Jungle Cruise دواین جانسون را به عنوان یک تاج باکس آفیس دیگر برنده کرد ، اما جای نگرانی وجود دارد

در هفته گذشته ، جنگ مداوم بین تئاتر و دیجیتال چین و چروک جدیدی را شگفت انگیز و بزرگ کرد. اسکارلت جوهانسون علیه کمپانی والت دیزنی شکایت کرده است و در مرکز همه درگیری ها تصمیم استودیو برای اکران همزمان Black Widow از کیت شورتلند در سینماها و در دیزنی+ (از طریق دسترسی برتر) قرار دارد. در مورد نبرد بین صفحه نمایش بزرگ و پخش ، این پرونده باید دارای پیامدهای عظیمی باشد و در ماه های آینده پیشرفتی است که ما بر آن نظارت خواهیم کرد ، اما این هفته مثال دیگری از دیزنی با استفاده از Jaume Collet-Serra’s Jungle Cru یک نسخه ترکیبی را منتشر می کند و بار دیگر نتایج کمی مخلوط می شوند.

نمودار 10 برتر را مشاهده کنید و برای تجزیه و تحلیل به من بپیوندید!

هنگامی که Black Widow در اوایل ماه جولای اکران شد ، تماشاگران بین سینماهای داخلی تقسیم شدند و تماشای خانگی به تماشای سینمای قبلی (80 میلیون دلار در مقابل 60 میلیون دلار) انجامید ، اما اعداد در حال حاضر برای آخرین عنوان Disney+ Premier Access در نظر گرفته شده است ، و Jungle Cruise اساساً در هر دو مدل توزیع به طور مساوی عمل کرده است. همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، استودیو گزارش می دهد که 34.2 میلیون دلار از طریق فروش بلیط در سینماهای آمریکای شمالی آورده شده است و اعلام شده است که این فیلم تقریباً 30 میلیون دلار به صورت آنلاین درآمد داشته است. این نشان می دهد که تماشاگران فیلم در مقایسه با جدیدترین عنوان دنیای سینمایی مارول-تمایل بیشتری به تماشای ماجراجویی دواین جانسون و امیلی بلانت در پارک های اتاق نشیمن خود داشتند. در نظر داشته باشید که ردیابی در هفته های آینده ادامه دارد.

آنچه دیزنی باید نگران آن باشد ، افت شدید هفته دوم است ، چیزی که تابستان امسال چند بار شاهد آن بودیم (هر دو Black Widow و F9 جاستین لین در آخر هفته های دوم خود 67 درصد کاهش یافت و هفته گذشته شاهد کاهش 69 درصدی ثروت جمجمه مالکوم لی: یک میراث جدید بودیم. پیشنهاد سنگین که باید از عناوین روز و تاریخ انتشار تئاتر/جریان اخذ شود هر کسی که واقعاً از دیدن فیلم در آخر هفته افتتاح می شود به اکران بزرگ می رود ، اما کسانی که منتظر هستند منتظر گزینه مناسب تری هستند. چند کلیک روی ریموت کنترل به جای سفر به سینمپلکس محلی ، ممکن است در جمعه تا یکشنبه آینده مشکل ایجاد شود.

همچنین باید منتظر بمانیم و چگونه عملکرد Jungle Cruise در بازارهای خارجی باعث تقویت گیشه می شود کارایی. دیزنی گزارش می دهد که این فیلم تا کنون 27.6 میلیون دلار در خارج از کشور به دست آورده است … و سخت است که متوجه نشوید که این رقم به طور قابل توجهی کمتر از برآورد 40 میلیون دلاری ددلاین در اواخر هفته گذشته است. لازم به ذکر است که فیلم از پیش بینی محافظه کارانه داخلی تجارت پیشی گرفت (آنها شروع 25 میلیون دلاری را پیش بینی کردند) ، اما مجموع مجموع درآمد حاصل از اکران جهانی در تئاتر هنوز 4 میلیون دلار کمتر از آنچه انتظار می رفت

در پایان روز آیا دیزنی قادر خواهد بود که Jungle Cruise را برنده نامید؟ گفتن آن کمی سخت است. ابراز امیدواری های زیادی شده است که این فیلم در سطح اقتباسی از هم سواران پارک موضوعی Pirates Of the Caribbean موفق خواهد بود ، اما مدت هاست که این سوال مطرح شده است که آیا این امکان وجود دارد یا نه. طبق پیش بینی تولید این فیلم در سال 2018 با بودجه ای بالغ بر 200 میلیون دلار (به نقل از هالیوود ریپورتر) ، این فیلم ابتدا در اکتبر 2019 اکران می شد ، اما پس از آن به سال 2020 منتقل شد و درگیر دائماً در حال پیشرفت COVID-19 شد. 19 برنامه ریزی شده (و می توانید مطمئن باشید که همه این تاخیرها بر هزینه های بازاریابی و تبلیغات افزوده است). با در نظر گرفتن همه این موارد ، و سپس نگاهی به مجموع 90 میلیون دلار درآمد سه روز گذشته ، مطمئناً راه طولانی در پیش است.

این ارقام کروز جنگل کمی شبیه به بدتر است ، اما نقاط برجسته ای وجود دارد که در نمودار 10 آخر هفته آخر دیده می شود. به عنوان مثال ، ممکن است متوجه شده باشید که این تنها دومین تعطیلات آخر هفته از زمان شروع همه گیری است که حداقل 10 فیلم بیش از 1 میلیون دلار (آخرین بار در تعطیلات 4 ژوئیه) دیده شده است. تا آنجا که به سلامت کلی صنعت می پردازیم ، این چیزی است که باید آن را جشن گرفت ، به ویژه اینکه آنچه در کادر بالا نشان داده شده لیستی از عناوین بسیار متنوع است. در اولین تعطیلات آخر هفته خود جنجالی خوبی ایجاد کرد و توانست به سختی M. Night Shyamalan’s Old را پشت سر بگذارد و با 6.8 میلیون دلار فروش داخلی بلیط در جایگاه دوم قرار گیرد. این دقیقاً یک رکورددار نیست ، اما یکی از بهترین اجراهای آخر هفته است که توسط یک فیلم A24 روی صفحه نمایش بزرگ نمایش داده می شود ، و آن را در همان لیگ Midsommar و Hereditary آری استر ، و جواهرات و جنی و بنی صفدی از Gems Uncut قرار می دهد. با وجود مقیاس چشمگیر و طراحی زیبا ، ساخت نسخه جدید کمتر از 22.5 میلیون دلار هزینه داشته است ، بنابراین پیگیری آن در هفته های آینده و دیدن نوع پاهای آن جالب خواهد بود. این فیلم نظرات بسیار مثبتی دریافت کرده است ، و باید منتظر ماند و دید که آیا این/چگونه به سر و صدا تبدیل می شود. این فیلم چند ماه پیش در جشنواره فیلم کن به موفقیت رسید ، اما به نظر نمی رسد که برنامه ضد برنامه کروز در جنگل در کنار شوالیه سبز کاملاً نتیجه گرفته باشد. این بازی تا حد پیش بینی تجارت انجام شد ، و در مکانهای کمتری نسبت به رقبای مستقیم خود بازی می کند ، اما هنوز هم یک نتیجه متوسط ​​است. با توجه به جایزه مک کارتی در فصل جاری ، با دریافت اسکار برای فیلم Spotlight 2016 ، آیا برای پخش پاییزی مناسب تر بود؟ این امکان وجود دارد ، گرچه برنامه فصل پاییز قطعاً با فیلم های بزرگ فشرده است.

در مورد آینده نگری ، این جمعه شاهد ورود جدیدترین فیلم پرفروش تابستان امسال خواهیم بود ، زیرا جیمز گان در حال تنظیم است Unleash The Suicide Squad (هم در سینما و هم در HBO Max). عملکرد آن چگونه خواهد بود و حضورش با سایر فیلم هایی که در حال حاضر در صفحه نمایش بزرگ نمایش داده می شوند چه خواهد کرد؟ حتماً یکشنبه آینده به CinemaBlend برگردید تا بدانید.

بومی نیوجرسی که LA را خانه می خواند. در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *