگ به آن اشاره می کند این واقعیت است که مرلین در واقع از ماجراجویی در آن فیلم جان سالم به در نمی برد. در عوض ، شخصیت تصمیم می گیرد که هم خودش را فدای رفقایش کند و هم در شعله های جلال بیرون برود – این کار را هنگام خواندن “Country Roads” از جان دنور (آهنگ مورد علاقه خود) انجام می دهد.

شما ممکن است اکنون از خود بپرسید ، “اگر مرلین مرد ، دقیقاً چه چیزی است که ما در اینجا صحبت می کنیم؟” خوب ، همانطور که ممکن است از دو فیلم اول به یاد داشته باشید ، مرگ لزوماً همیشه در دنیای Kingsman همیشه فوق العاده دائمی نیست. مخاطبان فیلم هری هارت را در نزدیکی نقطه خالی گلوله در چشم مشاهده کردند و این موردی بود که در واقع دیدیم جسد به زمین برخورد کرده است. در Kingsman: The Golden Circle ، قطعاً این مفهوم قوی وجود دارد که مرلین را به یک میلیون قطعه تبدیل می کنند ، اما شما واقعاً شاهد وقوع آن نیستید. این احتمالاً انجام می شود زیرا نشان دادن شخصیت قهرمانانه نابود شده به گونه ای غیر رایگان بود ، اما در را باز نگه می دارد.

مشکلی که باعث می شود شخصیت دیگری از مرده برگردد این است که این مجموعه به طور موثری هرگونه خطر رو به جلو را از بین می برد (اگر هیچ کس مهم نتواند بمیرد ، چه کسی اهمیت می دهد؟) ، اما راه های زیادی وجود دارد که دنباله Kingsman می تواند مارک استرانگ را بازگرداند. فلاش بک همیشه یک امکان است ، نیازی به ذکر نیست فیلم های از قبل ضبط شده. جهنم ، این یک حق رای دادن است که فقط آنقدر مسخره / مبهم است که بتواند کمی “این برادر دوقلوی اوست” باشد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا فیلم چهارم اتفاق می افتد ، اما در حال حاضر طرفداران می توانند وقت خود را با پیش بینی فصل سوم بگذرانند. مرد کینگ با بازی رالف فاینس ، هریس دیکینسون ، جما آرترتون ، متیو گود ، آرون تیلور-جانسون ، دانیل برول ، استنلی توچی و جیمون هونسو در 22 دسامبر به سینماها می آید.

بومی NJ که با LA تماس می گیرد در یک رویای زندگی می کند. یک پیشکسوت یک دهه به علاوه CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی است که از کلاس هفتم آرزو داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *