Jessie Cave بازیگر زن هندی پاتر در زمینه لاوندر قهوه ای در مورد افزایش وزن در یادگاران مرگ صحبت می کند ، و چگونه مردم به این معنی هستند که از اندازه جدید او خوشحال نیستند

بزرگ شدن روی صفحه یک چالش منحصر به فرد است. در حالی که بازیگران و هنرپیشه های جوان شکوه چشم انداز را تجربه می کنند ، آنها همچنین با فشارهای شدید روبرو می شوند. این در مورد بازیگر و مادر جدید جسی کاو ، که در فیلم هری پاتر نقش اسطوخودوس براون را بازی می کرد ، صادق بود. او به تازگی در مورد افزایش وزن قبل از فیلمبرداری یادگاران مرگ صحبت کرده است و چگونه با واکنش ناراحت کننده ای که نسبت به اندازه جدید خود داشته است برخورد کرده است.

جسی کیو فاش کرد که بین فیلمبرداری هری پاتر و شاهزاده دورگه و هری پاتر و یادگاران مرگ ، او کمی وزن اضافه کرد. تغییر ظاهر او همچنین نحوه برخورد او با افراد صنعت فیلم را تغییر داد. در حالی که او به گاردین توضیح داد که هرگز مستقیماً به او گفته نشده است که وزن خود را کاهش دهد ، یک طراح لباس هنگام نصب لباس شکم او را گرفت:

این فقط وحشتناک بود. و من خندیدم. شما مانند این هستید [او آرامش می دهد]: “اوه ، شما به من آسیب می رسانید. در واقع ، خوب است. حالا من به لباس مناسب هر شغلی می پردازم و وحشت دارم. من آمادگی دارم که به من چیزی ناخوشایند بگویند. با شما مانند یک چیز متفاوت رفتار می شود. شما کسی نیستید که احساساتی داشته باشد و فکر کرده باشد که آن روز چه شلواری بپوشد ، زیرا قرار است دیده شود. حالا وقتی آنها با من خوب هستند و به احساسی که من در مورد بدنم احساس می کنم ، یا اینکه من در حال شیردهی هستم یا هر چیز دیگری حساس هستند ، تقریباً گریه می کنم.

بسیاری از بازیگران هری پاتر اعضای فیلم درباره تجربه دردهای فزاینده در حین فیلمبرداری سریال پرفروش صحبت کرده اند. تجربیات آنها از احساس ناخوشایندی در دوران نوجوانی آنها روی پرده گرفته تا تلاش برای سازگاری با زندگی بعد از سریال ، به برجسته شدن بخش انسانی تری از سلبریتی کودک کمک کرده است. این برای بازیگران اصلی مانند خود هری پاتر ، دنیل رادکلیف صادق است. اما در مورد بازیکنان حامی نیز صادق است.

صراحت جسی کاو در مورد تجربه خود شجاعانه است-و حکایت دیگری را از جنبه نه چندان پنهان صنعت سرگرمی نشان می دهد. به او در مورد ناامنی هایی که پس از افزایش وزن به مجموعه هری پاتر احساس می کرد ، صحبت کرده است – که او خاطرنشان کرد ، این یک اتفاق عادی است که وقتی فردی در دوران نوجوانی رشد می کند اتفاق می افتد.

این بازیگر زن گفت: گاردین معتقد است که او برای تغییر ظاهر خود برای ادامه کار در صنعت فیلم احساس فشار کرده است – و متوجه شده است که وقتی وزن خود را کاهش می دهد ، بیشتر به بازیگری می پردازد. با این حال ، او به جای تسلیم شدن کامل در برابر فشار ، متعهد به تغذیه سالم بود و در نقش های “دمدمی مزاج” تمایل داشت ، که به او کمک کرد تا در دوران پس از پاتر پیشرفت کند.

جسی کاو همچنین بیشتر از بازیگری مشغول بوده است. او تصاویر را در وب سایت خود به فروش می رساند و چندین کتاب ، از جمله Sunset ، یک خاطره پرفروش درباره غم و اندوه او پس از مرگ برادرش منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *