Justice League 2 برای جیسون موموآ؟ ستاره آکوامن افکار خود را به اشتراک می گذارد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک کرده یا خریدهایی انجام می دهید ، ما ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

پس از اینکه توسط طرفداران مداوم به وجود آمد ، اکنون لیگ عدالت Zack Snyder در دسترس عموم است. این فیلم چهار ساعته دیدگاه اصلی اسنایدر را برای تیم DC ارائه می دهد و در این راه ، روایت ارائه شده در برش تئاتر 2017 را تا حد زیادی بازنویسی می کند. اگرچه این فیلم هنوز به عنوان یک داستان “دنیای جهان” در نظر گرفته می شود که خارج از تداوم جریان اصلی DC Extended Universe جریان دارد ، اما هنوز بسیاری در مورد اینکه آیا می توان دنباله آن را ساخت ، کنجکاو هستند. در حال حاضر ، جیسون موموآ ، بازیگر فیلم Aquaman ، در مورد احتمال بازی در لیگ عدالت 2 افکار خود را بیان می کند.

جیسون موموآ یکی از اولین ستاره های لیگ عدالت بود که از جنبش #ReleasetheSynderCut حمایت کرد. این بازیگر نه تنها فاش کرد که زک اسنایدر را دیده است ، بلکه آن را “بیمار” نیز نامیده است. خوب ، وقتی Law Sharma خود CinemaBlend با Momoa برای فیلم آینده خود در Netflix ، دختر شیرین صحبت کرد ، بازیگر پاسخ جالبی ارائه داد:

فکر می کنم آنها منتظر کارگردانی من هستند. آنها اساساً منتظر هستند که برادران وارنر با من تماس بگیرد و بگوید ، “جیسون ، دوستت دارم. من عاشق کارهایی هستم که شما انجام می دهید. عاشق فیلم. من عاشق دختر شیرین هستم. سلام ، اجازه دهید برایان مندوزا را جذب کنیم ، اجازه دهید جیسون موموآ را به تهیه کنندگی و کارگردانی لیگ عدالت جدید دعوت کنیم. ما در اینجا هستیم.

در حال حاضر ، برای روشن شدن ، وقتی جیسون موموآ این را به ما گفت ، او آن را به شیوه ای زبان زد. بنابراین به نظر می رسد که بازیگر با این س aال کمی سرگرم شده است. با این حال ، احساسات او ممکن است چندان دور از ذهن نباشد.

جیسون موموآ هنوز رابطه محکمی با برادران وارنر دارد. در حال حاضر ، بازیگر بعدی در صفحه بزرگ استودیو دیده می شود اقتباس از Dune ، و او در حال حاضر در وسط فیلمبرداری Aquaman و پادشاهی گمشده است. این واقعیت نیز وجود دارد که موموآ شروع به مشارکت شدیدتر در پشت صحنه پروژه های خود می کند. مسلماً احتمالاً WB به دنبال یک فیلمساز باتجربه تر برای Justice League 2 خواهد بود ، اما احتمالاً کارگردانی موموآ قطعاً از جدول خارج نمی شود.

البته ، برادران وارنر در واقع باید دنباله ای را قبل از اینکه جیسون موموآ وارد صحبت کارگردان شود ، روشن کند. با وجود این واقعیت که برنامه های آینده مجموعه فیلم های لیگ عدالت هنوز مشخص نیست ، بعید به نظر می رسد که استودیو در صورت تداوم امور با برنامه های اصلی زک اسنایدر ادامه دهد. با این حال ، این نمی تواند تولیدکنندگان را از بازگرداندن برخی از ستاره های اصلی باز دارد. می توانید برش اسنایدر و فیلم 2017 را در HBO Max ببینید ، که می توانید برای استفاده از این پیوند ثبت نام کنید.

فیلم دیگری از Justice League مطمئناً در آینده با توجه به این واقعیت که قهرمانان تیم ابرقهرمانی DC Comics هستند. با هر شانس ، آنها دومین عکس را روی صفحه بزرگ خواهند داشت ، مانند Task Force X اخیراً با The Suicide Squad. اما تا آن زمان ، ما می توانیم منتظر دیدن امثال جیسون موموآ ، ازرا میلر و حتی بن افلک در دیگر تولیدات DCEU باشیم.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا نوجوان پیتزا می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *