Jeepers Creepers: Reborn: 7 چیز سریع که درباره فیلم ترسناک می دانیم

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

حق رای دادن Jeepers Creepers یکی از معدود فرنچایزهای ترسناک موفق است که در 20 سال گذشته شروع شده است. Jeepers Creepers هیچ همان موفقیت های عظیم فیلم هایی مانند Saw و The Conjuring ، اما یک هیولای جدید ، The Creeper را به دنیای فیلم های ترسناک معرفی کرد. فردی کروگر ، مایکل مایرز و جیسون وورهیز هر روز متولد نمی شوند. فیلم های Jeepers Creepers یک پایگاه هوادار اختصاصی ایجاد کرده است که مایل است و آماده تماشای The Creeper طعمه خود هر 23 سال به مدت 23 روز در بهار است. اکنون ، حق رای دادن در حال ورود به مرحله جدیدی با Jeepers Creepers: Reborn است.

این چهارمین فیلم این مجموعه خواهد بود ، اما ممکن است به عنوان یک راه اندازی مجدد نرم فرنچایز عمل کند. این فیلم به طرفداران فیلم های ترسناک همان Creeper وعده می دهد ، اما با برخی تغییرات احتمالی ، بسیار ضروری ، به زندگی تازه ای به طرفداران طرفداران جهان اضافه می کند. هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که ما درباره Jeepers Creepers: Reborn نمی دانیم ، اما اجازه دهید به جزئیاتی که داریم نگاه کنیم.

در فوریه 2021 ، Screen Media ، شرکتی که مسئول انتشار Jeepers Creepers است: Reborn ، اعلام کرد که فیلم در پاییز 2021 نمایش داده می شود. تاریخ اکران رسمی مشخص نشده است ، اما این پنجره اکران را به نیمه دوم امسال محدود می کند. از آنجا که Jeepers Creepers: Reborn یک فیلم ترسناک است ، به احتمال زیاد فیلم های ترسناک دیگری را دنبال می کند و در سپتامبر یا اکتبر 2021 اکران می شود.

فیلم جدید می تواند در اکتبر 2021 اکران شود از فصل هالووین بهره مند شوید دو فیلم اول فرانچایز در ماه اوت منتشر شد و Jeepers Creepers 3 در اواخر سپتامبر اکران شد. اگر هنوز برنامه ای برای انتشار Jeepers Creepers: Reborn در پاییز 2021 وجود دارد ، احتمالاً تاریخ انتشار آن خیلی زودتر ، احتمالاً تا پایان آگوست ، اعلام می شود.

فرضیه Jeepers Creepers: Reborn شامل شرکت کنندگان می شود از یک جشنواره جعلی به نام Horror Hound Festival. این رویداد اولین جلسه خود را در لوئیزیانا خواهد داشت. از بدشانسی شرکت کنندگان ، Creeper افرادی را که در جشنواره و در نزدیکی آن حضور دارند ، تعقیب می کند و می کشد. چیس یک طرفدار ترسناک خواهد بود و لاین برای سوار شدن کشیده می شود ، اما لاین کسی است که شروع به ارتباط با کریپر می کند. او شروع به پیش بینی و بینش درباره کریپر و گذشته شهر خواهد کرد.

لاین به احتمال زیاد دختر نهایی فیلم خواهد بود و احتمالا تنها کسی است که می تواند جلوی کریپر را بگیرد ، حداقل تا فیلم بعدی. فیلم.

ویکتور سالوا سه فیلم اول از سری Jeepers Creepers را کارگردانی کرد. این باعث شد که این سریال با جنجال روبرو شود زیرا سالوا در سال 1988 به دلیل سوء استفاده جنسی از یک خردسال محکوم شد و به زندان فرستاده شد. به نظر می رسد که سالوا سرانجام تصمیم گرفته است از Jeepers Creepers فاصله بگیرد یا از او خواسته شده است ، زیرا کارگردانی Jeepers Creepers: Reborn را بر عهده نخواهد داشت. او همچنین به عنوان تهیه کننده معتبر نیست.

تیمو وورنسولا کارگردان Jeepers Creepers: Reborn بود. کارهای قبلی او شامل فیلم های Star Wreck و فیلم های آسمان آهنین است. ویکتور سالوا همچنین سه فیلم قبلی را نوشت. شان مایکل آرگو فیلمنامه Jeepers Creepers: Reborn را نوشت. او بیشتر به خاطر نوشتن مجموعه کتاب های فانتزی ، به ویژه رمان های Necrospace شناخته شده است.

ظاهراً با یک کارگردان و فیلمنامه نویس جدید ، یک سه گانه جدید به وجود می آید. مقاله Variety به این موضوع اشاره می کند که Jeepers Creepers: Reborn اولین نفر در سه گانه برنامه ریزی شده است. ورایتی به جزئیات بیشتری پرداخته است ، اما من گمان می کنم که اگر قراردادها و برنامه ها به نتیجه برسد ، برنامه ادامه دو فیلم دیگر با تیم سازنده Jeepers Creepers: Reborn ،

و اینکه آیا این فیلمهای آینده اتفاق می افتند یا نه بستگی به پذیرش و/یا شماره گیشه گیپس برای Jeepers Creepers: Reborn دارد. در ژانویه 2021. این بدان معناست که فیلم فیلمبرداری شده ، تدوین شده است و برنامه ریزی شده است که به سرعت منتشر شود. با این حال ، غیر معمول نیست که فیلمی به سرعت فیلمبرداری شود و ظرف یک سال پس از پایان تولید اکران شود.

کارگردان تیمو وورنسولا در صفحه رسمی Jeeper Creepers: Reborn YouTube برخی از مشکلات و موانع را به اشتراک گذاشت. فیلمبرداری فیلم در زمان همه گیری کووید. وورنسولا اهل فنلاند است و اشاره کرد که محدودیت در سفر و دیدن خانواده او کار را برای او در حین کار روی Jeepers Creepers سخت کرده است: در خارج متولد شد. اینکه همه در صحنه فیلمبرداری خوشحال و سالم بودند ، و او معتقد است که او به این دلیل به این دلیل که در حین فیلمبرداری هیچ گونه عفونی وجود نداشت به این نتیجه رسید. اعلام رسمی بازیگران تا زمان نگارش این مقاله ، صفحه رسمی Jeepers Creepers: Reborn در IMDB تنها یک بازیگر را ذکر می کند: گابریل فرلیچ ، که نقش شخصیتی به نام سام را بازی می کند.

فکر نمی کنم راز بزرگی در مورد بازیگران وجود داشته باشد. به من فکر می کنم این فقط چیزی است که تیم تولید کننده هنوز به آن دست نیافته اند. با این حال ، ممکن است برخی از بازیگران مخفی در Jeepers Creepers: Reborn وجود داشته باشند.

در سال 2017 ، قبل از اکران Jeepers Creepers 3 ، جینا فیلیپس در مورد چهارمین فیلم احتمالی خود با مجله Diabolique صحبت کرد. فیلیپس در تریش جنر در اولین بازی Jeepers Creepers نقش آفرینی کرد و سپس این نقش را در فیلم سوم تکرار کرد. او به خروجی گفت که فیلم دیگری در حال ساخت است و قصد دارد در آن ظاهر شود.

در آن زمان ، ویکتور سالوا هنوز قرار بود نویسنده و کارگردان فیلم باشد. از آنجا که Jeepers Creepers: Reborn پروژه سالوا نیست ، ما مطمئن نیستیم که فیلیپس در این کار شرکت خواهد کرد یا خیر. این احتمال وجود دارد که او بتواند دوباره نقش خود را برای طرفداران سرسخت بازی کند ، اما این احتمال نیز وجود دارد که فیلم از چند جهت از سه فیلم اصلی دور شود.

با این حال ، ما منتظر انتشار رسمی بازیگران باشید تا ببینید آیا هر یک از شخصیت های سه فیلم قبلی Jeepers Creepers ظاهر می شوند یا خیر.

هنگام صحبت با ورایتی درباره Jeepers Creepers: Reborn، Screen Mediaâ’s Conor McAdams در مورد فیلم ترسناک آینده می توان چنین گفت: دیدگاه کارگردان Timo Vuorensola ، که برای راه اندازی مجدد این حق رای دادن مناسب است.

اولین Jeepers Creepers قطعاً در آن زمان وحشتناک بود ، بنابراین ما هیجان زده ایم که ببینیم چگونه Vuorensola The Creeper را ترسناک تر می کند .

فیلم های Jeepers Creepers قطعاً فیلم های ترسناک جالبی هستند ، بنابراین اگر تا به حال هیچ کدام از فیلم ها را تماشا نکرده اید ، اکنون زمان مناسبی برای بررسی آنها قبل از اولین نمایش Jeepers Creepers: Reborn است. متأسفانه ، اولین فیلم Jeepers Creepers برای اجاره آنلاین یا پخش از آگوست 2021 در دسترس نیست.

Jeepers Creepers 2 برای پخش از طریق اشتراک Showtime در دسترس است. با این حال ، فیلم تا پایان آگوست 2021 از Showtime خارج می شود. این فیلم برای اجاره یا خرید از طریق آمازون نیز موجود است. Jeepers Creepers 3 برای اشتراک از طریق اشتراک Syfy در دسترس است. همچنین برای اجاره یا خرید در آمازون در دسترس است.

شاید ما دقیقاً نمی دانیم Jeepers Creepers: Reborn چه زمانی اکران می شود ، اما ما هیجان زده ایم که ببینیم فیلم چگونه این حق رای را ابداع می کند.

بیشتر عمرم را در مناطق مختلف ایلینوی گذراندم ، از جمله شرکت در کالج در ایوانستون. من از دیرباز عاشق فرهنگ پاپ ، به ویژه تلویزیون بودم ، این علاقه را به نوشتن در مورد همه چیز مربوط به سرگرمی تبدیل کردم. وقتی در مورد فرهنگ پاپ چیزی نمی نویسم ، می توانم با بیرون راندن مردم از آشپزخانه با گوردون رمسی ارتباط برقرار کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *