Kaley Cuoco فیلم خود را با Meet Cute به پایان رسانده است ، ببینید چگونه جشن گرفت

آیا از دیدن Kaley Cuoco در تیتر و تولید دیگری متعجب هستید؟ شما نباید باشید ، زیرا از زمان بازیگر فوق العاده موفق تئوری بیگ بنگ ، آن را کاملاً در هالیوود می کشد. در حالی که کوئکو در تعدادی از پروژه های موفق نقش موثری داشته است ، او تمرکز خود را حداقل برای لحظه ای تغییر داده است تا پایان فیلم جدیدش Meet Cute را اعلام کند. جالب اینجاست که او در کنار پیت دیویدسون از SNLâ در rom -com آینده بازی می کند – نحوه جشن گرفتن این دو ستاره را در کنار هم ببینید!

در حالی که آنها قطعاً یک جفت جالب برای فکر کردن هستند ، Kaley Cuoco و Pete دیویدسون در عکسی که کوئوکو در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و پایان فیلمبرداری Meet Cute را اعلام کرد ، کاملاً دوست داشتنی به نظر می رسند. می توانید پست زیر را مشاهده کنید ، جایی که Cuoco هم از فیلم و هم از افرادی که فیلم را ممکن ساخته اند تقدیر کرد: به خوبی با زیرنویس جذاب Kaley Cuoco و Pete Davidson نشان داده می شود ، اگرچه هرگز نمی توانید حدس بزنید که آنها فقط با نگاه کردن به آنها در کنار هم جلوی چشم انداز زیبای شهر نیویورک آنها را جمع کرده اند. این عکس ، در حالی که تقریباً تصویر کاملی از آرامش است ، اما این احساس نهایی را به طرفداران می دهد که پایان تصویربرداری است. به نظر می رسد این آخرین لحظه برای بازیگران در فضای اصلی شخصیت هایی است که در فیلم نشان می دهند.

به نظر می رسید طرفداران در این زمینه ، به هر حال ، در قسمت نظرات Kaley Cuocoâ فکر می کردند. s پست برخی از نظر دهندگان می گویند این عکس چقدر حس نوستالژیکی به آنها می دهد تا نسبت به صحنه های معروف دیگر رامک های نمادین و دور گذشته مانند وودی آلن و منهتن دایان کیتون-یکی دیگر از زوج های عجیب و غریب دیگر که در یک رام کام بازی می کنند ، احساس کنند.

یکی دیگر از مفسران با پرسیدن از کالی کوئوکو در مورد اینکه آیا او اکنون در حال بازگشت به زندگی خود است ، در محاصره خانواده و حیوانات خانگی خود ، نهایی شدن پست را تشخیص داد. با این حال ، اکثر طرفداران از کاری که Cuoco در حال انجام است بسیار هیجان زده بودند و از انتشار بیشتر آنها هیجان زده هستند. کار بر روی تعدادی از مجموعه های تلویزیونی داغ ، که در بیشتر آنها نیز بازی می کند. مهماندار پرواز حتی چند جایزه برده است ، نامزد حتی بیشتر شده است و به فصل دوم خود در HBO Max می رود.

Meet Cute در محدوده شرکت تولید کننده خود Kaley Cuoco بله ، Norman Productions قرار نمی گیرد ، اما این بدان معنا نیست که موفقیت چندانی هم نخواهد داشت – مخصوصاً اگر طرفدارانش کاری داشته باشند در موردش بگو هنوز س questionsالات زیادی در مورد فیلم وجود دارد ، مانند زمان اکران و نحوه تماشای آن ، اما امیدوارم ترکیب Cuoco/Davidson ما را زیاد منتظر نگذارد ، به خصوص پس از اتمام فیلمبرداری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *